Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Niesłuszny ban kontynuacja


Al Bandit

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Al Bandit
IP / Steam ID*STEAM_1:0:160179902
Admin banujący: Berecik ^^
Data i godzina otrzymania bana*21 wrz 2021 - 22:19:10
Runda:  de_mirage32
Serwer*:  51.83.215.40:27015
Powód:  wstaw foty na CSowicze.pl
Link do demka*: nie mam demka 
Wycinek z konsoli*

 

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Al Bandit 
[AMXBans] Powod : ' wstaw foty na CSowicze.pl ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 160179902 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 85.221.137.55 ' 
[AMXBans] ========================================


Krótki opis sytuacji*:  edytowałbym poprzedni post, ale temat został zamknięty.  Zgodnie z informacją, którą znaleźć można pod linkiem: 

można dojść do wniosku że ten sam kod CRC występuje gdy screeny niczym się nie różnią. Jak już zauważyliście, te wstawione przeze mnie były czarne, zatem nie różnią się szatą graficzną.

Z kolei głębsza weryfikacja zagadnienia czarnych screenów doprowadziła mnie do znalezienia kilku przyczyn (admini pewnie znają ich o wiele więcej), które mogły je spowodować (oczywiście opcja robienia machlojek ze screenami nie jest przeze mnie rozpatrywana):

1. Alt + Tab - gra zminimalizowana

2. Gra w okienku

3. Śmierć w grze 

Proszę także o zwrócenie uwagi na to, że czas wykonania screenów jest odpowiedni (następujące po sobie sekundy). 

Jak już wspominałem, nic nie poradzę na to, że screeny zostały zrobione przez admina w takim, a nie innym momencie i wyszły czarne. Ze swojej strony dołożyłem wszelkich starań do pozytywnego rozpatrzenia mojej sprawy i wnioskuję o UB. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, Czarne ssy są gdy gra jest zminimalizowana i podczas niej są wykonywane ssy.

 

Więc jedynym wyjściem aby dostać UB byłoby podesłanie demka z tamtego dnia i z tej godziny, o której zostały zrobione ssy. Wtedy byś udowodnił swoją rację. A w ostateczności mógłbyś poprosić zespół UBT o ocenienie demka i jeśli byłoby czyste i opiekun UBT by wyraził zgodę to byś może dostał UB.

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

El Jokeros, bardzo dziękuję za podpowiedź. 

Czy któryś z członków UBT byłby tak miły i zerknął w demko, ocenił je i ewentualnie rozpatrzył pozytywnie mój wniosek o UB?  

Link: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Jako iż jeżeli dopiero teraz znalazłem czas gdyż mam bardzo dużo obowiązków  prawo jazdy , sprawy rodzinne znalazłem teraz czas . 

Otóż ten Ban Badnita został przeze mnie nadany niesłusznie gdyż ponieważ mam zniszczoną klawiaturę to załączyło mi SS dla niego ,a robiłem SS dla Rudego 

 

@Al Bandit Bardzo Cię przepraszam ,że dopiero teraz się odniosłem do tej sytuacji z niesłusznymi SS dla Ciebie ,ale jak napisałem mam zniszczoną klawiaturę i coś nie tak się załączyło .

Wnioskuje dla Al Bandita o UB ponieważ gracz jest czysty wielokrotnie go sprawdzałem i był czysty  z tego miejsca bardzo serdecznie go przepraszam . Jeżeli poniosę karę jestem gotowy ją przyjąć. 

Pozdrawiam i wnioskuję dla niego o UB 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na demku jak admin wykonywał Ci screeny nie żyłeś więc nie mamy jak zweryfikować dlatego dostaniesz ub.
Podczas twojej gry również nie ma nic ciekawego. 
Wracaj do gry. 

gracz_odbanowany_csowicze2021.png

Edytowane przez .:TR@kToR:.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie