Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Pytanie [JailBreak]


VojcechK

Rekomendowane odpowiedzi

Pogrywając na Jail'u od jakiegoś czasu, mam pytanie jaki sens bytu ma linka w CT? Całkowicie psuję to rozgrywkę gry, po co uciekać jak klawisz w ułamku sekundy Cię dogoni lina? Jest to naprawdę fajny serwer, gra sporo ludzi, ale zrobiliście tam AVENGERSÓW zamiast normalnych graczy... Pytanie do graczy z jail'a czy Wam naprawdę nie nudzi się kupowanie co runde digla itd.? To jest to co zniechęca nowych graczy, bo zamiast normalnej gry i prowadzenia mamy bunt po max 15 od otworzenia celi, będąc w CT bez SVIP'a i linki którą bym usunął całkowicie, ciężko raczej jest upilnować więźniów, którzy skaczą jak małpy...  Nie mówię tutaj żeby całkowicie usunąć możliwość kupienia digla czy coś, ale ograniczyć to w pewien sposób np. co 300 sekund czy coś... 

 

Zapraszam do dyskusji graczy JB :R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to z deagle jest sytuacja że można zakupić tylko 1 na rundę . Jeśli ktoś ma np. wymaksowany damage to ciężko nawet strażnikom z większą ilością hp. Co do linki to też prawdą jest że uprzykrza ona rozgrywkę. 

Usunęli komendę /bh a z buntami i tak są problemy. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. 

Edytowane przez PedroCS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, PedroCS napisał:

Z tego co wiem to z deagle jest sytuacja że można zakupić tylko 1 na rundę . Jeśli ktoś ma np. wymaksowany damage to ciężko nawet strażnikom z większą ilością hp. Co do linki to też prawdą jest że uprzykrza ona rozgrywkę. 

Usunęli komendę /bh a z buntami i tak są problemy. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. 

No dobra 1 na runde... ale jak runda sie kończy po 15 sekundach od czasu otworzenia celi i w nastepnej rundzie znowu miliard osob kupuje digla... to nie jest gra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, VojcechK napisał:

No dobra 1 na runde... ale jak runda sie kończy po 15 sekundach od czasu otworzenia celi i w nastepnej rundzie znowu miliard osob kupuje digla... to nie jest gra 

W pełni się z tobą zgadzam mimo iż nigdy w ct nie prowadziłem to wiem że jest to denerwujące i powinno się coś z tym zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samych deagle i AWP. 
Co myślicie, niezależnie od tego kto kupi. Bron w Klepie można kupić maksymalnie 3x, - 5x w tygodniu. 

Co do Linki.  Ciężko jest mi wyjść z jakąś propozycją zmiany. PO prostu nie mam pomysłu.
Jednakże jeśli ktoś ma jakiś pomysł. Bardzo chętnie wysłucham 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, polkes napisał:

Co do samych deagle i AWP. 
Co myślicie, niezależnie od tego kto kupi. Bron w Klepie można kupić maksymalnie 3x, - 5x w tygodniu. 

Co do Linki.  Ciężko jest mi wyjść z jakąś propozycją zmiany. PO prostu nie mam pomysłu.
Jednakże jeśli ktoś ma jakiś pomysł. Bardzo chętnie wysłucham 
 

Może zamiast linki dodać dla CT, paralizator który po uderzeniu "mrozi" więźnia na 2 sekundy czy coś? Widziałem coś takiego kiedyś na innym JB i nie było to wkurzające na tyle jak linka, a jeszcze jak jakaś małpa by skakała to klawisz mógłby go zamrozić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie trzeba trochę zbalansować grę na serwerze, a przede wszystkim usunąć wiele niepotrzebnych rzeczy. Nie lubię się powtarzać, ale serwer traci graczy ze względu na to, że jest jednak bardzo łatwo dla osób, które posiadają usługi, a przede wszystkim SVIP. 

 

Ja bym kompletnie zmienił rozgrywkę na serwerze, ale wiadomo, że to nie przejdzie ze względu na to, że większość graczy jest już przyzwyczajona do takiej dynamiki rozgrywanych rund. Jednak sami widzicie, że nowi gracze widzą sporo minusów w tym. Z jednej strony CT ma za dużo HP, a z drugiej strony TT ma za dużo broni i do tego dochodzą jeszcze gangi. Według mnie jest tego za dużo i nowym graczom ciężko się połapać na serwerze, a dodatkowo dochodzi do tego prowadzenie, gdzie stali gracze, a nawet admini wykorzystują to, że gdy widzą słabszych i nowszych graczy w CT, a tym bardziej bez usług buntują się na potęgę. Zamiast dać nowym osobom wykazać się po stronie CT, to spotkałem się z sytuacją, że osoby bez usług były przerzucane do TT z powodu tego, że po prostu sobie nie radziły bez żadnej usługi i miały 100 HP. Zamiast takich graczy wchodzili admini ze wszystkimi bajerami i to od razu zniechęca graczy do gry. Uważam z doświadczenia, że większa część graczy chciałaby mieć równe szanse na tego typu modzie, a w szczególności wyrównaną rywalizację do zdobycia życzenia. Niestety nie jest tak na serwerze. 

 

Przede wszystkim trzeba zmniejszyć HP po stronie CT i TT, całkowicie usunąć broń w sklepikach i zostawić ją tylko w ruletce z małym procentem. 

Do czego dążę, kiedyś po prostu bez tych wszystkich wynalazków jakie są dostępne na serwerze na JB bardziej klasycznych była możliwość zabrania na atrakcje na ciekawych mapach nawet 25 więźniów i to według mnie było ciekawsze i była większa rywalizacja. Tym bardziej niestety jest większa rywalizacja o to kto się pierwszy zbuntuje i to jest po prostu nudne, ponieważ za łatwo jest o ten bunt. Kiedyś trzeba było się zgadywać, korzystać z jakichś trików lub mądrze się buntować. Teraz wystarczy kupić usługę i jesteś o 200% lepszy od zwykłego gracza. Nie chcę aż tak negatywnie oceniać serwera, ponieważ spotkała mnie już za to skarga, ale jednak na przestrzeni czasu sami powinniście zauważyć, że nie jest dobrze. 

 

Co do CT to zamiast linki, dałbym prowadzącemu możliwość lekko szybszego biegania podczas prowadzenia i tylko prowadzącemu o 20-30% większą ilość HP.

Ponadto zamiast blokowania stref, zablokowałbym możliwość skakania po stronie TT na 45-60 sekund od otwarcia cel.

 

Z fartem. :beargif:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, snuffy napisał:

Według mnie trzeba trochę zbalansować grę na serwerze, a przede wszystkim usunąć wiele niepotrzebnych rzeczy. Nie lubię się powtarzać, ale serwer traci graczy ze względu na to, że jest jednak bardzo łatwo dla osób, które posiadają usługi, a przede wszystkim SVIP. 

 

Ja bym kompletnie zmienił rozgrywkę na serwerze, ale wiadomo, że to nie przejdzie ze względu na to, że większość graczy jest już przyzwyczajona do takiej dynamiki rozgrywanych rund. Jednak sami widzicie, że nowi gracze widzą sporo minusów w tym. Z jednej strony CT ma za dużo HP, a z drugiej strony TT ma za dużo broni i do tego dochodzą jeszcze gangi. Według mnie jest tego za dużo i nowym graczom ciężko się połapać na serwerze, a dodatkowo dochodzi do tego prowadzenie, gdzie stali gracze, a nawet admini wykorzystują to, że gdy widzą słabszych i nowszych graczy w CT, a tym bardziej bez usług buntują się na potęgę. Zamiast dać nowym osobom wykazać się po stronie CT, to spotkałem się z sytuacją, że osoby bez usług były przerzucane do TT z powodu tego, że po prostu sobie nie radziły bez żadnej usługi i miały 100 HP. Zamiast takich graczy wchodzili admini ze wszystkimi bajerami i to od razu zniechęca graczy do gry. Uważam z doświadczenia, że większa część graczy chciałaby mieć równe szanse na tego typu modzie, a w szczególności wyrównaną rywalizację do zdobycia życzenia. Niestety nie jest tak na serwerze. 

 

Przede wszystkim trzeba zmniejszyć HP po stronie CT i TT, całkowicie usunąć broń w sklepikach i zostawić ją tylko w ruletce z małym procentem. 

Do czego dążę, kiedyś po prostu bez tych wszystkich wynalazków jakie są dostępne na serwerze na JB bardziej klasycznych była możliwość zabrania na atrakcje na ciekawych mapach nawet 25 więźniów i to według mnie było ciekawsze i była większa rywalizacja. Tym bardziej niestety jest większa rywalizacja o to kto się pierwszy zbuntuje i to jest po prostu nudne, ponieważ za łatwo jest o ten bunt. Kiedyś trzeba było się zgadywać, korzystać z jakichś trików lub mądrze się buntować. Teraz wystarczy kupić usługę i jesteś o 200% lepszy od zwykłego gracza. Nie chcę aż tak negatywnie oceniać serwera, ponieważ spotkała mnie już za to skarga, ale jednak na przestrzeni czasu sami powinniście zauważyć, że nie jest dobrze. 

 

Co do CT to zamiast linki, dałbym prowadzącemu możliwość lekko szybszego biegania podczas prowadzenia i tylko prowadzącemu o 20-30% większą ilość HP.

 

Z fartem. :beargif:

Otóż to @ snuffy... Rozumiem, że ktoś kupił VIP'a czy SVIP'a to ma jakieś udogodnienia, ale bez przesady myślę że trzy skoki, szybsze bieganie, ruletka lepsza i trochę więcej HP by w zupełności wystarczyło. Najlepiej jeszcze wyłączyć strefy żeby małpy nie skakały bo to nie jest deathrun do kurłynędzy... Dobrze prawisz z tym, że kiedyś się zabierało na mape i całą cele, bo nikt nie chciał zginąć na początku i czekać 8 minut, aż zacznie się kolejna runda. Panowie naprawdę zmieńcie rozgrywkę gry, bo stracicie graczy, a szkoda bo to jedyny żywy JB na polskich serwerach.

 

EDIT// Kiedyś wchodziło się na JB by się pobawić i pośmiać, a obecnie co nie którzy to wchodzą na serwer z myślą "Ide powkur**ać ludzi" 

Edytowane przez VojcechK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, polkes napisał:

Co do samych deagle i AWP. 
Co myślicie, niezależnie od tego kto kupi. Bron w Klepie można kupić maksymalnie 3x, - 5x w tygodniu. 

 Ten pomysł już dawno podsuwałem i jestem za.

 

Godzinę temu, VojcechK napisał:

Może zamiast linki dodać dla CT, paralizator który po uderzeniu "mrozi"

Najpierw trzeba trafić w więźnia, chciałbym to zobaczyć jak trafiasz gracza rozpędzonego na strefach.

 

36 minut temu, snuffy napisał:

Według mnie trzeba trochę zbalansować grę na serwerze

Patrząc pod różnymi aspektami , gra na serwerze jest zbalansowana między CT, a TT , według mnie trzeba obie strony znerfić.

 

38 minut temu, snuffy napisał:

że jest jednak bardzo łatwo dla osób, które posiadają usługi, a przede wszystkim SVIP. 

Jakby nie było łatwo to nikt by nie kupił usług Premium, z czego są opłacane m.in. reklamy serwera itd.

 

39 minut temu, snuffy napisał:

Zamiast dać nowym osobom wykazać się po stronie CT, to spotkałem się z sytuacją, że osoby bez usług były przerzucane do TT z powodu tego, że po prostu sobie nie radziły bez żadnej usługi i miały 100 HP.

Temat został poruszony w ostatnich dniach przeze mnie na naszej prywatnej grupie. Moje stanowisko jest takie, że nie podoba mi się takie zachowanie, a Admin/Strażnik zamiast przerzucać/banować powinien takiemu graczowi pomóc.

 

42 minuty temu, snuffy napisał:

całkowicie usunąć broń w sklepikach i zostawić ją tylko w ruletce z małym procentem. 

Przy takim pomyślę można od razu usunąć walutę serwera "szlugi", bo nic wartego uwagi za nie nikt nie kupi.

43 minuty temu, snuffy napisał:

Tym bardziej niestety jest większa rywalizacja o to kto się pierwszy zbuntuje

Mój pomysł na to jest taki, że usunąłbym bunty z top15.

 

44 minuty temu, snuffy napisał:

Ponadto zamiast blokowania stref, zablokowałbym możliwość skakania po stronie TT na 45-60 sekund od otwarcia cel.

Ten pomysł nie przejdzie, gdyż na większości map są np. stoły w klatkach terrarium i czekać 60 sekund żeby więzień mógł na niego wejść to też trochę przesada, tyczy się to też innych rzeczy, chodzi mi o to, że tak na prawde to 60 sekund więźniowie spędzali by w celach, gdyż za dużo nie dało rady by zrobić.

 

 

Co do linki, zostawiłbym tak jak jest, posiada ją tylko prowadzący, jest ona pomocna, dzięki niej nie ma często zbędnego przedłużania np gdy więźniowie przechodzą tor i ktoś musi wejść kogoś zabić, żeby tenco przeszedł dostał życzenie, też nie ma co przesadzać, gdyż zawrotnej prędkości ta linka nie osiąga, większość graczy rozpędza się x razy szybciej niż CT może lecieć na lince.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, aDk napisał:

 

 

Najpierw trzeba trafić w więźnia, chciałbym to zobaczyć jak trafiasz gracza rozpędzonego na strefach.

 

No to zablokujcie strefy... To nie jest deathrun 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, aDk napisał:

 Już były blokowane i słabo się to sprawdziło.

Słabo bo ludzie nie mogli robić małpek i narzekali? Świezi gracze na JB w nie których zabawach prowadzących nie mają szans jak ktoś ma SVIP'a a co dopiero jak są strefy... Uwierz mi na słowo, że to zniechęca graczy

 

EDIT// Zresztą... CT ma zabawę kaczki czy Robin hood i weź traf człowieka na strefach? Po co to dziadostwo na serwerze? Psuję to fun z gry... Kiedyś jak byłeś w celi z uczieczka to się cieszyłeś, albo był wyścig kto pierwszy dobiegnie... A tutaj to w sumie wszyscy na ucieczkę mają wywalone, bo CT po chwili na linie doleci w miejsce gdzie się ucieka z celi i zabije takowego osobnika, albo luzie po prostu czekają na zwolnienie się blokady stref i zaczynają ZOO...

Edytowane przez VojcechK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, jeden;^7 napisał:

Jestem za zablokowaniem stref, skakania i najlepiej usunac sklepik dla tt + postawic sciany aby tt nie moglo wejsc do gr'a.

No już bez przesady, aż takiego rygoru to nie wprowadzajmy, ale zablokowanie stref było by moim skromnym zdaniem czymś na plus dla rozrywki na serwerze... Kiedyś się śmiało z zabaw na prowadzeniu, ludzie coś odwalali żeby przetrwać itd. a teraz to SVIP'y śmieją się jak zwykły gracz (taki jak ja) nie może ogarnąć celi z małpami, które w każdej rundzie kupują digla, a pamiętajmy że nie na każdej mapie CT ma możliwość podnieść Kevlar w GR... 100hp nie wystarczy na 15 osób w celi z czego 8 z diglami, a potem śmiechy hihi na say'u i voice bo to takie zabawne, że bunt co 20 sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, VojcechK napisał:

100hp nie wystarczy na 15 osób w celi z czego 8 z diglami

Zawsze CT może dokupić sobie HP w sklpie za $$$.

Zawsze możesz założyć gang lub do jakiegoś dołączyć są to kolejne przywileje.

 

Svip nie ma nic wspólnego ze strefami. Osoba bez Svipa również może postrefować na serwerze.

 

Wszystkie polecenia i zabawy wydane przez prowadzącego muszą być tak zorganizowane, aby każdy mógł je zrobić bez żadnych przywilejów z usług premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem widzę że jest problem do stref na serwerze jak by nie wiem tu jakieś bh było do tego czy coś to spoko rozumiem ale po pierwsze osób co umią dobrze robić strefy na serwerze jest może 10max i to nie wiem czy tyle bym naliczył to że ktoś prowadzi z takim przekonaniem że wszyscy mi się zbuntują nie ogarnę i słaby jestem to nic dziwnego ze potem 20 osób wybiega z celi bo widać ze taka osoba jest słaba i będzie łatwy bunt. Już to ze zablokowaliście nam strefy na 60 s od otwarcia cel jest moim zdaniem przesadzone ale no cóż jest jak jest nie płacze o to wystarczy poczekać te 60 i tak można sie buntować jak wcześniej ja bym osobiście zaczął od ruletki tt i ct nie dość ze ona jest zbugowana i są puste losy to polowa itemków to w niej nie działa a dla ct to juz wgl nic tam nie ma po za niezłym towarem tak samo naprawił bym nominację map wgl ona nie działa pokazuje że xyz gracz nominował już tą mape i nie da się jej nominować kolejna sprawa to bym dodał mapę jail_leyawin nie wiem czemu została ona usunięta jest to jedna z top top map jb mega dopracowana ostatnia sprawa to znikające kolory wiezniów na wojnie gangów kolory sie buguja i nie widac kto w jakiej drużynie jest jak się do kogoś nie strzeli a tak nie powinno być, jak to by było zrobione myślał bym dopiero nad nerfieniem tt i ct pozdrawiam ; )  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Shock331 napisał:

Ogółem widzę że jest problem do stref na serwerze jak by nie wiem tu jakieś bh było do tego czy coś to spoko rozumiem ale po pierwsze osób co umią dobrze robić strefy na serwerze jest może 10max i to nie wiem czy tyle bym naliczył to że ktoś prowadzi z takim przekonaniem że wszyscy mi się zbuntują nie ogarnę i słaby jestem to nic dziwnego ze potem 20 osób wybiega z celi bo widać ze taka osoba jest słaba i będzie łatwy bunt. Już to ze zablokowaliście nam strefy na 60 s od otwarcia cel jest moim zdaniem przesadzone ale no cóż jest jak jest nie płacze o to wystarczy poczekać te 60 i tak można sie buntować jak wcześniej ja bym osobiście zaczął od ruletki tt i ct nie dość ze ona jest zbugowana i są puste losy to polowa itemków to w niej nie działa a dla ct to juz wgl nic tam nie ma po za niezłym towarem tak samo naprawił bym nominację map wgl ona nie działa pokazuje że xyz gracz nominował już tą mape i nie da się jej nominować kolejna sprawa to bym dodał mapę jail_leyawin nie wiem czemu została ona usunięta jest to jedna z top top map jb mega dopracowana ostatnia sprawa to znikające kolory wiezniów na wojnie gangów kolory sie buguja i nie widac kto w jakiej drużynie jest jak się do kogoś nie strzeli a tak nie powinno być, jak to by było zrobione myślał bym dopiero nad nerfieniem tt i ct pozdrawiam ; )  

Nic nie jest przesadzone... Jail Break to nie jest ZOO, chcesz poskakać to masz od tego serwery deathrun... Jaką frajde wy macie, że wyskoczycie z celi jak małpy w 5 osób naraz? Wam się to naprawdę nie nudzi? Przypomnij sobie czasy, nie wiem czy grałeś juz wtedy na JB, ale jak się uciekało to był dreszczyk emocji, żeby strażnik Cie nie zauważył i nie zabił. te całe skradanie się itp. A ten JB wygląda tak, że wyskakujecie z celi po jednym fleshu i tak z 10 wiezniow w celi zostaje 3-4... Kiedyś by to nie przeszło

I nikt raczej nie wchodzi do CT z myślą, byleby się nie buntowali bo słaby jestem, a raczej dobrej zabawy bo od tego są takie serwery... Chęć pośmiania się i powygłupiania, problem w tym, że nie ma kiedy bo na mape jak już wychodzisz to po 5 osób, bo reszta "małpek" uciekła, albo padła po próbie buntu...  

Co do ruletek to fakt, często wpisuje /los i nic nie ma, nawet pustego losu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam.
Zablokuje strefy na zabawach.
Ogranicze Kupowanie Broni W tygodniu.
Linka zostanie, jednak nie będzie jej można używać ile się chcę,

Myślę, że te zmiany w jakimś stopniu was zadowolą. 

 

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie