Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z Assassinxd


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

WYWIAD.png
Hej, hej! 
W dzisiejszym wywiadzie poznamy bliżej opiekuna serwera CS:GO MOD!
Przed wami @ Assassinxd


c7GE8Me.png
Redaktor: @ Mrs.Fuksiara
Mistrz Cs'a: @ Assassinxd

c7GE8Me.png

Hej. Czy chciałbyś, aby inni dowiedzieli się czegoś więcej na Twój temat?
Chętnie Przeprowadziłabym z Tobą wywiad.  ;)


Wywiad? ze mną? To zaszczyt  :D

Dobrze w takim razie proszę przedstaw się, jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz?

 

No to tak mam na imię Michał.

Lat mam 22.

Pochodzę z Torunia z Kujawsko-Pomorskiego lub też z Niemiec w Dusseldorfie.


O proszę. Poproszę zatem abyś opowiedział coś więcej o zmianie miejsca zamieszkania.
Czym zostało to spowodowane, gdzie Ci się lepiej żyje i czy jest to na stałe?


Więc tak zmiana zamieszkania spowodowana jest tym, że pracuję w Niemczech i w Polsce przez to więcej zarabiam. :D 
A poza tym mieszka tam moja rodzina. Gdzie mi się lepiej żyje? W Polsce ponieważ lepiej się dogaduje, a na stałe to nie jest ponieważ mieszkam w Polsce jak i w Niemczech.


Rozumiem.
Można wiedzieć gdzie pracujesz? Czym się tam zajmujesz?


Więc tak w Polsce w Poznaniu pracuje na Jump Arenie pilnuje dzieci żeby sobie krzywdy nie zrobili taki opiekun, a w Niemczech w Mercedesie z moim tatą.

Super sprawa, jeszcze z tatą. Który kraj podoba Ci się bardziej, Polska czy Niemcy? W którymś z nich polecasz coś ciekawego do zwiedzania, a może masz swoje ulubione miejsce?

Najbardziej podoba mi się Niemczech ponieważ jest tam mi się wydaję więcej do zwiedzania niż w Polsce. Moje ulubione miejsce to Königsallee gdzie pośrodku jest tak zwana fosa. A do zwiedzenia polecam Kirmes wesołe miasteczko w którym świetnie nie raz się bawiłem :D 

 

Myślę, że nie jedna osoba skorzysta z Twoich propozycji dotyczących zwiedzania i dobrej zabawy! 

Czym się interesujesz? Masz pasje/hobby? 


Interesuję się najbardziej chyba grami takimi jak counter strike, league od legends itd.
Moją pasją jest bieganie kocham biegać dlatego codziennie wstaje o 5:30 żeby rozpocząć bieg i wracam gdzieś tak 7:00 mam też inną pasję tak jak piłka nożna ale już nie będę tyle opowiadać 😂

 

A jednak z chęcią ja jak i czytelnicy dowiemy się czegoś więcej na temat Twoich pasji. 

Zacznijmy od biegania. Skąd się wzięła taka pasja? Uczestniczysz w jakiś biegach? Masz medale/osiągnięcia na swoim koncie? 


Pasja się wzięła przez to że byłem na noce u mojego kolegi i siedzieliśmy sobie graliśmy i się nagle zapytał czy pójdę z nim biegać następnego dnia o 5 więc się zgodziłem oczywiście tego następnego dnia od zapytania się mojego kolegi zadzwonił do mnie o gdzieś 4 czy na pewno idę biegać poszedłem spodobało mi się to bieganie o tej 5 no i tak od wtedy biegam a po 2 bieganie pomogło mi się rozwinąć w sportach. Czy uczestniczę w jakiś biegach nie lecz kiedyś uczestniczyłem w biegach na 100m. A osiągnięcia jakie mam to mam jedynie w tenisie za 2 miejsce i w pływaniu za 1 miejsce i inne których zapomniałem :D

Dobrze jest robić, coś dla siebie. 
Kolejną pasją Twoją jest Piłka nożna - Czy robisz coś w tym kierunku? Grasz lub grałeś w jakimś klubie sportowym? 

 

Kiedyś jak byłem jeszcze mały miałem wtedy z 16, 15 lat grałem w takim klubie jednym ale, dostałem kontuzji nogi przez co nie mogłem grać dalej :(

a tak to gram tylko dla siebie tak dla zabawy i po prostu bo lubię piłkę czasem sobie z kolegami wyjdę jak mam wolne pijemy sobie i napindzielamy w gałę :D


Szkoda, że w młodym wieku nie udało Ci się rozwinąć w tym kierunku. 
Czy masz swój ulubiony klub sportowy oraz zawodnika?


Oczywiście mam swój ulubiony klub jakim jest Bayern Monachium a, moim ulubionym zawodnikiem to nasz rodak czyli Robert Lewandowski tylko szkoda że nie ustrzelił żadnego gola w meczu Polska-Anglia lecz zremisowaliśmy  a,  jeśli mowa o nie polskich zawodnikach to Cristiano Ronaldo 

Jakby Robert grał u nas tak jak za granicą to nasi rodacy byliby niepokonani  
Wyżej wspomniałeś o pracy z tatą w Mercedesie. Nawiązując do tego tematu powiesz nam jaki samochód jest twoim wymarzonym? 


Moim wymarzonym autem jest Tesla model s lub Nissan GT-R r 35 piękne autka chciałbym takie, lecz teraz aktualnie używam audi a4 i bmw E36 lecz mi się coś psuje to bmw. Wydałem na jego naprawy dużo pieniędzy lecz dalej coś się z nim dzieje i muszę z nim jeździć do napraw :(

Czasami po prostu warto odpuścić. Masz swoje motto życiowe? 

Moje motto życiowe to "Bawić się dobrze dopóki nie zezgonujesz" takie krótkie motto heh
 

Rozumiem, że alkohol Twoim sprzymierzeńcem. 

Czym się zazwyczaj upijasz? Masz swoje ulubiony alkohol albo drinki? 


Upijać to sie zazwyczaj upijam somerkiem lub coroną. Nie mam swojego ulubionego alkoholu lecz mój ulubiony drink to błękitna laguna 

Dobre, dobre. Polecam  
Masz marzenia? Jak tak to powiedz nam jakie  :D 


Wyruszyć w rejs jachtem azimut 80 flybridge na imprezę z koksem i paleniem i mieć wyjebane :D

Ambitne plany haha :D
Jakie masz największe zalety oraz wady?

 

Wady to jak ktoś mnie wkurzy za dużo wyzywam czyli tak zwana nerwowość,

a zalety to uczciwość opiekuńczość 


Dobry z Ciebie chłopak widzę haha :D
Czy uważasz, że zwierzę to przyjaciel człowieka? Czy masz swoje zwierzątko, które chciałbyś nam pokazać.
 

Bardzo uważam że, zwierzę to przyjaciel człowieka przecież to jest jedno z najbardziej kochanych zwierząt domowych jakie mogą być + lisy xd 

Niestety nie mogę się podzielić zdjęciem mojego pieska bo zgubiłem gdzieś telefon i mam jedynie komputer ale mam Golden retriever'a i jest to suczka i ma na imię Leila :3


O kurcze, mam nadzieje, ze kiedyś tego słodziaka zobaczymy! 
Jesteś singlem czy w związku?


Aktualnie singlem 😏

Jaka jest Twoja wymarzona kobieta z charakteru oraz wyglądu? 
 

Moja wymarzona kobieta to musi być sympatyczna, towarzyska, łagodna czy coś xd, miła, szczera.

Na wygląd się nie patrzy podobnie więc nie mogę opisać 😂

 

Uhuhu no chłopak złoto! 
Masz rodzeństwo? Jakie są Twoje stosunki z rodziną?


Aaa mam rodzeństwo tym rodzeństwem jest brat. Jak byliśmy mali to się nie lubiliśmy takie typowe rodzeństwo ale teraz to wszystko gicior i spoko jest.

Cieszę się bardzo, oby tak dalej! 
W swoim życiu codziennym dużo masz przyjaciół, czy raczej garstkę zaufanych? Jakie cechy powinien mieć Twój prawdziwy przyjaciel?


Oczywiście zaufany, pomocny, uczciwy, szczery, lojalny.
 

Ciężko teraz takiego znaleźć. 

Czy Twoim zdaniem muzyka kształtuje charakter człowieka? 

Jakiej muzyki słuchasz? :)

 

Tutaj trudno powiedzieć bo słucham dużo muzyk najbardziej rapu nie umiem ocenić która jest moją ulubioną nutą ale najbardziej chyba ZetHa i ReTo Nie bierz (ze mnie przykładu)

 

Masz wspomnienie z dzieciństwa, którym chciałbyś się pochwalić? 
 

Ja nie pamiętam co rok temu robiłem a, z dzieciństwa :D

No to miałem taką sytuację że, były moje urodzinki chyba 14 jak dobrze pamiętam i mama wzięła mnie na taki statek zajebisty i po płynęliśmy na małą wysepkę gdzie świętowaliśmy moje urodzinki normalnie tak zajebiście było że ja bym tam na wieki mógł zostać hah dj, laseczki w kisielu nie no z tym to żartuje :D ale ogólnie fajnie było

 

Dobrze mieć super wspomnienia! 

Okej, przechodzimy do pytań związanych z Twoim życiem w internecie. 

W jakie gry prócz Csa grasz? ;)
Skąd pomysł na Twój nick? Czyżby z gry? 


Tak ponieważ podoba mi się seria Assassin więc stąd ten nick lecz ta najnowsza wersja którą, oczywiście mam czyli Valhalla wydaję mi się nudny więc nie skończyłem go do końca
 

Nic specjalnego, można było się domyślić haha ;D 

Jak znalazles się na csowiczach? Ktoś cie przyprowadzil, bądź czy wiaze się z tym jakąś historia? 


Taka historia że już tu jestem od 2 lat ponieważ 2 lata temu grałem na serwerach jailbreak cs 1.6 i jakoś tak się złożyło że dołączyłem tu na forum miałem przerwę od cs'a 1.6 bym też grał cs go ale mam vaca bo mi się znudziło już no i tak se grałem założyłem konto na forum i jestem :D
 

Cieszę się że jesteś spowrotem😊

Czy obecna ranga jest wystarczająca dla Ciebie, a może chciałbyś być wyżej?


Wyższa lepsza jak to mówią B) no to pewnie że, bym chciał wyższą ale czy jest taka opcja nie wiadomo :D

Może i być taka opcja. 
Z kim masz najlepszy kontakt z sieci?


Hmmm najlepszy to nie wiem ale z paroma osobami mam kontakt np. @ Ment @ ViruOff @ aDk @ Kaczorekk @ Shock331 @ Mike Van T @ Nzy @MementoMorii @Xdpawcio @szybkigrzesiu czyli takie osoby typowo z jailbrak'a :3 pozdrawiam ciepło 

Zbliżam się do końca wywiadu i szybkich pytań, czy chciałbyś coś dodać do wypowiedzi swoich? 

Że są zajebiste :D

Hahah dobrze. 
Szybkie pytanka: 
Znak zodiaku?

 Rak :c. (chyba umrę)
Ulubiony kolor? 

Zielony. 
Ulubione danie? 

Pizza.
Rozmiar buta? 

 Nie wiem tak szczerze bym zmierzyć musiał jak się dowiem to odpowiem haha.
Ile cm wzrostu?
173 lub więcej dawno się nie mierzyłem.

To już koniec. Dziękuje za wywiadzik! 

Też dziękuję bardzo za zaproszenie do wywiadu trzymaj się cieplutko  ;*

 

/za błędy przepraszam, starałam się poprawiać. 
Jak coś to kom :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm treść na odpowiednim poziomie, bardzo podoba mi się trzymanie tego o czym opowiada @ Assassinxdczyli wyłapujemy temat i ciągniemy go dalej.

 

Rozmowa dość luźna, jakby siedzieli przy kawusi w salonie, to jest ważne. 

 

Chciałbym jednak aby było w przyszłości więcej poprawek tekstu pod kątem błędów. 

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sysia ;* poleca ten temat
  • Sysia ;* usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie