Skocz do zawartości

Zablokowane Banicja Kundelek Teamspeak 3 odwołanko.


SKASUJ KONTOPLS

Rekomendowane odpowiedzi

Skopiowałem wzór z jakiegoś tematu xD csii

@ polkes 

 @ Kaczorekk @ventus @Schatzi Kto jeszcze chciałby mnie poprzeć w unbanicji to napiszcie coś miłego :) Jakby jedno słówko ode mnie, nie będę przesiadywał jakoś długo na teamspeaku ale chce posiedziec wraz z moimi psiapsielami. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej sytuacji, Kocham pozdrawiam , paaa

Nick*: KuNDel
IP / Steam ID*: --
Admin banujący: Idk maybe Polkes
Data i godzina otrzymania bana*: Nwm chyba gdzieś w sierpniu ;) 
Runda: ----
Serwer*: Teamspeak 3 
Powód: Nie wiem :c
Link do demka*: ---
Wycinek z konsoli*: You are banned permanently. ;x
Krótki opis sytuacji*: No w sumie chciałem przeprosić Polkesa że tam coś zrobiłem, ale nie wiem za co mam bana noo ii wsm ale i tak przepraszam, a ub chciałbym dlatego gdyż moje psiapsi siędzą tam wiec no :c ja samotny chłopak i no nie będę szukał zwady i wchodził tam gdzie fejkowe osóbki :) Ale no sorunia administracja ii co mogę powiedzieć prosze o ub guysss ! :C 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jako admin złamałeś prawie każdy punkt regulaminu. Wyzywałeś użytkowników, robiłeś podziały i jeszcze na sam koniec, zwyzywałeś administrację serwera. Chłopaczku, z czym do ludzi? 

 

Może przyjdziesz zrobić jakieś karaoke? :kekw:

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ub się nie należy, chłop nie potrafi się zachowac. Przez tak krótki okres bana wątpię, że cokolwiek poprawił w swoim zachowaniu. 

 

polecam przeczytać czatbox od godziny +/- 19:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Boski Z Polski napisał:

Hmm, jako admin złamałeś prawie każdy punkt regulaminu. Wyzywałeś użytkowników, robiłeś podziały i jeszcze na sam koniec, zwyzywałeś administrację serwera. Chłopaczku, z czym do ludzi? 

 

Może przyjdziesz zrobić jakieś karaoke? :kekw:

Kogo zwywywałem? masz tam napisane bez voda nie ma dowoda wiec kij ci w oko i po co się wypowidasz skoro wiesz że mamy kose :)<3  Jasne mogę ci zorganizować karaoke na twoim wklęsłym  nosie :) Także twoja wypowiedz jak i misika jest zbedna, nie obchodzi mnie wasze zdanie tylko i wyłącznie  @ polkes :) Także jeszcze raz bez voda nie ma dowoda :) Wiec kij 

 


6 minut temu, misiek223 napisał:

Według mnie ub się nie należy, chłop nie potrafi się zachowac. Przez tak krótki okres bana wątpię, że cokolwiek poprawił w swoim zachowaniu. 

Oj bo ty jesteś idealny :) Mówie napisałem to w tym temacie nie zamierzam siedziec na tym teamspeaku3 tylko w wyjątkowych sytuacjach a to że również z tobą miałem kose, wiec twoja wypowiedz również jest zbędna :)  Także jeśli panie misku aa a nie może inaczej misku bo na pana to tak troche z twoim zachowaniem nie pasuje :") YYhmm no nic nie będe komentował twoje zachowania, nie zamierzam siedziec na forum i błagać o ub ciebie ani twojego chłopaka @Boski Z Polski. Napisałem co myśle i tyle :) 

Edytowane przez KuNDel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie do kosza robi aferę na sb i też na forum byś mógł dostać bo wiadomo że będziesz afery kręcił mogłeś myśleć wcześniej ty nie zmienisz się 😉Pozdrawiam Boski i misiek223 mają rację i potwierdzam 😉..jakiego tematu ze mnie  też wyzywaleś czy spiny na ts3 robiłeś ja ciebie pamiętam kundelku i odzywam się  bo mogę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pietrekk napisał:

Odwołanie do kosza robi aferę na sb i też na forum byś mógł dostać bo wiadomo że będziesz afery kręcił mogłeś myśleć wcześniej ty nie zmienisz się 😉Pozdrawiam Boski i misiek223 mają rację i potwierdzam 😉..

A al ale o c co ci  ch chodzi ? nie wypowiadaj się skoro nie znasz tematu :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Twoim zachowaniu na SB Forum nie widać ani kszty poprawy.
Dalej dajesz się prowokować, obrażasz się z użytkownikami, nie wykazujesz skruchy.
NIe ma co się więcej rozpisywać. 

Ewentualne UB dostaniesz przy ewentualnym  resecie banów na Tsie  w Nowy Rok. 

 

gracz_zbanowany_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie