Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Nowy Punkt Regulaminu


RevengeST

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę tutaj z propozycją zablokowania nie potrzebnego spamu.

Jest to po prostu bez sensowne nabijanie postów i szkodzi to forum.

Chodzi dokładnie o wypowiadanie się w Podaniach na Admina.

Miałem wiele sytuacji przy BaseBuilderze , 5 osób się wypowiedziało na Nie co nie grają na serwerze , dalsze 6-7 osób co grają na serwerze wypowiedziały się na Tak.. Nawet nie znają osoby , nie wiedzą czy ogarnia czy nie tylko piszą aby ten post nabić , aby mieć te 3 argumenty i dalej to już nic nie obchodzi.

Jest to bardzo upierdliwe , ja nie zwracam uwagi nawet na wypowiedzi tych osób ale też chcę aby albo to zostało wprowadzone w regulamin albo inni właściciele czy opiekunowie też nie brali tego pod uwagę.

Nie grasz na danym serwerze , nie wypowiadaj się w podaniu bo nie znasz tej osoby i też bez wyjątków , że znamy te osobę z innego serwera bo na tym serwerze jest być może inny mod i możesz nie wiedzieć czy potrafi ona tam dobrze grać , czy ogarnia itd..

Pozdrawiam.

Wesołego Jajka.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mowilem rumcajsowi i dostalem odp; "nigdy nie wiadomo czy osoba co daje odp gra na serwerze pod innym nickiem." Osobiscie jestem za zeby osoby nie grajace na serwerze sie nie wypowiadaly. A czemu tak? Bardzo proste, koles co nie gra na serwerze nie zna osoby co sklada podanie tylko patrzy sie na wiek, steam oraz staz na forum. Co oznacza wielki spam.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mowilem rumcajsowi i dostalem odp; "nigdy nie wiadomo czy osoba co daje odp gra na serwerze pod innym nickiem." Osobiscie jestem za zeby osoby nie grajace na serwerze sie nie wypowiadaly. A czemu tak? Bardzo proste, koles co nie gra na serwerze nie zna osoby co sklada podanie tylko patrzy sie na wiek, steam oraz staz na forum. Co oznacza wielki spam.

 

Piszę tutaj z propozycją zablokowania nie potrzebnego spamu.

Jest to po prostu bez sensowne nabijanie postów i szkodzi to forum.

Chodzi dokładnie o wypowiadanie się w Podaniach na Admina.

Miałem wiele sytuacji przy BaseBuilderze , 5 osób się wypowiedziało na Nie co nie grają na serwerze , dalsze 6-7 osób co grają na serwerze wypowiedziały się na Tak.. Nawet nie znają osoby , nie wiedzą czy ogarnia czy nie tylko piszą aby ten post nabić , aby mieć te 3 argumenty i dalej to już nic nie obchodzi.

Jest to bardzo upierdliwe , ja nie zwracam uwagi nawet na wypowiedzi tych osób ale też chcę aby albo to zostało wprowadzone w regulamin albo inni właściciele czy opiekunowie też nie brali tego pod uwagę.

Nie grasz na danym serwerze , nie wypowiadaj się w podaniu bo nie znasz tej osoby i też bez wyjątków , że znamy te osobę z innego serwera bo na tym serwerze jest być może inny mod i możesz nie wiedzieć czy potrafi ona tam dobrze grać , czy ogarnia itd..

Pozdrawiam.

Wesołego Jajka.

Dobranoc.

 

uznawajcie to za spam i usuwajcie ich , niech rumcajs da H@ serwera i opiekunom możliwość dawania warna i wtedy dacie warna za bez sensowny post , choc ja nie gram na nie ktorych tutaj serwerach , ale daje szanse komus , niech wykarze sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam propozycje w podaniu na admina może tylko wypowiedzieć się osoba, która miała

przyjemność ze składającą podanie grać nie chwile a jakiś czas że ma prawo się o tej

osobie wypowiedzieć to jak  w życiu nie znasz kogoś a go oceniasz.... jestem za !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pkt w regulaminie dodany.

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaPropozycje"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie