Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Typer] mateusz200027


mateusz200027

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Mateusz
Wiek: 21 lat
Jaka dyscypliną sportu chcesz się zajmować: Piłka nożna, koszykówka, tenis
Dlaczego Ty?: Jestem osobą w pełni dojrzała, która podejmuje pracę. Interesuje się sportem od bardzo dawna, wszystko zaczęło sie, jak za małolata grywało się w piłeczkę. Z wiekiem wiadomo zmieniły się priorytety oraz dysponowanie czasem wolnym. 
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na forum?: Nie będę wymyślał, że będę na forum 8 godzin dziennie. Pracuje głównie w systemie zmianowym, więc po pracy czy przed pracą byłbym w stanie spędzać czas na forum (oraz w wolnej chwili w pracy)
Plany na dalszy rozwój: Chciałbym wprowadzić model punktowy, który jest, ale z większymi udoskonaleniami. Przede wszystkim codziennie w jednej z w/w dyscyplin odbywa się jakiś ciekawy mecz. Moim zdaniem ciekawym pomysłem byłoby wrzucanie codziennie jednego typu z różną punktacja np. kto wygra, ilość bramek. A raz w tygodniu typowanie kilku meczyków tych głównych z danego tygodnia. Nie stanowiłoby dla mnie problemu podliczanie punktów. A w jakimś stopniu byłbym w stanie ożywić dział, jak i odciążyć osoby zajmujące stanowisko typera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć jakieś twoje prace w dziale więc byłbym za okresem próbnym 

+ dyscypliny 

+ podanie rozbudowane

- mogłeś dodać kolor lub coś bo zlewa się tekst lekko

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie