Skocz do zawartości

Zablokowane Easy Skill# I Jego Junior Modek :p


eAsy sKill#

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Krzysiek.
2. Kontakt: Skype,Steam,GG,Forum,Ts3,Telefon w naglym wypadku.
3. Lokalizacja: Polska,Śląskie,Mała wioska,
4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: Bardzo dużo,na forum trochę mniej a ts3 to też ogromna ilość.
5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 2-4h
6. Posty (min.250 sensownych): Jest prawię 4x więcej, większość jest sensowna :)
7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pozbyć się bezsensownych tematów w stronę kosza,pomagać użytkownikom i wiele więcej oraz wykonywać wytyczne Administracji.
8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Tak
9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Oczywiście, jeżeli ktoś ma wątpliwości i uwagi proszę o opinie postaram się poprawić.
10. Coś o sobie: Mam na imię Krzysiek wiek to 17 lat a za niedługo hot 18 ,uczęszczam do szkoly sredniej(ponad gimnazialnej) dokładnie do 2 klasy.Szkoła ta znajduję sie w mieście Oświecim.Pomagam nowym graczą jak i starym w miare moich możliwośći mam poczucie humoru i myślę że jestem lubiany xD.
11. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Małe ale z pomocą paru osób jak i wielu poradników ogarnę tę posade wystarczająco.Proszę o wyrozumiałość chcę tylko pomóc.
12. Obowiązkowe mikro: Oczywiście że posiadam,wiele osób może to potwierdzić.

13. Linki do reklam: Będę regularnie dodawał bo jak pisałem podanie nie było ich w wymaganiach.
-

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NEUTRAL

- aktywność na forum

- świetne działanie jako UBMaster

- podanie jako tako ładne, postaraj się lepiej.

 

 

Według mnie bardzo się starasz, ostatnio widziałem że jesteś bardzo aktywny lecz pokazać że chcesz tego Junior Moderatora, popraw interpunkcję oraz wszelkie błędy, uzupełnij prawidłowo wzór.

 

Pozdrawiam.

ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz patrze na Ciebie pod kątem posady na którą kandydujesz:

 

+ Jesteś aktywny i tego nie da się zaprzeczyć,

+ Posiadasz rangi, nie wiem jak się z nich wywiązujesz, ale skarg nie było. (Teraz zaniedbałeś tą funkcję, mam nadzieję, że się poprawisz)

 

- Ortografia u Ciebie kuleje, a interpunkcji nie skomentuje.

- Podanie jest nieprzejrzyste i według mnie napisane na szybko, nie wysiliłeś się i sam dobrze o tym wiesz, (tak jakbyś odpisywał od kogoś zadanie domowe na przerwie).

+/Wiek

+/- Doświadczenie - wiadome jest, że każdy kiedyś zaczynał, więc nie dodaję tego do minusów.
 

@Crvena Zvezda, nie wiem czy to jest "kolesiostwo" ale ja tu ładnego podania nie widzę. błędy, interpunkcja, jeden kolor, wszystko się zlewa.

P.S Co do innych wypowiedzi, powinniście się troszkę postarać i uzasadnić to, gdyż będzie to osoba, której zadaniem będzie utrzymywanie ładu na forum, a wypowiedzi typu...
Jestem na Tak:
- micro

- steam
są zbędne, i służą chyba tylko nabiciu postów.

 

Jeżeli o mnie chodzi po tym podaniu nie byłbym skłonny dać Ci rangi Junior Moderatora, lecz biorąc pod uwagę degradację Chesterfield`a, oraz to iż drugi Moderator nie robi nic, tylko wypowiada się w podaniach, jestem skłonny dać Ci głos na "tak" na okres próbny.

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Kontakt: Skype,Steam,GG,Forum,Ts3,Telefon w naglym wypatku.

Powinno być "wypadku"

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pozbyć się bezsensownych tamtów w stronę kosza,pomagać użytkownikom i wiele więcej oraz wykonywać wytyczne Administracji.

Powinno być "tematów"

10. Coś o sobie: Mam na imię Krzysiek wiek to 17 lat a zaniedługo hot 18

Powinno być "za niedługo"

 

 

Dlaczego tak opisałem? Bo Moderator musi posiadać dobrą ortografię. Błędy opisane wyżej są dowodem, że trzeba nad tym popracować.

Sam popełniam błędy gdy szybko piszę itd, ale trzeba zwracać na to uwagę.

Nie wiem czy było więcej blędów bo czytałem ale to są jedynie przykłady z których musisz wyciągnąć wnioski.

 

Ogólnie moim zdaniem poczekałbyś jeszcze na Moderatora? Masz czas zajęcie "Admin JB / UBMaster"

 

Aktywność również przecięta, która trzeba poprawić.

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Neutarl.

Mimo twoich postów i twojej aktywności.

+aktywny.

+posty.

+wiek.

 

Odkąd otrzymałeś rangę UBT, zacząłeś się za przeproszeniem "opierdzielać". Teraz żądasz rangę Junior Moderator. Myślę, że weźmiesz to pod uwagę i naprawisz to co zrobiłeś, ponieważ rumcajs i izcon nie po to dali ci szansę, abyś się teraz tak wykazywał.

To tyle z mojej strony. * To jest wielki minus na którym popracuj.

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to, że jesteś godny zaufania, to dam Ci na nie :(

- słabo u Ciebie z pisownią
- masz już UBTeam i powinieneś się na tym skupić (również pomagasz w ten sposób ogarniać forum)
- Podanie troszkę na "odwal się" napisane. Na forum jest włączone zaznaczanie błędów, a Ty nawet tego nie wykorzystałeś :d

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie zaakceptowane na czas próbny.

 

 

Co do poprawy:

 

- Pisownia i składnia zdań,

- Twoje wypowiedzi mają byc rozwijane do maksimum.

 

 

Zamykam.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneRekrutacjaJ.Moderator on.png"

do

"Forum główneRekrutacjaArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie