Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Typer] Bielu


Bielu6

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper
Wiek: 17
Jaka dyscypliną sportu chcesz się zajmować

E-SPORT

(głównie League of Legends)

 

Ze względu, że nie widziałem aktywności w zakładce e-sportowej, a dużymi krokami zbliżają się Worldsy 2021 (Mistrzostwa Świata dla niewiedzących), oraz w świecie LoL'a podczas przerw między Worldsami mamy ciągłe ligi regionalne jak i krajowe (np. europejskie LEC i polską Ultraligę) to myślę, że gracze LoLa i fani e-sportu z naszej społeczności chętnie typowaliby te turnieje i ligi.

Sam śledzę te najbardziej bliskie mi Ligi i często typuję (oczywiście jeszcze nie u bukmachera, z racji że 18-stkę kończę 14 września) więc na pewno nie zabrakłoby aktywności na tym polu.

 

Jeśli chodzi o świat e-sportowy CS:GO, to też mogłyby pojawić się jakieś typy z mojej strony, lecz nie śledzę świata CS'a tak bardzo jak ligi i interesują mnie tylko te największe turnieje (np. Majory).

 

SZTUKI WALKI

 

Jestem stałym widzem w głównej mierze freakfightowych eventów, dlatego tutaj z mojej strony też coś by się pojawiło.

Stale mamy coraz to kolejne edycje FAME, HYPE jak i nowo powstałego HIGH LEAGUE, które na pewno prężnie się rozwinie, a w polskim internecie jak wiadomo, te wydarzenia budzą zainteresowanie.

Dlatego też właśnie z mojej strony starałbym się rozwijać ten aspekt Typera :pepelove:


Dlaczego Ty?:

Wiem, że praktycznie nikt mnie tu nie zna, lecz aktualnie nie ma żadnych typerów stricte z tych dziedzin, a dobrze by było ożywić trochę sekcje.

Potrafię pracować indywidualnie i w grupie (jeśli pojawiła by się jakaś inna osoba chętna do prowadzenia wspólnie tych kategorii)

Będę starał się regularnie wstawiać typy (oczywiście na miarę tego ile wydarzeń zostanie nam dostarczone, wiadomo :guma:)

Będę również starał się jak najszybciej podliczać punkty i robić podsumowania, zaraz po danym evencie.


Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na forum?:

Odwiedzam forum kilka razy dziennie, mimo krótkiego stażu staram się być aktywny ;)

 

Plany na dalszy rozwój:

Chciałbym uaktywnić dziedziny Typera wymienione powyżej i zaangażować społeczność śledzącą je w typowanie.

Edytowane przez Bielu6

bielu sygnatura forum.png

1VS1 ARENA 128TR: 91.224.117.176

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można dać Ci szansę, jestem na tak. :D

 

+ Spełnione wymagania

+ Zainteresowania

+ Chęć pomocy

+ Wiek

+/- Staż i aktywność

 

Powodzonka! :D  

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie