Skocz do zawartości

Zablokowane Zmiana rozumienia zasady "cele gry" na FFA


Enchi

Rekomendowane odpowiedzi

Krótki opis propozycji: Ja rozumiem, że przyjęło się, że cele gry = brojenie/podkładanie paki bądź ratowanie hostów. Zaznaczam, iż nie jest to żadna krytyka ani skarga na administracje FFA ale jestem za tym aby trochę spasować z waszym spamowaniem na HUD "CELE" w momencie gdy został 1 CT na 5 TT. W istocie gry cs'a jego celem jest rozbrojenie paki ale celem może być też zachowanie borni na następną rundę. Więc w momencie gdy zostaje on sam, paka liczy sekundy + zostało 5 terro jaki jest sens tego aby zmuszać kogoś do tego aby szedł bić się z terro i tracił np AWP. Dziś była taka sytuacja gdzie gość został sam na de_dust na 5 terro i kampił z AWP w okolicach gniazda/respa a admin zaczął go slapować i spamować hud, że cele i cały serwer w sumie poparł gracza, że bez sensownie jest iść samemu na 5 typa z awp odbijać bs'a haha, potem jeszcze gracz się kłócił i wyzywał i skończył z banem co w sumie rozumiem. Chodzi mi tutaj o coś takiego, żeby dodać w regulaminie, że przy zbyt dużej przewadze liczebnej wroga można robić save broni. 
Korzyści płynące z propozycji: Gracze bez vip'a zachowali by broń na kolejną rundę a wiadomo nie każdy gra tak żeby mieć hajs na broń co rundę.

Linki pomocnicze:

 

@ Admin CS 1.6 [FFA] @ Opiekun Serwera CS 1.6 [FFA] @ Właściciel CS 1.6 [FFA] @Użytkownik

Edytowane przez Enchi

On dla jednych był zerem dla niej bohaterem.

b_350_20_80ff00_396637_000000_000000.png

Lu3dvrh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, sam w pewnym momencie grałem bez svipa/vipa. Było trudno faktycznie z tą bronią, trzeba było grać eko, pistoletami i łatwo nie było w skrócie. Zachowanie broni na następną rundę jest dla mnie jak najbardziej zrozumiałe i powinniśmy szanować takie zagranie gracza. Jeśli jest duża przewaga, on jest na drugim końcu mapy, a bomba już chwilę leży to moim zdanie jak najbardziej może się starać o zachowanie broni czy zachowanie dobrych stat. Zasada ta raczej została stworzona, aby gość z TT, nie kampił do końca czasu, gdy paka leży i można ją podnieść, nie wspomnę już o jej posiadaniu. Wiadomo zawsze można próbować, ale powinniśmy szanować wybór gracza. Ale też nie wiem czy trzeba  zmieniać regulamin, no bo takie rzeczy powinien wiedzieć każdy admin bez wyjątków. Czasami jak admin tak robi jak wspomniałeś, wystarczy zgłosić się do właściciela, aby przypomniał mu, że tak się nie robi, a on powinien już pamiętać. Nie wiem jak ta sytuacja dokładnie wyglądała, którą opisałeś, ale też bądźmy ludźmi i nie nadużywajmy tej władzy. Oczywiście z granicami bo czasami niektórzy grubo przeginają. Sprawę zostawiam @ Właściciel CS 1.6 [FFA] i @ Opiekun Serwera CS 1.6 [FFA].

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie