Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z Fartowny.


Klusia

Rekomendowane odpowiedzi

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

 

WYWIAD.png

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

 

Witajcie! Dzisiaj przybliżę Wam wizerunek osoby, która na Naszej sieci posiada rangę Admin CS 1.6 [DD2]. Kim jest? Czym się interesuje? Czym zajmuje się na co dzień? Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się właśnie tutaj! @ Fartowny. z wielką chęcią udzielił mi wywiadu - a Ty możesz zgłosić się tutaj > KLIK

Życzę miłego czytania! :witaj:

 

@ Klusia - redaktor

@ Fartowny. - respondent

 

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

 

Witam Cię bardzo serdecznie. Na samym wstępie dziękuję, że wyraziłeś chęć na udzielenie mi tego wywiadu. Na sam początek chciałabym abyś powiedział nam kilka słów o sobie. 

 

Hej, wywiad dla Ciebie to zaszczyt ale przejdźmy do rzeczy. Mam na imię Braian, pochodzę z śląska, a dokładniej okolice Bytomia, mam dwadzieścia jeden lat, pracuję. Interesuję się sztukami walki co można wywnioskować chociażby po moim P&O. W dodatku dochodzi do tego psychologia, bardzo dużo czytałem na temat "psychologicznych" sztuczek, często wykorzystuję je przeciwko komuś, w dodatku pomagają mi w pracy, bo nie ukrywając - muszę wciskać ludziom kredyty, aby zarobić z prowizji.

 

Świetnie! Moim zdaniem masz bardzo ciekawe imię - nietypowe. Opowiedz Nam trochę o tym gdzie pracujesz i czym konkretnie zajmujesz się na co dzień?

 

Ogólnie pracuję jako "brygadzista" w dziale konsultanckim ING, niedawno dostałem się na to stanowisko. Ogólnie praca jak praca moim zdaniem, tyle, że zarobek adekwatny do presji jaka na mnie leży. Zajmuję się tam dosłownie wciskaniem kredytów, żerujemy na firmach, które przez pandemię podupadły, głównie im oferujemy kredyty, które "niby" pozwalają im się odbudować. To w sumie tyle w jednym wielkim skrócie.

 

Uważasz, że każdy nadaje się do takiej pracy? W ogóle kiedykolwiek miałeś w planach tam pracować czy wyszło to zupełnie spontanicznie i bez zainteresowania tą branżą?

 

W zasadzie spontanicznie, po osiągnięciu prawnej /dorosłości/ ruszyłem za granicę. W Niderlandii spędziłem dwa lata, zaczynając do najgorszej pracy jako pracownik fizyczny, po osiągnięciu "małego" celu w moim życiu jakim było zostanie operatorem wózka widłowego, dla większości to nic, a dla mnie to było coś, wyjechałem nie znając języka, zarabiałem psie grosze za pracę, którą nawet nie mogłem się pochwalić znajomym z Polski. Gdy już to osiągnąłem, otworzyłem swoją działalność w Niderlandii tzw. ZZP. Pracowałem na budowlance przy rozbiórkach domów do stanu surowego, wielu deweloperów kupowało "budynki" na aukcjach, które zostały zajęte przez różne instytucje.. no i chcieli coś tam otworzyć, głównie na takie projekty polowałem. Zarabiałem spore pieniądze, ale przyszło w mojej rodzinie załamanie, a dokładniej choroba mojej kochanej matki.. Postanowiłem zjechać, żyłem jakiś czas z oszczędności, a dokładniej nie jakiś czas, a dwa lata - robiąc przy tym różne kursy, specjalizujące się w różnych umowach takich jak np. sprawy hipoteczne. Przyszedł moment kiedy już miałem "dość" siedzenia w domu i patrząc na mamę, która nie chodzi postanowiłem coś zmienić, no i udało mi się dostać na ów stanowisko. Całkowicie nie przepuszczałem, że kiedykolwiek "kursy", które ukończę będą wiążące z moją przyszłością, bo robiłem je tylko dla dokumentów, nie dla "wykorzystywania" okazji takich właśnie jak ta. Czy każdy się nadaje? Myślę, że dla chcącego nic trudnego, uważam, że każdy jest w stanie się nauczyć wszystkiego, tylko jednym przychodzi to z łatwością, a drugim trochę ciężej.

 

Wow, naprawdę ciekawie! Jestem pod wrażeniem, mam nadzieję, że będziesz osiągał sukcesy w obecnej pracy. Powiedz może.. dlaczego wybrałeś akurat Holandię, a nie np. Szwecję czy Niemcy? Jakieś zamiłowanie do tego kraju czy może coś zupełnie innego?

 

Holandia w zasadzie przyciągnęła mnie opinią bliskich mi osób, każdy kogo znałem wyjeżdżał właśnie tam, dlatego ja też postanowiłem iść tą drogą i wyjechać tam gdzie wszyscy. 

 

Okej, rozumiem. Skoro siedzimy w takich tematach to chciałabym zapytać Cię jeszcze do jakiej szkoły uczęszczałeś, na jaki kierunek oraz co zaważyło nad tym, że wybrałeś akurat tą szkołę?

 

Ogólnie uczęszczałem do szkoły gastronomicznej na kierunku kucharz, mam pasję do gotowania, uwielbiam gotować. Wiązałem z tym przyszłość, ale niestety "nauka" do ów zawodu totalnie mnie nie zadowalała, dlatego odpuściłem sobie szkołę w wieku 18 lat.

 

Ooo, czyli wraz z osiągnięciem pełnoletności rzuciłeś szkołę - dużo osób w tych czasach tak robi. A co na to Twoi rodzice?

 

Znaczy tylko mama, mama nie miała nic przeciwko, jestem zaradnym człowiekiem.

 

To najważniejsze. Okej, to może teraz opowiedz Nam trochę o swojej miejscowości i okolicy.. jest tam coś ciekawego, co jest warte zwiedzenia, może jakieś Twoje ulubione miejsce?

 

W zasadzie mieszkam oddzielony lasem, ogólnie jest to miejsce pełne "relaksu", można wyjść odetchnąć świeżutkim powietrzem, no ogólnie giga koks jak mogę to tak "młodzieżowo" nazwać. Moim ulubionym jest taki "stawek" uwielbiam tam przesiadywać w lato i relaksować się w dobrym towarzystwie.

 

Rozumiem, czyli mieszkasz w małej miejscowości. Nasuwa mi się jedno pytanie, czy miejscowość, w której mieszkasz dotychczas jest dla Ciebie wystarczająca czy może wolałbyś mieszkać w innym miejscu, może w większym mieście? Możesz podzielić się szczegółami oraz Twoimi planami na przyszłość, czuję, że może to być coś ciekawego.

 

Ogólnie tak naprawdę nie wiążę przyszłości z Polską, gdy sytuacją z moją mamą się poprawi, od razu wyjeżdżam za granicę gdzie znów będę próbował coś osiągnąć tak jak to zrobiłem w Niderlandii. W dodatku nie planuje "osiedlić" się w jednym miejscu, chcę trochę pojeździć po świecie w miarę możliwości oczywiście.

 

Reasumując.. lubisz podróże! Masz jakiś kraj czy miejsce, do którego najbardziej chciałbyś pojechać? Dlaczego właśnie tam? 

 

W zasadzie jest jedno takie miejsce, a mianowicie "Gandia", miasto w Hiszpanii, mam wielu przyjaciół z Niderlandii hiszpańskiego pochodzenia, wszyscy mi polecają to miasto, więc chciałbym w końcu się tam wybrać na jakieś wakacje.

 

Jedno muszę przyznać - Gandia jest naprawdę pięknym miejscem. Życzę Ci abyś w końcu się tam wybrał i wykreował niezapomniane wspomnienia! Dobrze.. przejdźmy może do Twoich zainteresowań, wspominałeś wcześniej coś o sztukach walki, możesz powiedzieć coś więcej?

 

No ogólnie sztuki walki w moim życiu pojawiły się odkąd skończyłem 13 lat, wtedy pierwszy raz poszedłem na salkę treningową gdzie trenowałem boks w sekcji sportowej Chemik Kędzierzyn Koźle. Po dwóch latach w treningu i tego "że mi się to podobało" postanowiłem dorzucić do sztuk walki coś jeszcze, w dodatku mocno jarałem się w tamtym okresie Muhammad Alim, który był jednym z najlepszych bokserów w historii, podobnie jak Roy Jones Jr.  no, ale doszła do tego taka persona jak Anderson /Spider/ Silva, koleś walczył w UFC. Był mistrzem, jego ruchy, styl walki - zaintrygowały mnie i postanowiłem pójść na MMA, gdzie spędziłem pół roku czasu na salce treningowej. Później doszedł Grappling - no i tutaj się zatrzymałem, aż do teraz trenuję. Pomimo, że nie chodzę do żadnego klubu sportowego, to trenujemy z znajomymi.

 

Wow! To naprawdę brzmi interesująco. Masz jakieś osiągnięcia związane z tą pasją?

 

Niestety nie, bardzo bym chciał ale to przyczyny zdrowotne..  :(

 

Ojjj, rozumiem, bardzo Ci współczuję, ale może kiedyś jak zdrowie pozwoli to jeszcze coś osiągniesz w tej kategorii sportu, trzymam za Ciebie kciuki! Mówiłeś też o psychologii.. tutaj też mógłbyś powiedzieć nam trochę więcej. Dlaczego akurat psychologia i co robisz w kierunku aby rozwijać to zainteresowanie?

 

W zasadzie psychologia, to bardziej hobbystycznie niż jakoś "do rozwijania" dużo sztuczek dzięki niej się nauczyłem, a jak wiadomo motto każdego konsultanta to "kłamstwo powtarzane wiele razy staję się prawdą" ~ Ma to przełożenie na życie codzienne. 

 

Sama też interesuję się psychologią - jest to bardzo fajna rzecz -, tyle, że ja mam zamiar to rozwijać, ale zobaczymy, wyjdzie w praniu. Masz może jeszcze jakieś pasję, którymi chciałbyś się z nami podzielić i powiedzieć coś więcej?

 

Znaczy do pasji jeszcze mógłbym dodać czytanie książek i tyle to wszystko.

 

Zazdroszczę, ja nie mam głowy do czytania. To może teraz opowiedz nam o swoich cechach charakteru, jakie masz wady i zalety?

 

Zalety: Lojalność, Subiektywność, Komunikatywność, Samodzielność, Bezinteresowność, Uczciwość, Pracowitość.
Wady: Arogancja, Łatwowierność, Egoizm.

 

Szybko Ci to poszło! Myślałam, że będziesz musiał dłużej pomyśleć nad tym, haha, ciężko jest mówić o swoich wadach i zaletach, ale widzę, że nie w Twoim przypadku! A jak Twoje sprawy sercowe, masz drugą połówkę?

 

Aktualnie nie mam.

 

A jaki jest Twój ideał drugiej połówki? Masz jakieś specjalne wymagania?

 

Nie mam żadnej "idealnego" typu, po prostu musi mieć to coś, co mnie do niej przyciągnie.

 

No tak, czasami można i tak. Powiedz teraz może jakich ludzi cenisz sobie w swoim życiu, a jakich omijasz szerokim łukiem?

 

Lojalnych, szczerych. Omijam tych, którzy myślą, że są guru każdego i wszystkiego, często się z nimi "pstrykam" paluszkami w nosek, lubię często takie osoby sprowadzać na ziemię. 

 

Podoba mi się Twoja odpowiedź, co do tych omijanych to jak w pewnej piosence było "szybko wyłapał na ryj", haha. Podejmując jakiekolwiek decyzje kierujesz się sercem czy raczej rozsądkiem?

 

Staram się rozsądkiem ale jak każdy wie, serce nie sługa.

 

Tak, masz rację. Zdradź nam kto lub co odgrywa najważniejszą rolę w Twoim życiu i dlaczego?

 

W zasadzie nie mogę tutaj wymienić jednej osoby, a raczej kilka. Jest to rodzina, która mnie zawsze wspiera i mam gdzie otworzyć mordę, jeśli coś jest nie tak. Wiele razy się poddawałem w czasie pobytu w Niderlandii, ale zawsze przez wsparcie jakie otrzymywałem dążyłem ciągle do celu.

 

Rodzina, która daje prawdziwe wsparcie to prawdziwy skarb. Posiadasz jakieś motto życiowe, którym chciałbyś się z Nami podzielić?

 

"Nie staraj się zostać człowiekiem sukcesu, lecz człowiekiem wartościowym."

 

Bardzo dobre, życiowe motto. Powiedz może jakiej muzyki słuchasz? Jeśli chcesz możesz też pokazać Nam swój ulubiony utwór.

 

Słucham tylko rapu czasem jakiś drill wleci, ale mało kiedy. Moich ulubionych otworów jest więcej niż jeden, bo są zależne od nastroju, ale przedstawię kilka z nich:
Grammatik - "Każdy ma chwile" < totalna klasyka.
Ak47 - "Ostrożności nigdy dosyć"
Chada - "Żyć aż do bólu"

 

 

 

To podobnie jak ja, rzadko kiedy słucham czegoś innego już rapu. Przejdźmy może do świata internetowego tym razem.. jak znalazłeś się u nas na sieci CSowicze? 

 

Grałem na innej sieci, czekałem na rozwiązanie mojego bana "pov", które musiałem wstawić, niestety admin, który robił mi to demko rozpisał je po 23 godzinach, a ubt wypowiadało się kolejne 24h.. wtedy natrafiłem na FFA i zostałem no..

 

Myślę, że nie tylko Ty w taki sposób do Nas trafiłeś. Jesteś aktualnie adminem jednego z serwerów.. myślałeś może żeby porwać się na inne, być może wyższe stanowisko?

 

Wyższe stanowisko nie jest zależne ode mnie. Jestem kontrowersyjną osobą na tym forum czy to na grupach graczy czy ts3 często dochodzi do sprzeczek i uważam, że ciężko mi zaufać przez moje zachowanie, ale mam nadzieję, że nikt kto mi zaufał nie zawiódł się na mnie, bo to nie ja teraz chodzę po grupach i tsie i rozpowiadam jakieś zmyślone "śmieci".  Wyższe stanowisko, jeśli dostanę jakąkolwiek propozycję - zastanowię się. Nie mówię tak, nie mówię nie, ale ja na pewno nie będę się wpychał tam gdzie mnie nie chcą.

 

W sumie kontrowersja czasami jest okej, byle nie przesadnie. Ja tam liczę, że zobaczę Cię kiedyś na jakimś innym stanowisku niż admin, moim zdaniem nadajesz się! Powiedz.. poznałeś na sieci może kogoś z kim rozmawiasz codziennie lub po prostu masz bardzo dobre relacje?

 

W zasadzie to nie, nie spoufalam się tak mocno z ludźmi. Mam do nich mocno ograniczone zaufanie.

 

Rozumiem, w sumie może to i lepiej. Powiedz w takim razie skąd pomysł na nick Fartowny.?

 

Mówią, że mam dużo szczęścia, w czepku urodzony co przeniosło się na mój nick.

 

Ooo, jak masz szczęście to zazdroszczę. Czas na ostatnie z tych cięższych pytań - jak oceniasz pracę obecnej administracji forum?

 

W zasadzie pewnie robią co mogą. Osobiście nie widzę ich pracy na co dzień, bo nie przesiaduję na forum 24/7 i nie mieszam się w życie forum, jestem adminem i to tam staram się wywiązywać z obowiązków.

 

W sumie jest to zrozumiałe. Przejdźmy do serii szybkich pytań! Kebab czy pizza?

 

Kebab.

 

Bycie nieśmiertelnym czy posiadanie możliwości w dowolnym momencie bycia niewidzialnym?

 

Bycie nieśmiertelnym.

 

Spowodować wypadek samochodowy, w którym zginiesz tylko ty  czy spowodować wypadek samochodowy, w którym przeżyjesz, ale zginie twoja rodzina?

 

Zginę ja.

 

Mieć tak słabą głowę, że po jednym piwie zaliczyłbyś zgona czy nigdy nie móc się upić (pijesz nieskończoną ilość alkoholu, a ona na Ciebie w ogóle nie działa)?

 

Pierwsza opcja, ekonomiczna. xD

 

Spędzenie dnia w wybranym przez ciebie miejscu, ale z ograniczonym budżetem czy spędzenie dnia w wybranym przez kogoś miejscu, ale z nie ograniczonym budżetem?

 

Spędzenie w miejscu, które ja wybiorę.

 

Okej, nasz wywiad dobiegł końca, dziękuję Ci za poświęcony czas!

 

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kekw: 

 

"Używasz" sztuczek psychologicznych i jednocześnie jesteś na nie podatny. Interesujące. 

 

W dniu 7.10.2021 o 20:30, Klusia napisał:

Bezinteresowność, Uczciwość, Pracowitość.

To bym wywalił 

 

W dniu 7.10.2021 o 20:30, Klusia napisał:

Wady: Arogancja, Łatwowierność, Egoizm

Tu bym dodał: Nieodpowiedzialny, toksyczny, atencjusz 

 

W dniu 7.10.2021 o 20:30, Klusia napisał:

bo to nie ja teraz chodzę po grupach i tsie i rozpowiadam jakieś zmyślone "śmieci".

"teraz" to słowo klucz. Jeszcze po mojej rezygnacji z technika ffa siałeś ferment.

 

Ogólnie to takie randomy nie powinny być na żadnej randze ponieważ tylko szkodzą i są useless. 

 

 

Zdrowia dla matuli 

 

 

Cytat

>Odniosę się do tego. Jak masz mi coś do zarzucenia daj dowód. Bo jak na razie to Ty się nie popisałeś na grupie Messenger, gdzie zwyzywałeś gracza od "Niewdzięcznej K***wy" Więc lekka hipokryzja u Ciebie zawitała. Co do farmazonów, mówiłem co wiedziałem - z plikami sam potwierdziłeś, tak się umówiłeś to je usunąłeś proste, ale mówiąc że pracowałeś 24/7 za fra**r na ffa, to też przezabawne, bo chłopaki dawali Ci kasę i sam o tym wiesz, nawet za paczkę dostałeś kwity przez co pokłóciłeś się z OxyMenem, bo on Ci zapłacił a Ty nie chciałeś wysłać paczki. Myślę że to starczy co do twojej osoby, bo każdy tutaj Cię już zna i wie jaki zawistny potrafisz być, buziaki Olgierd mam nadzieję że kiedyś zrozumiesz to co każdy na każdej sieci do Ciebie mówi. 

Zwyzywałem wszystkie ku**y, co niedoceniły mojej pracy po nocach oraz każdej szybko udzielonej pomocy. 

 

Ale co Ty wiedziałeś? Chłopie Ty nic nie wiedziałeś. Wiedziałeś tyle, na ile Ci pozwoliłem. Ostatnie pieniądze dostałem 11.08 za pluginy, które wykonywałem tak naprawdę na zlecenie i za pracę przy serwerze. Później robiłem za darmo przez cały miesiąc, a właściciele nie mieli pieniędzy, żeby coś mi dać. Nawiązujesz do mojej umowy z oxymenem, więc na pewno wiesz, że oxymen dostał pliki, ale ich nie pobrał co nie było moim błedem. Później zgadza się, nie chciałem dać paczki przy moim odejściu ponieważ zostałem nazwany złodziejem, więc plis chłopaczku. Tak chciałbym, przypomnieć, że na każdej sieci ja mówię do ludzi, więc plis Brajanku. Wróć na ziemię essa see ja.

 

@ Fartowny. poćwicz w skrócie bo daleko tu nie zajdziesz.

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2021 o 21:20, Boski Z Polski napisał:

:kekw: 

 

"Używasz" sztuczek psychologicznych i jednocześnie jesteś na nie podatny. Interesujące. 

 

To bym wywalił 

 

Tu bym dodał: Nieodpowiedzialny, toksyczny, atencjusz 

 

"teraz" to słowo klucz. Jeszcze po mojej rezygnacji z technika ffa siałeś ferment.

 

Ogólnie to takie randomy nie powinny być na żadnej randze ponieważ tylko szkodzą i są useless. 

 

 

Zdrowia dla matuli 


>Odniosę się do tego. Jak masz mi coś do zarzucenia daj dowód. Bo jak na razie to Ty się nie popisałeś na grupie Messenger, gdzie zwyzywałeś gracza od "Niewdzięcznej K***wy" Więc lekka hipokryzja u Ciebie zawitała. Co do farmazonów, mówiłem co wiedziałem - z plikami sam potwierdziłeś, tak się umówiłeś to je usunąłeś proste, ale mówiąc że pracowałeś 24/7 za fra**r na ffa, to też przezabawne, bo chłopaki dawali Ci kasę i sam o tym wiesz, nawet za paczkę dostałeś kwity przez co pokłóciłeś się z OxyMenem, bo on Ci zapłacił a Ty nie chciałeś wysłać paczki. Myślę że to starczy co do twojej osoby, bo każdy tutaj Cię już zna i wie jaki zawistny potrafisz być, buziaki Olgierd mam nadzieję że kiedyś zrozumiesz to co każdy na każdej sieci do Ciebie mówi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunął z polecanych, usunął z polecanych i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie