Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] Śpiochu. // Powrót na stare śmieci.


Śpiochu.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Śpiochu.
Imię: Adam
Wiek: 24
Steam ID: STEAM_0:0:442041391
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: W zależności od zmiany. Od 3h lekko, jestem tutaj często.  Lecz nie często się udzielam.
Opisz siebie: Zwykły chłop z Inowrocławia niedaleko Torunia. W cska gram od 2007, oczywiście z przerwami. 
Dlaczego akurat Ty?: Pełniłem tą funkcję tutaj na sieci wydaje się, że wzorowo. Współpracowałem z @i @. Nie jestem stronniczy nawet w stosunku do kolegów. Wszystkich oceniam równo. Miałem dość długą przerwę od 1.6 aczkolwiek widzę, że dust się powoli buja to chętnie wrócę na stare śmieci. 
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Tak
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: 8/10 każdy się myli.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: Grałem na większości czitów w tej grze. Zaczynając multihacków kończąc po hpp, alternativy innego rodzaju syfy.
Kontakt: Tutaj, GG, steam, DC, ts. Jak będzie trzeba odkopie starego fb do kontaktu.

1231231.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych ubkow udzielajacych sie aktualnie na sieciach, wedlug mnie to podanie to tylko formalnosc. 

 

Wymagania spełnia, pełnił już u nas tą funkcje i naprawdę reprezentuje wysoki poziom. Myślę, że wszyscy którzy już tu trochę są się ze mną zgodzą ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak

 

:tak: wiek

:tak: doświadczenie

:tak: wiedza

 

Generalnie nie widzę minusów szczególnie, że z tego co pisze @ misiek223pełniłeś już tę funkcję i sprawowałeś się bardzo dobrze. Powodzenia! 

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

motorbike.gif

:ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien::ogien:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie tegho czlowieka powinno byc przyjete z automatu. Doswiadczony gracz jak i urodzony ubt.
Problemow nie sprawia, pomocny i mily. Duzym plusem jest tez to ze wspolpracowal juz z naszym ubt. 
Polecam tego allegrowicza <3

Chodz sie sprawdzic !

b_350_20_5a6c3e_383f2d_d2e1b5_2e3226.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Podanie zaakceptowane.
Zgłoś się na PW. 

Edytowane przez .:TR@kToR:.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie