Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga [Pietrek90 ]


OxyMen2

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: W sumie to się dzieje od póki dostał UB na forum to nie pamiętam, od kiedy.

 

Nick użytkownika: @ Pietrek90

 

 

Dowody: Dowody są kazał nam się odczepić to to zrobiliśmy, lecz sam prowokuje.

Screenshot_2021-09-18-15-51-11-127_com.android.chrome.jpgreceived_1528165870867578.webpreceived_584458042992521.jpegreceived_1610490122637871.webp

 

 

Tego jest dość dużo proszę o sprawdzenie tego

 

@ RumcajsJumper  @ ferstel @ Terrorist @ LewyBrzeG @ Apoi_eXo

 

Świadkowie:  @ Boski Z Polski @ Maryjan

 

 

Uzasadnienie:

 

Pewnie znajdą się osoby które będą śmiać się z tego co piszę ale cóż.

 

Pisząc tę skargę zapytałem się swojej administratacij, która współpracuje czy także dostają takie reakcję oprócz mnie.

Od Kad @ Pietrek90 wrócił na forum przy dosłownie każdym temacie na forum dostajemy reakcje Kupa Haha albo Nie lubię tego.

 

Moim zdaniem jest to trochę złośliwe może nas nie lubić okey rozumiem, ale bez przerwy dostajemy od niego ciągle takie reakcje? Co za tym idzie.

Każdą reakcję, która dostajemy na + liczy tam jakieś PKT na forum tzn. reputacje.

Każda reakcja, która napisałem nie wiem, jak tu jest, ale np. Kupa Haha albo nie lubię daje –.

 

Jest to trochę dręcząca sytuacja jeżeli któryś z nas dostaje reputację na +, to przez @ Pietrek90 tę reputację znikają, bo daje nam ciągle albo kupa albo haha, albo nie lubię tego.

 

Stwierdziłem fakty, że trzeba w końcu z tym czymś zrobić, bo nie może być tak, że on przy każdym temacie daje nam takie reakcje emotki.

 

 

Z mojej perspektywy wygląda to tak :

 

Chociaż nie lubisz nas, to po co takie głupie ciągle reakcje daj se siana i się uspokój w skrócie odpi** się. 

 

 

To w sumie podchodzi także pod prowokację, ale myślę, że administratacij zrobi coś z tym.

 

 

 

@ RumcajsJumper @ ferstel @ Sysia ;* @ LewyBrzeG @ Apoi_eXo@ Terrorist

 

Możecie sprawdzić, ile dał nam, od kiedy wrócił na forum, jakie reakcję i podjąć kroki z tym.

 @ Boski Z Polski @ Maryjanpozwoliłem sobie wziąć i dodać dowody.

 

 

Pozdrawiam @ OxyMen2
 

 

 

Edit by post 

@ Pietrek90

 

Tutaj nie chodzi o podanie @ Boski Z Polski tu chodzi o to, że od Kąd wróciłeś na forum dajesz takie reputacja przy każdym dosłownie temacie. 

 

Screenshot_2021-09-18-15-44-31-812_com.android.chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga napisana ponieważ jestem na nie pod podaniem te reputacje to tez mi dajecie kupy czy inne nie odpowiednie reputację pod moim odpracowaniem Maciek , czy Inne osoby czy Boski nie lubię czy jak o randze sponsor pro pod każdym wypowuedzią jesteście nastawieni wrogością do mojej osoby od kąd dał mi Patryk ub na forum to nic złego nie zrobiłem i Krystian reputację o to piszesz skargę haha o właśnie jak ty dałeś i wiadomo ze wszyscy po twojej stronie staną czekam na wypowiedz  @ RumcajsJumperRumcajsJumper i Administracji ..

@ Maryjanty nie lepszy bo też mi dajecie kupy czy inne reakcje że  by mi dać  jestem w pracy nie mam jak ss zrobić jutro wrzucę nie ma problemu,  teraz pod moją wypowiedzią kupy i inne mam to gdzieś a wy jesteście wrogością nastawieni ja siedzę na kanale a was korci do mnie pisać ze jestem. Taki czy inny czy wyzwiska w moją stronę już  nie chcę cytować  dobrze że nie mam z tobą kontaktu i tym udowodniłeś tylko że bronisz kolegę wiadomo że rację przyznasz a na Twój wiek dorosły pisać skargę o reakcję którą sami mi dajcie wasza grupa cała ffa . Najlepiej Administracja usuńcie kupy i będzie Najlepiej i nie będzie problemu tyle .... boski nie ty będziesz decydował kto jest na forum czy nie  czy piszę do Melki nieee czy zaczepiam na ts3 nieee to ty masz problem do mnie unikam was ale nie zabronisz innym gadac ze mną na ts3 jak kacprowi robicie spiny ze rozmawia ze mną na kanale czy robicie afery .

Edytowane przez Pietrek90
Ustusonkowałem się do ataku do mojej osoby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem Się lecz niechętnie Przyznam z Pietrkiem spina jest ale kontaktu nie utrzymujemy i jest spokoj lecz te reakcje moge odebrac jako zaczepki ale zlewam to
Ale przyznam racje oxymenowi ze co ktoś od nas by nie napisał to jest reakcja kupy :D ja wiem ze po to sa te reakcje żeby je dodawać ale dac komuś palec to cala rękę weźmie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągu tygodnia dostaję około 10 reakcji, które są nadawane totalnie od czapy w tematach typu "odpracuj warna" czy "regulamin serwera". 
No nie mogę zrozumieć Cię Piotrek, gdzieś cały czas wbijasz szpileczki w ekipę FFa czy to przez jakieś reakcje czy pisanie do kogoś z ekipy, a później wchodzisz na forum, zaprzeczasz wszystkiemu i piszesz:

piepie.png
xd1.png

 

Gdzieś miesiąc temu obrażałeś od szmat, ku**w, debilek dziewczyny z naszego serwera, a teraz starasz się o jakieś względy u nich? Człowieku, ogarnij się. 

 

Była rozmowa z @ RumcajsJumper lub @ Terrorist  (podczas afery na TS3 związanej z obrażeniem @ Melkaa oraz @ damn.)  i z tego co pamiętam to Ty miałeś unikać członków ekipy FFa, a Ty cały czas, gdzieś coś do nas masz. Proszenie o pomoc właściciela forum nic Ci nie da ponieważ na tej sieci jesteś skreślony wśród użytkowników. 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Nie będziemy karać ludzi za to, że używają sobie reakcji forum które są dla nich dostępne.

@ Pietrek90miałeś szansę na forum i miałeś przestać tak jak obiecałeś ingerować w ekipę ffa. Dobrze wiesz jakie masz z nimi relacje a dalej z tego co widzę się bawisz.

 

Co do ekipy ffa, nie róbcie też z igły widły bo jak ktoś do Was pisze możecie nie odpisać lub użyć opcji ignoruj. 

 

My też nie będziemy latać za każdym użytkownikiem i ustawiać go do każdego innego użytkownika bo nie potrafi sobie ktoś poradzić z tym, by ktoś się po prostu do niego nie odzywał. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie