Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Discord na Csowicze.pl


Boski Z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przychodzę z pytaniem do administracji forum oraz chciałbym poznać opinię użytkowników. Mianowicie chodzi o serwer Discord i jego sens bycia na sieci. 
 


Czy Discord jest potrzebny?
Osobiście uważam, że nie ma sensu trzymać go na sieci ponieważ:

1. Użytkownicy serwera
Nikt na nim nie siedzi oprócz właścicielki oraz jej adminów. Użytkownicy zaglądają raczej na TS3 niż na serwer Discord, na którym totalnie nikogo nie ma.
Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby ktoś z administracji forum siedział na Discordzie i załatwiał sprawę na tym komunikatorze.

2. Największy atut Discord'a  (czytaj możliwość tworzenie kanałów pisemnych)
Na chat ogólnym widać rozmowy max 3/4 osób, a reszta kanałów typu for fun jest nieaktywna od x miesięcy.

3. Forum
Admini Discord: LINK1 (Brak adminów na forum)
Regulamin Serwera: LINK2 albo LINK3 (Brak regulaminu na forum)
Pusty dział serwera: LINK4
Brak współpracy z serwerami (na TS3 przynajmniej są strefy serwerów)

 


Reasumując:
TS3 > Discord



discord na csowicze.jpg

boskaśmierc.jpg

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tutaj Panie @ Boski Z Polski chyba trafiłeś w samo sedno.

 

Nie obraź się @ Klusia ale ten DC nie jest DC sieci, lecz DC jakiejś "cluee" czy jakoś tak, to jest serwer pod kanał yt? czy coś w tym stylu.

 

Osobiście nie korzystam z tego DC bo korzystam z TS3 oraz mam swój serwer DC dla adminów i graczy moich serwerów by ich integrować i zrobić to pod serwery CS:GO a nie pod YT co działa, bo jest tam ledwo 30 osób, a są to osoby aktywne.

 

Idąc tokiem sprawy, DC sieciowy powinien być zrobiony pod sieć, a nie pod YT, Można to też zrobić pod forum i pod sieć, ale trzeba ładnie podzielać strefy itp. by gołym okiem było widać co jest od czego.

 

U nas to wygląda tak

 

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie korzystam z tego komunikatora, lecz tak jak @Boski Z Polski oraz @ Terrorist wspomnieli, TS3 i Discord będące na sieci powinny być dostosowane dla graczy i forumowiczów. Może warto przedyskutować temat z @ Właściciel [Discord] i @ Admin [Discord]DC i przedstawić propozycję ułożenia kanałów, pomoc w rozkręceniu. Z tego co wiem, sporo osób korzysta z tego komunikatora.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zaznaczę, że jestem otwarta na Wasze propozycje i jeżeli ktoś z Was ma jakiś pomysł, propozycję to chętnie się dostosuję i wdrożę daną rzecz w życie. :) Większość ludzi jest przyzwyczajona do TS3, ale wiele osób używa też Discorda. Discord jest fajną rzeczą, bardziej rozwiniętą niż TS3 i posiada więcej fajnych funkcji - w każdym razie mówię ogólnie o komunikatorze jakim jest TS3, nie konkretnie o naszym. :P Skoro macie jakieś zastrzeżenia, propozycje to dlaczego nie napiszecie do mnie? :D @Boski Z Polski jak robiłeś dymy na Discordzie to wszystko było si, wystarczy otworzyć buzię żeby coś dodać. :P 

 

Jeżeli macie propozycję to tak jak u góry wspomniałam - napiszcie do mnie, ja się dostosuję, pierwszy raz mam Discorda pod sieć serwerów, więc nie jestem wprawiona aż tak w tym. :) 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2021 o 19:07, Klusia napisał:

Ja tylko zaznaczę, że jestem otwarta na Wasze propozycje i jeżeli ktoś z Was ma jakiś pomysł, propozycję to chętnie się dostosuję i wdrożę daną rzecz w życie. :) Większość ludzi jest przyzwyczajona do TS3, ale wiele osób używa też Discorda. Discord jest fajną rzeczą, bardziej rozwiniętą niż TS3 i posiada więcej fajnych funkcji - w każdym razie mówię ogólnie o komunikatorze jakim jest TS3, nie konkretnie o naszym. :P Skoro macie jakieś zastrzeżenia, propozycje to dlaczego nie napiszecie do mnie? :D @Boski Z Polski jak robiłeś dymy na Discordzie to wszystko było si, wystarczy otworzyć buzię żeby coś dodać. :P 

 

Jeżeli macie propozycję to tak jak u góry wspomniałam - napiszcie do mnie, ja się dostosuję, pierwszy raz mam Discorda pod sieć serwerów, więc nie jestem wprawiona aż tak w tym. :) 

 

1. Jesteś już dosyć długo na sieci i nie zrobiłaś żadnego postu związanego z Twoim serwerem. 

 

2. Wiele osób używa discorda, ale ogólnie aplikacji, a nie Twojego serwera. Na twoim serwerze nic się nie dzieje. Ty jesteś właścicielem serwera, a nie my, więc dlaczego my mamy robić coś za Ciebie? 

 

3. Nie ma wzoru propozycji. 

 

4. Hmm, wspominasz o moich dymach, a dlaczego nie wspominasz dlaczego ich nie ma? Niech pomyślę. A no tak. Dostałem bana na forum za dymy, które tam się odbyły dodatkowo napisałaś, że nie chcesz dymów u siebie na serwerze. 

 

5. Hmm, czy przypadkiem nie byłaś z nim na sieci czerwony skill? 

 

 

 

1 minutę temu, STAŚ napisał:

tak fajna ta społeczność discorda ... tak a propo byłem tutaj wcześniej jak ty i bede pewnie dłuzej ale nie przejmuje do servorowni uwagi bo mie nie zawadza i nie gram w cs juz dawno ....

2.png

3.png

 

Bardzo kulturalna społeczność

 

3.png

2.png

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Boski Z Polski napisał:

 

1. Jesteś już dosyć długo na sieci i nie zrobiłaś żadnego postu związanego z Twoim serwerem. 

 

2. Wiele osób używa discorda, ale ogólnie aplikacji, a nie Twojego serwera. Na twoim serwerze nic się nie dzieje. Ty jesteś właścicielem serwera, a nie my, więc dlaczego my mamy robić coś za Ciebie? 

 

3. Nie ma wzoru propozycji. 

 

4. Hmm, wspominasz o moich dymach, a dlaczego nie wspominasz dlaczego ich nie ma? Niech pomyślę. A no tak. Dostałem bana na forum za dymy, które tam się odbyły dodatkowo napisałaś, że nie chcesz dymów u siebie na serwerze. 

 

5. Hmm, czy przypadkiem nie byłaś z nim na sieci czerwony skill? 

 

1. Dodam później, bo wypadło mi to z głowy - to fakt, aczkolwiek regulamin w każdym razie jest przypięty na serwerze DC. :)

 

2. Czy Ty masz coś robić za mnie? W życiu nie dałabym Ci uprawnień. xD Chodzi tylko o podsunięcie jakiegoś pomysłu, co chcielibyście aby było na serwerze - skoro macie zastrzeżenia to warto je rozwiać i pogadać o tym co chcielibyście zmienić, dla mnie to logiczne. ;)

 

3. Odsyłam do punktu nr. 1

 

4. No wiesz, zawsze od robienia dymów bezkarnie macie Tyralnię pisemną, a także głosową. :) Co do dymów nie chce ich, bo sam Terrorist o te dymy do mnie pisał. ;) 

 

5. Nie, nie byłam PRZYPADKIEM z tym Discordem tam, więc niepotrzebnie pleciesz kocopoły. ;)

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2021 o 16:42, Terrorist napisał:

Osobiście nie korzystam z tego DC bo korzystam z TS3 oraz mam swój serwer DC dla adminów i graczy moich serwerów by ich integrować i zrobić to pod serwery CS:GO a nie pod YT co działa, bo jest tam ledwo 30 osób, a są to osoby aktywne.

 

Idąc tokiem sprawy, DC sieciowy powinien być zrobiony pod sieć, a nie pod YT, Można to też zrobić pod forum i pod sieć, ale trzeba ładnie podzielać strefy itp. by gołym okiem było widać co jest od czego.

 

U nas to wygląda tak

 

image.png

O i tak właśnie powinien wyglądać serwer dc pod forum, strefy serwerów, ładnie wszystko ułożone, od razu da się wszystkiego doszukać, a nie jakiś syf i nie potrzebne kanały, ja bym do tego od @ Klusiaserwera przede wszystkim zrobił porządek z kanałami, dodał kategorię związane z forum typu "Co nowego na forum" bla bla bla, no i jak wyżej zrobiłbym strefę każdego serwera, wiadomo oddzielną kategorię na boty, oddzielną kategorię na kanały typu tyralnia albo po prostu podpiąć takie kanały do kategorii 4fun. Takie oto moje zdanie kekw

Sate Sate Sate

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

spacer.png

Wstępnie, zamiast sugerować usunięcie, to lepiej poszukać swego rodzaju rozwiązania.
Najważniejsze to stworzyć Strefę Csowicze. NIe musi być to tak jak na  tsie w spojlerze wyżej, Można to zrobić w ten sposób:
 

Csowicze:
Serwery Cs:GO
ONLY AWP #1 :IP XXXXXXXXX:27015
ONLY AWP #2 :IP XXXXXXXXX:27015
ONLY Mirage #1 :IP XXXXXXXXX:27015
Serwery Cs:1.6
ONLY DD2 : xxx.xxx.xxx;23765
FFA   xxx.xxx.xxx;23765
Jailbreak :  xxx.xxx.xxx;23765


To jest głowna sprawa. 

Innowacyjnym rozwiązaniem może być połączenie Discorda @ Klusia i @ Terrorist w 1. Co na pewno w jakiś sposób zwiększy popyt.

Pomysłów jest wiele, zanim pomyślimy o usunięciu. Najpierw pomyślmy  o tym co można zrobić. A jak nie wypali dopiero usunąć.

Pozdrowionka :P Ave JA 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie na refresh posta. 

 

 

 

Edit by sysia: wystarczyło kliknąć "podbij post". Screeny z wulgaryzmami usuwam i na przyszłość tak nie rób, bo zostaniesz ukarany warnem za dodawanie nieodpowiednich treści. 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Na prośbę autora ;) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie