Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Turniej 5 On 5 Serwerów Csowicze


Wielki Zenon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Propozycja jest tak ,że :Kazdy H@ z Kazdego Serwera csowiczów Wybiera 5 graczy ze Swojego Serwera z tym ,ze każdy gracz musi mieć przynajmniej 15h przegrane na  tym serwerze którym gra.! Serwer  Do Meczy mamy .

Zwycięska drużyna Dostanie np Vipa na 30dni od Head admina danego serwera . Całą zabawę zaczelibyśmy 1-2 Dzień Świąt  Lub Weekend Proszę o Wypowiedz H@ Serwerów co wy na to .? i w razie możliwosci zgłaszać sie jak najszybciej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardzeij na TAK.

2yl2Cr.png

 

 

Szacunek dla wrogów, nienawiścią nas nie zgnębią, FC Barcelona pokazuje kto tu jest potęgą! porażką niejedną sie nie zrazamy, Barça trwa juz od lat - My razem z Nią trwamy!

Czy też w dołku, czy na szczycie, ja za Barcę oddam życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest serwer testowy to każdy H@ serwera niech zwoła po 5 osób z top 10 i drugi H@ też 5 osób z top 10 i można grac takie mixiki  :P.

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry i ma bardzo dużo zalet. Gracze będą mogli ze sobą rywalizować, dostaną za to nagrodę, przyciągnie to graczy do aktywności na serwerze, a im więcej VIP`ów tym więcej ludzi będzie chciało tą usługę zakupić. Wielkie tak ;)

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odemnie zostaje napisany temat w dziale serwerów :

 

- CodMod 2001 lvl,

- JailBreak,

- CodMod 150 lvl.

 

W tych tematach ludzie będą się zapisywac do owego turnieju. Prosiłbym właścicieli serwerów również zaangażowac się i postępowac za mymi krokami ;>

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaPropozycje"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie