Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Smokestorygroup Podejście One.


Tekashi

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Kacper
2. Wiek: 17
3. Kontakt: 
  • GG -> 45790654
  • Email --> hakkiro12@wp.pl
  • Telefon ---> Podam administracji jeżeli będzie taka potrzeba.
  • PW
  • TS
4. Lokalizacja: Warszawa ---> Nowy Dwór Mazowiecki..!
5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 3-4 Godziny dziennie.
6. Posty (min.250 sensownych): Jest.
7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Na forum chciałbym wprowadzić m.in :
  • 1. Kulturę osobistą.
  • 2. Pomaganie Użytkownikom w taki sposób jaki potrafię.
  • 3. Ogarnianie działów, chodzi mi w tym o ostrzeganie użytkowników jeżeli nie dodadzą 3 argumentów do podania czemu są na Nie, i nie tylko.
  • 4. Pomaganie administracji we wszystkim, jeżeli będę potrafił jak i umiał im pomóc w tym o co mnie poproszą.​
8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Posiadam, jeżeli macie jakieś wątpliwości do tego to proszę pisać, a na pewno to postaram się załatwić  :) jak i nadrobić  :)
9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Posiadam..
10. Coś o sobie: Nazywam się Kacper. Mam lat 17. Mieszkam w Warszawie ---> Nowy Dwór Mazowiecki. Gram w cs'a od 8 roku życia.
11. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanoisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):
Doświadczenie posiadam, ponieważ za czym wróciłem na forum do nas posiadałem administratora jak i przed administratorem Moderatora na forum kolegi, pokłóciliśmy się, ale to już mniejsza z tym.
12. Obowiązkowe mikro: Posiadam.
13. Linki do reklam:

Proszę was tylko o jedno, nie piszcie komentarzy typu "Jestem na NIE, posiadasz rangę UBT i Opiekuna ZM", ponieważ Wariat odszedł z serwerem i nie jestem już opiekunem. A z drugiej strony mam nadzieję, że przeczytacie podanie ze zrozumieniem i na prawdę zastanowicie się nad tym co napiszecie :).

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jeżeli chodzi o wymagania :

 

 

- 250 sensownych postów, (Posiadam)

- min. 4 miesięczny staż na forum, (tutaj chodzi o to ile ma się konto na forum, ja mam już długo zanim doszedłem do sieci już miałem więc może 3 miesiące jest) (Rumacjs mi tak powiedział)
- wiek min.16 lat, (Jest nawet 17)
- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym, (Posiadam bardzo dobrze nią władam)
- brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, (Nie posiadam Ostrzeżeń na koncie)
- dobra opinia wśród administracji, (jest dobra opinia)
- znajomość regulaminu forum na poziomie 'bardzo dobrym', (Bardzo dobra)
- obowiązkowy mikrofon, (Posiadam)

- 25 reklam sieci. (Są w temacie dodane)                                                                                 

 

                                                                                             Pozdrawiam: SmokeStoryGroup                                     

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale na nie.

Nie masz 250 sensownych postow. ( z 280 nie bedzie 250 sensownych )

Masz malo godzin na forum.

Daj sie poznac lepiej.

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale aktualnie jestem na Nie:

* zajmij się dotychczasową rangą UBMaster

* nie masz 250 sensownych postów.

* czas na forum -

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Niestety na Nie , ponieważ jesteś za krótko z nami :)

Proponowałbym ci zająć się dobrze UB Team , bo tam często jest , że wiele osób czeka na UB to się doczekać nie mogą.

Mało też czasu na forum i z tych 280 wątpię , że 250 to sensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ podanie przekonuje

+ większość wymagań spełniasz, ale:

- 250 postów (połowe z nich wbiłeś w dziale Przywitaj Się)

- aktywność

- składanie zdań się kłania

 

Więcej jest minusów, więc jestem na Nie.

Spróbuj za 2 tygodnie. :)

76561198178264310.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na nie...

* podanie mało przekonujące jak dla mnie
* wiadomo, że byłeś już kiedyś z nami, ale wróciłeś niedawno i powinieneś od nowa zapracować na zaufanie
* "Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie)" - ja w Twojej wypowiedzi nie widzę uzasadnienia ;d i wydaje mi się, że to co Ty planujesz wprowadzić, na forum już panuje. ;)
 

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

+ Reklamy

+ Wiek

+ Posty

+  Aktywność 

+ Podanie przekonuje

2yl2Cr.png

 

 

Szacunek dla wrogów, nienawiścią nas nie zgnębią, FC Barcelona pokazuje kto tu jest potęgą! porażką niejedną sie nie zrazamy, Barça trwa juz od lat - My razem z Nią trwamy!

Czy też w dołku, czy na szczycie, ja za Barcę oddam życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     Trochę Cię znam, jesteś osobą rzetelną i opanowaną, nie ma z Tobą problemów, swoje obowiązki wykonujesz dobrze, jesteś bardzo aktywny, udzielasz pomocy, i można z Tobą porozmawiać czy pożartować.

     Myślę, że zasługujesz na Junior Moderatora a przynajmniej na okres próbny, mimo, że Twoja składnia "kuleje", aczkolwiek jest to wybaczalne gdyż mieszkałeś za granicą i z czasem się wyrobisz. Co prawda nie spełniasz wymagań, aczkolwiek mało, która osoba, z obecnych teraz na forum je spełnia.
     Ludzi którzy udzielają odpowiedzi zapraszam do wypowiadania się na temat osoby, gdyż widzę, że niektórzy bezsensownie nabijają posty pisząc bezsensowne argumenty, za co powinni zostać ukarani, a ich głosy nie powinny być brane pod uwagę.
    Powierzone mu obowiązki na TeamSpeak`u wykonuje bez zarzutów.

 

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie