Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Stwórz ze mną nową sieć serwerów :)


sztokula

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć

Zapraszam do projektu sieci serwerów rzetelne osoby, wykonujące zadania, które im się zleci lub same znajdujące sobie takowe. Osób, które mają czas, aby go poświęcić.


Sieć serwerów nie będzie ograniczać się tylko do Counter-Strike, ale pojawią się również inne gry.

Pierwszy projekt jest w trakcie realizacji a jego premiera nastąpi w grudniu tego roku lub w lutym przyszłego roku.
Drugi projekt to Counter-Strike 1.6 oraz Counter-Strike Global Offensive i do niego właśnie poszukuję członków zespołu.
Kolejne projekty zaczną się, kiedy aktualne zostaną ukończone.

 

Aktualnie poszukiwany jest zespół do serwerów Counter-Strike 1.6, ewentualnie do Counter-Strike Global Offensive (TECHNIK SERWERA Z POMYSŁEM)
Administrator, Moderator, Technik serwera i inne. Jeśli interesujesz się lub pełniłeś taką funkcję dołącz do Discorda, napisz a ja skontaktuję się z Tobą i sprawdzę czy jesteś odpowiednią osobą na to "stanowisko".

 

https://discord.gg/UKGMDkN9B2

Nie odpisuje na forum, nie odpisuje na wiadomości prywatne na forum tylko i wyłącznie discord.

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zapoznałem się z regulaminem oraz go zatwierdzam. Na czarnej liście nie znajduje się strona / serwer który reklamuje.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie