Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Wyrzucenie Smoke'a z rangi Vip.


WariaciQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przychodzę z propozycją tak jak u góry napisane wyrzucenia Smoke'a ( Granatu Dymnego) z rangi Vip.

Proponuje żeby został on wywalony ponieważ :

- Dużo osób nie potrafi go rzucić normalnie (chodzi mi tu głównie o to że nie rzucają w dobre miejsca , rzucają gdziekolwiek).

- Psuje to rozgrywkę i zabawę ( Ja rozumiem że można rzucić Smoke'a np przed bramą od mida żeby przejść na B ale niektórzy rzucają go w takich miejscach że jest to bez sensu).

- Na serwerze jest Free Vip od Godziny 19 do 12 i jest ten Smoke za darmo dla każdego a rzadko się spotykam z tym żeby zwykły Gracz bez zakupionej rangi kupował tego Smoke'a i rzucał w dobre miejsce.

 

Z tego co zauważyłem grając na serwerze jest dużo takich osób którym ten pomysł się podoba między innymi :

@ snuffy

@ damn.

Oraz wielu innych.

 

Mam nadzieję że propozycja zostanie przyjęta i zostanie ten Smoke wyrzucony z Vipa.

Dziękuję i pozdrawiam.

                                           ~WariaciQ

 

@ Właściciel CS 1.6 [DD2] @ Opiekun Serwera CS 1.6 [ONLY DD2] @ Admin CS 1.6 [DD2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie jestem za, gdyż nikt nie kupuje granatu dymnego, a jak jest darmowy VIP, to nagle wszyscy rzucają tym granatem gdziekolwiek, co nie ma sensu.

Poczekajmy na wypowiedzi innych. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się i ja.. Jak dla mnie można usunąć, sama rzadko tego używam ale widzę co się dzieje i masz rację, niektóre są rzucane gdzie popadnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta_csowicze2021.png

 

Kto będzie chciał to sobie bez problemu zakupi granat dymny i przede wszystkim w większości przypadków taki granat zostanie użyty prawidłowo. :wiedzma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie