Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie werdyktu Loogins


Lee Sin

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu dla kogoś, kto wyrwał bana za darmoszkę, bo admin nie potrafi rozpoznać cheatów, czy rozpisać dema.
https://csowicze.pl/topic/71649-mogę-unban
 

Zgłosiłem post admina, zamykający temat ale nic się do tej pory nie wydarzyło, więc robię nowy temat.

@ Konfitura nie potrafi rozróżnić dobrego zagrania od cheatów i to jest przezabawne. Opisał tyle głupich i śmiesznych sytuacji, że może pora zakończyć z nim współpracę?
Warunek tego tematu jest bardzo ważny, bo otóż ubteam nie sprawdził kompletnie demka, a jeśsli je sprawdził, to brak mu kompletnie doświadczenia, podobnie adminowi.
Poniżej odpowiadam na jego rozpisane demo.

 

5:00 zabija przez smoke

5:21 aimlock na glowe przezciwnika 

6:51 kolejny aimlock 

8:43 prefire i aimlock

8:56 patrzy przez sciane na przeciwnika

9:02 aimlock

9:20 aimlock przez sciane 

10:22 aimlock 

14:04 aimlock + strzelal przez sciane do prezciwnika 

 


 


5:00 zabija przez smoke     | to jest w miare normalna akcja, było słychać i widać, skąd padają strzały

5:21 aimlock na glowe przezciwnika      | zamachał celownikiem, w międzyczasie kolega z drużyny podskoczył, więc celownik przeleciał dookoła niego, nie po jego głowie, dodatkowa rzecz, na gotv jest inny tickrate, przez co występują czasami ścinki, lagi, czasami gotv nie pokazuje tego, co widać naprawdę

6:51 kolejny aimlock     | to nie był żaden aimlock xd tak robię często sam i ja, on wcale nie wiedział o nim na ct, zresztą 7:05 to doskonale widać, jak nasz podejrzany umiera.. boi się przeciwnika z ct, bo tam przeważnie jeden kampi, a w rundzie był tej jeden na trzech.. xd sytuacja z du*y wzięta i to mocarnie.. xd jest po tej rundzie zaraz sytuacja z 7:59 gdzie dosłownie ginie, nie będąc wcelowanym, zabity przeze mnie z bliska, nawet nie podejrzewał, że tam stałem na drewnie :V można haxy wyłączyć na chwilę, na rundę czy dwie, ale no bez przesady

8:43 prefire i aimlock   | to jest też w miarę normalne xD często gracze na przeróżnych rangach tak robią :D

8:56 patrzy przez sciane na przeciwnika   | XDDD akurat mnie śmieszy to, dlaczego wziąłeś tą akcję, to było bardzo przypadkowe i normalne.. po prostu tam akurat kucał ten gość z ct, a podejrzany celował w piksele rogu pomiędzy schodami a ścianą  normalne sprawdzenie celownikiem, u każdego to sprawdzanie wygląda inaczej, pomimo tego pare sekund przed podejrzany widział przeciwnika przez te okno w dżungli i w niego nawet nie strzelał, bo ten zaraz mu zniknął ;d minął go celownikiem i tyle

9:02 aimlock  | normalnie zabił gościa, pamiętam tamtą akcje z perspektywy ctka nawet.. 

9:20 aimlock przez sciane  |   xd podejrzany słyszał o przeciwniku po stronie ct za małym oknem przy kuchni, bardziej jednak do ct, słyszał o przeciwniku każdy, nawet z perspektywy podejrzanego było słychać, w końcu rzucił granat nawet, więc no jakby nie patrzeć, to tam musiał być i o nim każdy wiedział  ważniejsze jest jednak to, jak podejrzany przejechał "po nim" przez ścianę, ale to nieprawda, to zwykły odruch, czysty przypadek.. wielokrotnie sam tak robię, kiedy wchodzę do dżungli. Loogins, czyli podejrzany, podskoczył i zakręcił celownikiem, celując, poprawiając rękę, cokolwiek, to zwykły farcik, a i tak nic się tam nie stało.. na końcu rundy dla podejrzanego, on sam przeszedł na site i wcelowany w ct zginął, bo mu przeciwnik z du*y się pojawił pod celownikiem, a loggins zasnął :d ciekawe

10:22 aimlock     | xd zobacz sobie ktoś to w spowolnionym tępie :d już nie będę opowiadać, jak grają wyższe rangi, ale konfitura chyba zapomniał głowy ze sobą zabrać.. xd ciekawe też że pomiędzy tą sytuacją a pomiędzy następną z wypisanych trochę zabijał i nic podejrzanego :D

14:04 aimlock + strzelal przez sciane do prezciwnika  | xd on żadnego z nich nie potrafi nawet zabić strzelał przez ścianę, a raczej tą ściankę z connectora, bo widział jak gość skacze ze shorta do connectora i przez pewien czas ten ctk był w powietrzu niewidoczny dla podejrzanego.. a te skany na głowę, duża część ludzi wie, gdzie skanować te drewno w connectorze, bardzo dużo ludzi, dodatkowa sprawa, że każdy wiedział o gościu w connectorze, nawet terrorysta z mida  skan możliwy w każdym momencie i skanował, ale nawet nie trafił w głowę, ani w tymbardziej w ciało :D

Może coś opowiem o sobie.
Jestem graczem od niedawna na Waszym serwerze i podoba mi się społeczność, jaką zastaję na serwerze.
Loggins jest spoko gościem i naprawdę już trochę w tego csa gra, a ja go znam chyba od dzisiaj, jak się nie mylę, zresztą na demku jest nasza komunikacja.
Po mojemu podejrzany jest zupełnie czysty, a te momenty wzięte przez admina są na chybił trafił, wzięte z du*y.
Admin, który wyklina na czacie nie jest wcale taki okej, dodatkowa sprawa, że demko jest rozpisane, jakby się adminowi nie chciało, byleby gość dostał bana. To są niewystarczające dowody, może z maksymalnie jedna akcja jest podejrzana, ale tylko i wyłącznie jedna. I tak wszystko da się wyjaśnić. Adminowi się nudzi, a ubteam nawet nie sprawdził dema i tych akcji. Być może adminowi wcale się nie nudzi, tylko po prostu nie potrafi rozpisywać cheatów :D i nawet nie wie co to aimlock :D Najlepsze jest to, że Loogins wcale nie grał podejrzanie, a żaden skan przez drewno, czy smoka nie był zupełnie nienormalny
Mam nadzieję, że mój post zostanie wykorzystany do rozstrzygnięcia ponownie werdyktu.
Pozdrawiam


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lee Sin napisał:

ubteam nie sprawdził kompletnie demka, a jeśsli je sprawdził, to brak mu kompletnie doświadczenia, podobnie adminowi.

Jeżeli rzeczywiscie tak było to @ _Mistrzu_powinien isc do degrada od razu xd

 

sadze, ze najlepiej by bylo gdyby @ Terroristto przeanalizował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, misiek223 napisał:

Jeżeli rzeczywiscie tak było to @ _Mistrzu_powinien isc do degrada od razu xd

 

sadze, ze najlepiej by bylo gdyby @ Terroristto przeanalizował. 

Wystarczy, że demko obejrzy ktoś, kto miał kiedyś wysoką rangę.. Różne są sytuacje w csie, te opisane tutaj akurat da się wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Później przeanalizuje jeszcze raz demko. Mogłem się pomylić z werdyktem. Wczoraj byłem już zmęczony i dlatego mogłem się pomylić. Każdemu człowiekowi zdarzają się błędy. 

 

 

500x200.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra jako iż sytuacja działa się na moim serwerze to ja to rozpiszę.


5:00 zabija przez smoka //  Loogins zabija przez smoke nic dziwnego, strzelał w kierunku strzałów przeciwnika (konfitury) -b
5:21 aimlock na głowę przeciwnika // Loogins sprawdza ławeczkę, gdy nagle przeciwnik podskakuje, Loogins zaczyna mierzyć w jego stronę i zabija, moim zdaniem akcja czysta -b
6:51 kolejny aimlock // po prostu go tam zauważył akcja czysta -b
8:43 prefire i aimlock // przy predkosci 1/4 widac ze celownik jest daleko od głowy (bardziej fart niz cheat) +/i b
8:56 patrzy na przeciwnika przez scianę // yyy no sprawdzał -b
9:02 aimlock // czyste pestki -b
oglądałem cały czas gracza, aż do czasu, gdy dostał bana (14:30)
Gracz czysty dostaje UB, również jeżeli mógłby się zgłosić do mnie to dogadamy się i dostanie vipa na tydzień za owe nie dogodności. 
Co do @ Konfitura dostaje on ostrzeżenie oraz proszę @ Nixer, żebyś podszkolił go w rozpisywaniu demek, a także oceniania czy dany gracz jest czysty bądź spalony.
Co do @ _Mistrzu_wydaje mi się, że nawet nie zajrzał do demka, chociaż on twierdzi, że to zrobił a podejrzane akcje oglądał 2 razy, nie mi oceniać, ale nie dałeś nawet żadnej swojej rozpiski :kappa: Zostawiam to @ Terrorist i @ BizoneG
Ps. zamknął bym post czy coś ale nie mam uprawnień do działu UBT xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko:[Klik

 

5:00 - Normalne skanowanie smoke po skanie enemy b-
5:21 - Normalne strzelanie w przeciwnika, żadnych mechanicznych ruchów b-
6:51 - Normalne wychylenie na CT, żadnych mechanicznych ruchów b-
8:43 - Wychylenie z myślą, że będzie przeciwnik, jakby to był preefire to by wyszedł wcelowany w głowę, a nie wyżej, żadnych mechanicznych ruchów b-
8:56 - Patrzy się na schody, w miejsce w które  powinien b-
9:02 - Brak mechanicznych ruchów b-
9:20 - To nie byl aimlock, tylko poprawienie celowania na szczura b-
10:22 - Brak mechanicznych ruchów b-
14:04 - Normalny skan, przeciwnik nie miał gdzie uciec, mechanicznych ruchów tez nie widzę b-

Werdykt:Czysto

Członek UBT zgłoszony do właścicieli sieci. Kroki jakie zostaną podjęte zostaną ogłoszone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie