Skocz do zawartości

Zablokowane Świąteczna Gazetka Gracza!


Malinaa

Rekomendowane odpowiedzi

Leci + ;) napracowałaś się, najpierw + potem czytamy :D

Pomogłem? Mój post Ci się podoba? Nie zapomnij zostawić PLUSA! To Tylko jeden klik ;)

 

KONTAKT:

~ Steam: exiteroN.

~ PW

 

Zanim napiszesz do mnie prywatną wiadomość zapoznaj się z poniższym regulaminem.

 

1.Nie odpowiadam na wiadomości typu "Siema, co robisz" "E jesteś?"

2.Pisząc do mnie staraj zachować interpunkcje/ortografię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie doceniłem Cię na początku, gazetka rewelacyjna, zawiera dużo informacji i miło się ją czyta. :)

 

Wywiad też bardzo dobry, czym więcej piszesz to coraz lepiej to Ci wychodzi. :)

Oczywiście daje "lubię to"! :)

Gratuluje talentu :)

 

 

 

Pozdrawiam

marVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazetka the best jaką kolwiek czytalem z innych forum. Widzę Wielkie zaangażowanie w to. Leci Wielki +. Wesołych.

2yl2Cr.png

 

 

Szacunek dla wrogów, nienawiścią nas nie zgnębią, FC Barcelona pokazuje kto tu jest potęgą! porażką niejedną sie nie zrazamy, Barça trwa juz od lat - My razem z Nią trwamy!

Czy też w dołku, czy na szczycie, ja za Barcę oddam życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

     Gazetka niczego sobie, dowiedziałem się z niej wiele rzeczy, których nie widziałem, Wydaje mi się, że troszkę za dużo kolorów i poeksperymentowałbym czcionką, źle mi się to troszkę czytało, chociaż może to przez tą późną godzinę. Jak dla mnie troszkę za mało obrazków, lecz zrozumiałe trudno niektóre znaleźć na internecie, a grafika, który by pomógł nie ma.

    Na koniec Przemuś Ty wariacie, nie wiedziałem, że Ty taki żartowniś jesteś :D
 

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie skomponowana gazetka, ale popraw to bo w oczy bije ten błąd "ale w GO planuje kupić" Przemek Mツ .: 1.6 ale w GO planuje kupić. 

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie