Skocz do zawartości

Zablokowane Otwarte zebranie z Administracja + 2 propozycje


LewyBrzeG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w dzisiejszym temacie mam dla was trzy propozycje.

 

1. Razem z administracja postanowiliśmy zorganizować otwarte zebranie w , którym mógłby wziąć udział każdy użytkownik forum  moglibyście zadawać nam pytania na , które w miarę możliwości odpowiedzielibyśmy wam :) Wstępnie takie spotkanie chcielibyśmy zorganizować w najbliższą sobotę tj. 18.08.21 miedzy godzina 19-21  Czy bylibyście zainteresowani takim zebraniem? 

 

2. Propozycja konkursu na wzór "Gry w ciemno" na czym polega? Do wyboru będziemy mieli 50 kopert w których będzie kolejno:

 

- VIP na wybranym serwerze na okres 7 , 14 , 30 , 90  dni 

- Ranga na forum na okres 7 , 14 , 30 , 90 dni

- 10 , 20 , 50 , 100 reputacji

- -50% , - 100%

- Losowa nagroda tzn na kole fortuny jest przykładowo kubek , myszka , klawiatura

 

Jak będzie to wyglądało z mojej perspektywy? 

 

1. Osoba prowadząca przeczyta pytanie później każdy będzie miał 15 sekund by na nie odpowiedzieć pisząc na czacie prawidłową odpowiedz

2. Osoba , która napisze poprawna odpowiedz na czacie jako pierwsza wygrywa i bierze udział w grze :)

3. Osoba biorąca udział w grze wybiera 5 kopert w której mogą znajdować się wybrane nagrody

4. Następnie po wybraniu kopert zaczynamy grę gdzie uczestnik decyduje o jaka kopertę gramy jeśli udzielimy poprawnej odpowiedzi koperta zostaje jeśli zlej koperta zostaje zabrana

5. Po pięciu pytaniach przechodzimy do licytacji kopert , które są wygrane 

6. Nagrody w kopertach się sumują przykładowo jeśli w 2 kopertach trafimy vipa na 7 dni i w drugiej na 14 dni dostajemy Vipa na 21 dni  to samo dotyczy reputacji itd.

7. W przypadku -50% sprawa wygląda następująco jeśli mamy vipa na 7 dni dostajemy go na 4 jeśli  , na 14 dni dostajemy 7 dni , natomiast w przypadku - 100% tracimy wszystko

8. Każdy uczestnik konkursu dostanie nagrodę za udział w postaci 15 reputacji 

9. Liczby będą znać tylko osoba prowadząca razem z innymi osobami , które będą odpowiedzialne za organizacje konkursu

10. Żeby nie było , że jest to ustawione wszystko zostałoby nagrane tj wybory kopert itp

 

Oczywiście pytania będą dotyczyły naszej sieci oraz liczba uczestników jest nieograniczona :P

 

Tutaj macie przykład jak to wygląda :D 

 

https://www.youtube.com/watch?v=NLxe152eB5Q

 

Jeśli chodzi o nagrody to kwestia ustalenia przez resztę Administracji i ewentualne wyrażenie zgody przez właścicieli serwerów :) 

 

3. Organizacja Meet upu na czym to polega? Jest to ogólne spotkanie naszej społeczności gdzie razem moglibyśmy zintegrować  i dodatkowo lepiej się poznać na żywo :) Co sadzicie o stworzeniu takiego wydarzenia? :) 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zza

 

Można porozmawiać na tematy reklam serwerów ;)

I różne między innymi temat typera 

Administratacij na forum 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, LewyBrzeG napisał:

Organizacja Meet

Z doświadczenia wiem, że sprawdza sieto słabo, chętnych 30 a ostatecznie pojawi się 5.

 

39 minut temu, LewyBrzeG napisał:

otwarte zebranie

Ciekawy pomysł  jednak obawiam się, że lidzie będą się przekrzykiwać. Warto jednak to przetestować.

 

Godzinę temu, LewyBrzeG napisał:

Gry w ciemno

Bardzo fajna inicjatywa, wymagająca zaangażowania i nagradzająca za nie.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 ok

2 zabawa lotto byłaby lepsza

3 neutralny jestem, ale z tego co pamiętam to takie meet upy to się robi w wakacje dlatego wątpię, żeby takie coś wypaliło, ale kibicuję ;)

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: Godziny mi chyba nie będą pasować, preferuje wcześniej zacząć. Jakoś o 15/16 i najwyżej wieczorkiem zawine kiecę.

2: Jak by to wyglądało online? Na ts czy temat?

3: meeting na zimę czy na lato? Bo to tez w sumie jest ważne ;p możnaby na wiosnę/lato coś zorganizować ;)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2021 o 14:27, drenn napisał:

Z doświadczenia wiem, że sprawdza sieto słabo, chętnych 30 a ostatecznie pojawi się 5.

 

Kwestia dogadania i ustalenia odpowiedniego terminu :D

 

W dniu 14.09.2021 o 14:27, drenn napisał:

 

Ciekawy pomysł  jednak obawiam się, że lidzie będą się przekrzykiwać. Warto jednak to przetestować.

 

Dlatego osoba , która będzie zadawać pytanie do nas będzie miała włączone mikro reszcie zabierze się dostęp później jeśli do mówienia  , każdy zada swoje pytanie luźno porozmawia się :P

 

W dniu 14.09.2021 o 14:27, drenn napisał:

 

Bardzo fajna inicjatywa, wymagająca zaangażowania i nagradzająca za nie.

 

Do zrobienia osobiście się tym zajmę przy ewentualnej pomocy paru osób  ^^

 

3 godziny temu, RumcajsJumper napisał:

1: Godziny mi chyba nie będą pasować, preferuje wcześniej zacząć. Jakoś o 15/16 i najwyżej wieczorkiem zawine kiecę.

 

Mi tam bez różnicy można zmienić date na inny dzień np na niedziele 19.09 , aby mogło wziąć udział jak najwięcej osób :D

 

3 godziny temu, RumcajsJumper napisał:

2: Jak by to wyglądało online? Na ts czy temat?

 

Na TSie bądź discordzie kwestia dogadania sie :) 

 

3 godziny temu, RumcajsJumper napisał:

3: meeting na zimę czy na lato? Bo to tez w sumie jest ważne ;p możnaby na wiosnę/lato coś zorganizować ;)

 

Mogą być to ferie zimowe bądź letnie większość ludzi wtedy ma więcej czasu :D To jest wstępna propozycja do przemyślenia :D 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry, taka wspólna rozmowa z użytkownikami mogłaby polepszyć troszkę kontakt między administracją a forumowiczami. Konkurs jak najbardziej ZA, tylko pasowałoby dobrze to zorganizować. 

 

Co do godziny, to też bym preferowała coś wcześniej albo po prostu przełożyć na inny dzień. 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie napisać drugi post dla przypomnienia. 

Ogólnie to dzisiaj jest już dzień przed zebraniem i nadal nie ma ustalonej godziny.

 

W dniu 14.09.2021 o 13:21, LewyBrzeG napisał:

w najbliższą sobotę tj. 18.08.21 miedzy godzina 19-21

 

 

Oraz nie każdemu z wyższych pasuje proponowana godzina.

W dniu 15.09.2021 o 11:31, RumcajsJumper napisał:

preferuje wcześniej zacząć

 

W dniu 15.09.2021 o 20:28, Sysia ;* napisał:

Co do godziny, to też bym preferowała coś wcześniej albo po prostu przełożyć na inny dzień. 

 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ LewyBrzeG / @ RumcajsJumper / @ Terrorist / @ ferstel / @ Sysia ;* / @ Apoi_eXo

Co w końcu z propozycją otwartego zebrania, która według mnie jest najciekawsza? 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Boski Z Polski napisał:

@ LewyBrzeG / @ RumcajsJumper / @ Terrorist / @ ferstel / @ Sysia ;* / @ Apoi_eXo

Co w końcu z propozycją otwartego zebrania, która według mnie jest najciekawsza? 

osobiście proponuje sobotę w godzinach między 18-20 (rozpoczęcie). Dniówki mam a Sysia wolne ;) 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2021 o 23:37, RumcajsJumper napisał:

osobiście proponuje sobotę w godzinach między 18-20 (rozpoczęcie). Dniówki mam a Sysia wolne ;) 

#refresh

 

 

@ LewyBrzeG i jak z tym zebraniem? 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat_zamkniety2_csowicze2021.png

Na prośbę autora.

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie