Skocz do zawartości

Zablokowane Gdzie się podział serwer DD2 #1? Informacje


radkovsky

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Gracze, 

Jak już zapewne zauważyliście, w ostatnich dniach na naszej sieci zaszły pewne zmiany związane z serwerami. Z tabeli serwerów zniknął Only DD2 #1, a gra na nim jest niemożliwa, gdyż następuje przekierowanie na serwer DD2 prowadzony przez @ snuffy.  My, Opiekunowie oraz Właściciele serwerów, wspólnie ustaliliśmy, iż zostaną one połączone. Powodem decyzji jest fakt, iż na obu serwerach grało mało osób, a zakupione reklamy nie przynosiły zamierzonego efektu. Jak można zauważyć, opłaciło się to i nasze DD2 w końcu tętni życiem. ;) Do naszej ekipy dołączył również @ OxyMen2, który pomaga nam przy rozwoju serwera, za co gorąco dziękujemy! 

Cały czas pracujemy nad tym, aby wszystko działało jak należy. Wkrótce zostaną przeniesione usługi oraz pojawi się nowy, wspólny regulamin. Ogłoszone zostaną również konkursy, które na pewno się Wam spodobają. :D

Chcemy też poinformować, iż powstała grupa na Messengerze mająca na celu integrację graczy. Osoby, które chciałyby do niej dołączyć, proszone są o zgłoszenie się do mnie lub innej osoby z administracji DD2. ;) 

Pozdrawiamy oraz życzymy miłej gry na naszym serwerze: 91.224.117.91:27450,

Zarząd serwera, w składzie

@ misiek223,

@ RumcajsJumper,

@ OxyMen2,

@ radkovsky,

@ Natalciaa:***,

@ snuffy.

 

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1 była nie zastąpiona ale mam nadzieję że te zmiany przywrócą dawne wspomnienia i będzie pełny dobrych ludzi.

Trzymam kciuki aby wam to wypaliło i szło w dobra stronę :piwerko:

Hnet.com-image.gif.79277061f0e16326b2b271e56c695df1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wam to wypali bo z tamtym dd2 mam dobre wspomnienia. Powodzenia !

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich do naszej wspólnej grupy na FB!

 

Jeżeli ktoś będzie zainteresowany, to tak jak wspomniał Radziu, wystarczy zgłosić się do kogoś z zarządu serwera :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam również, że ekipa z dusta 1 przechodzi na dusta który jest aktualnie. Nie ma co się martwić o wspomnienia i wiarę, także zapraszamy do wspólnej gry :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie