Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie Boski Z Polski


Boski Z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ Boski Z Polski
Data: 01.08.2021
Powód: Chciałbym zobaczyć dokładnie za co dostałem bana oraz dlaczego tylko ja go otrzymałem, a nie każdy, kto brał udział w kłótni?

 

Napisałem parę razy "debilu" i kilka, mniejszych rzeczy na tym poziomie. Czy moje słowa zasługują na perma bana? Chciałbym również zobaczyć zapis w regulaminie, który mówi, że za obrażanie jest ban permamentny :)

Dodatkowo, szanowny "pan" @ Terrorist wspomniał, że obraziłem 8 osób. Chciałbym zobaczyć kogo dokładnie obraziłem i w jaki sposób. 

 

@ Klusia widzę, że na urlopie jesteś, to w takim razie poczekam na Twój powrót. Mi się nie spieszy :) 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski, Boski.. 

Dobrze wiesz za co otrzymałeś tego bana - jeżeli myślisz, że jest to ban permanentny, to jesteś w błędzie, masz go na 7 dni. :) Na - podkreślę żeby dotarło - MOIM serwerze nie będę tolerować takiego zachowania jak Twoje prowokacje, jakieś wyzwiska, dziwnego typu przekomarzania się. Powinieneś być świadomy konsekwencji jakie to za sobą niesie. Mnie akurat nie było kiedy to wszystko się działo, ponieważ miałam próby i przygotowanie do występu, aczkolwiek przeczytałam trochę tego co pisałeś Ty, @ empi^( i @ Ringo i powiem Wam chłopaki, że jak chcieliście zabłysnąć to wystarczyło się brokatem posypać. 

 

Z empim już wszystko wyjaśniłam, więc on wie o co chodzi i jakich błędów lepiej nie popełniać.

 

Jeśli dalej będziecie wszczynać jakieś bujdy to niestety wszyscy w trójkę zostaniecie zbanowani, ale tym razem już permanentnie.  Nie wygląda to dobrze w oczach nowych, tudzież nawet starych użytkowników, kiedy na Discordzie trwają jakieś zamieszki i to głównie Ty - @ Boski Z Polski jesteś ich inicjatorem. 

 

Pozdrawiam, temat zamykam, ban zostanie ściągnięty jutro - jutro mija 7 dni. :)

 

Pozdrawiam, miłego dnia.

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie