Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie - Botek


botek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Kuba

2. Wiek: 17

3. Kontakt: steam - odpowiednie osoby mają, ts3

4. Lokalizacja: Mało znane miasto niedaleko Wrocławia

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Różnie, zależy od dnia, zazwyczaj wracam ze szkoły około 15 (z wyjątkami), po czym przeglądam forum co jakiś czas do wieczora. Aktualnie mamy święta, będą dni kiedy będę dostępny cały dzień, będą i takie kiedy nie będzie mnie praktycznie w ogóle (ewentualnie dopiero późnym wieczorem).

6. Posty (min.250 sensownych): Wypowiadam się jedynie tam gdzie muszę, nie robię spamu, więc raczej się znajdą.

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Przede wszystkim całkowicie ogarnąć spam - aktualny stan naszego forum jest tragiczny, ludzie spamują gdzie popadnie, wypowiadają się w nieodpowiednich do tego tematach, krótko mówiąc jest "syf". Początkowo podanie miałem sobie odpuścić, ale jak tak patrzę na to co się dzieje - chcę to wszystko po prostu ogarnąć.

Chciałbym wprowadzić bardziej rygorystyczne traktowanie użytkowników, jeżeli posypią się warny i trzeba będzie je odrabiać ludziom odechce się nabijać bezsensownie postów i forum będzie wyglądało lepiej. 

Dodatkowo moim celem jest wyeliminowanie na forum tzw. kolesiostwa - ludzie wypowiadają się w podaniach kolegów podając bezsensowne powody kiedy ani składający ani wypowiadający się praktycznie nie gra na serwerze, u niektórych panuje zasada "złożę wszędzie, jak dostanę to zacznę grać".

Kolejną rzeczą odnośnie podań którą posiadając moderatora w pewnym sensie chciałbym ograniczyć to spamerzy wypowiadający się w czyimś podaniu na niekorzyść składającego. Są osoby odpowiednie na stanowisko admina jednak szansy nie dostają z jednego prostego powodu - przyjdzie 3 spamerów, na podanie nie spojrzy, wypowie się na nie kompletnie nie znając człowieka i wyjdzie. Oczywiście piszę tutaj o podaniach w zakresie serwerów na których gram - nie mam zamiaru się wtrącać do takich gdzie sam nie znam ludzi.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Myślę, że nie ma z tym problemu, aktualnie nie mam żadnych sporów z innymi, staram się zawsze wszystko wyjaśnić i ogarnąć, nawet przy większym gronie osób.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Z systematycznością nie ma u mnie problemu, robię to co do mnie należy, cierpliwość dotycząca swoich obowiązków również na swoim miejscu, jednak czasem jak każdy potrafię się nadmiernie zdenerwować, mimo wszystko takie rzeczy dzieją się poza naszym forum i są jedynie w gronie osób które znam.

10. Coś o sobie: Ciężko tu cokolwiek napisać ponieważ większość wymieniłem wyżej. Aktualnie uczę się w Liceum Ogólnokształcącym, moim głównym rozszerzeniem jest matematyka (z której mam mam piękną ocenę potocznie zwaną pałą), w miarę dobrze radzę sobie z j. angielskim, nie trawię niemieckiego.

Hobby jako tako nie posiadam, kiedyś bardzo dużo grałem w tenisa ziemnego jednak z powodu problemów z kolanem musiałem przestać. Mimo wszystko lubię sobie popykać w ping-ponga, ewentualnie rozłożyć kogoś w karty.

Ogółem jestem człowiekiem wychodzącym z dzisiejszych standardów, nigdy nie paliłem (i nie mam najmniejszego zamiaru), pije jedynie sporadycznie, na okazje typu sylwester. Więcej raczej o sobie nie napiszę, życiorysu wam nie podam :P

11. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Z pracą moderatora nie będzie najmniejszego problemu, zajmowałem się tym już kilka razy na pomniejszych sieciach, dodatkowo miałem dostęp do panelów administracyjnych (taki dodatkowy plus), z nimi również problemu nie miałem, więc wszystko jest okej.

12. Obowiązkowe mikro: Oczywiście, że posiadam, bez niego nie mógłbym wybuchać gniewem na ts3.

13. Linki do reklam:

 

1. KLIK

2. KLIK

3. KLIK

4. KLIK

5. KLIK

6. KLIK

7. KLIK

8. KLIK czeka na akceptacje

9. KLIK

10. KLIK czeka na akceptacje

11. KLIK czeka na akceptacje

12. KLIK czeka na akceptacje

13. KLIK

14. KLIK

15. KLIK czeka na akceptacje

16. KLIK

17. KLIK

18. KLIK

19. KLIK

20. KLIK czeka na akceptacje

21. KLIK czeka na akceptacje

22. KLIK

23. KLIK

24. KLIK

25. KLIK czeka na akceptacje

 

Wymagania:
 

- 250 sensownych postów,
- min. 4 miesięczny staż na forum - na forum jestem od 3 miesięcy, jestem aktywny, spędzam tutaj dużo czasu i myślę, że ten 1 miesiąc nie zaszkodzi w tym wszystkim,
- wiek min.16 lat,
- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym,
- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie,
- dobra opinia wśród administracji,
- znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym',
- obowiązkowy mikrofon,
- 25 reklam sieci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     Na początek chciałbym prosić o ukaranie warnami ludzi, którzy podają bezsensowne argumenty. W Podaniu na Junior Moderatora powinniście się wypowiedzieć o danej osobie, nie o tym czy posiada steam, lub zrobiła reklamy (Gdyż jest to obowiązek). A więc przechodząc do samego kandydata:
     Cóż mogę powiedzieć o Tobie botek. Przesiaduje z Tobą na TeamSpeak`u, jesteś osobą bardzo aktywną, czego nie da się zaprzeczyć. Masz wielkie poczucie humoru, lecz gdy trzeba coś zrobić potrafisz zachować powagę i się zmobilizować. Swoje obowiązku UBMastera, wykonujesz prawidłowo, bez żadnych skarg. Czasami troszkę wybuchasz, jesteś nerwowy i grozisz banami, lecz na forum nie widziałem nigdy takiej sytuacji - i mam nadzieję, że tak zostanie. Uważam, że to tylko w naszym otoczeniu tak "świrujesz".

     Jesteś osobą zaufaną, długo przebywasz na forum, a co najważniejsze, gdyby nie Ty jestem pewien, że rekrutacja na Junior Moderatora nie została by otworzona, a forum dalej wyglądałoby tragicznie.

    Sądząc po samym podaniu i Twoim profilu jesteś osobą, która spełnia praktycznie wszystkie wymagania (oprócz 4 miesięcy na forum). Sądzę, że lepszego kandydata póki co nie znajdziecie, a jeżeli o mnie chodzi dałbym Ci Junior Moderatora na okres próbny.

    Mam nadzieję, że nie pomyślicie, że jest to kolesiostwo gdyż podałem Wam argumenty, oraz dokładnie je rozpisałem.

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma jakieś znaczenie to ja jestem na TAK

Gdyż botek na TS siedzi prawie cały dzień więc i forum nie ucieknie jego uwadze, dodatkowo z ogólnej znajomości z nim mogę stwierdzić, że jest osobą ogarniętą umysłowo oraz jednym z najbardziej aktywnych UBM. Jak dla mnie najlepszy kandydat na to stanowisko ... 

Pozdrawiam
Bravo.

x7e4AkJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak

 

- podanie ładnie i przekonująco napisane

- masz ubteam i ogarniasz

- wiek

- staż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż po przeczytaniu twojego podania wynika, że masz trochę rozsądku w głowie.

Jestem na TAK.

+Podanie Ładnie Się Czyta i Jest Przekonujące.

+Wiek

+Staż w sieci.

+Każdy go zna.

+Ogarniesz posadę Junior Moderatora.

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dobrze że napisałeś podanie według mnie jesteś osobą godną tego stanowiska, ogarniasz UBMastera prawidłowo to J.Moderatora na pewno ogarniesz, mam nadzieje że się postarasz :) 

 

- staż na forum (3 miesięczny) +

- dobre działanie jako UBMaster oraz jako admin +

- pomocny i aktywny

 

Jestem na TAK.

 

Pozdrawiam.

ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Duże Tak

+ bardzo ładne podanie 

+ wiem ze ogarnie 

+ pomocny

+ aktywny na forum 

Jak nawiązać ze mną kontakt?

Nie spamuj mi na PW.

-Na początku się przedstaw i opisz dokładnie w jakiej sprawie piszesz.

-Staraj się podać jak najwięcej informacji abym mógł Ci pomóc.

-Na spamowanie tekstami typu "ee jesteś" nie będę odpisywał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie sie rozpisujesz a to swiadczy o poziomie te stanowisko bedzie idealne dla Ciebie, jestes aktywny caly czas, umiesz sie dogadac z innymi oraz lubisz pomagac, stanowisko jm / m jest idealne dla Ciebie.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie