Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Terrorist


Boski Z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 02.08.2021
Nick użytkownika: @ Terrorist
Dowody: https://csowicze.pl/topic/70295-zbanowany-boski-z-polski/ + https://csowicze.pl/topic/70297-muremzaboskim-ban-za-nic/ + chatbox
Świadkowie: Forum
Uzasadnienie:  Totalny brak znajomości regulaminu forum, nieprofesjonalność, brak opanowania emocji, kolesiostwo, podejmowanie zbyt pochopnych lub samowolnych decyzji, które doprowadziły do chaosu oraz nieumiejętność działania w stresie.

 

1. https://csowicze.pl/topic/70295-zbanowany-boski-z-polski/

Na początku chciałbym się zapytać szanownego właściciela, @ Terrorist co ma serwer discord do forum? Czy każde zachowanie, które łamie regulamin danego serwera powinno zostać ukarane również na forum? Jeśli tak, to ja z tego miejsca wnioskuję, żeby każda osoba, która dostała bana w bansie, sourcebansie, na ts3 oraz discordzie, otrzymała blokadę również na forum. Przykładowo zawodnik @ Pietrek90, który najpierw się spalił u nas na FFa, a potem wszedł na aktywnym banie, również powinien otrzymać nagrodę w postaci bana permamentnego. Wątpię, że ktoś z was zbanuje osobę, która ofiarowuje pieniądze na sieć, ale skoro jeden z właścicieli ma takie zdanie, no to cóż... bywaj @ Pietrek90 i nie zapomnij o kupie :) .

 

 

Cytat

"Wielokrotne obrażanie użytkowników forum na serwerze Discord" 


 

Po pierwsze. Prowadziłem niekulturalną dyskusję z osobą, która ma problem ze sobą i z otaczającym go światem oraz z pranksterem, więc wydaję mi się, ale tylko obraziłem, osobę z problemami bo @ Ringo jest pranksterem, a nie użytkownikiem. Obraza pojawiła się z dwóch stron, więc dlaczego, @ Terrorist tylko ja otrzymałem blokadę permamentną, a nie wszyscy co brali w niej udział? Czy to nie kolesiostwo? W ogóle czytałeś naszą całą rozmowę? Wątpię bo raczej byłeś mega zestresowany i okazja do zbanowania szefa zasłoniła Ci logiczne myślenie. Polecam przeczytać całą naszą rozmowę, gdzie ewidentnie @ empi^( obraża/doczepia się mojej pracy oraz cały serwer FFa. Z tego co zauważyłem to wy również bronicie się, gdy ktoś wchodzi z pyskiem na forum, które sami zbudowaliście, więc nie rozumiem skąd ten ban? 

 

Cytat

"brak szacunku do innych osób" - ?


Jak mam szanować inny osoby w internecie, które się skur**** na potęgę? Jeden groził mi pozwem, a drugi jest kumplem @ Anka ? Przecież ich to osobami nie można nazwać tylko ******* i *********. W ogóle co to za argument? Gdzie jest powiedziane, że muszę mieć szacunek do nich? To są zwykłe randomy, to raczej w drugą stronę to powinno działać.

 

Cytat

"bardzo toksyczna osoba." 

 

Pisze to gość, który nie potrafi wejść w dyskusję, tylko ucina temat blokując osoby. Bardzo dojrzałe podejście jak na właściciela :)

 

2. https://csowicze.pl/topic/70297-muremzaboskim-ban-za-nic/

 

Cytat

"Temat zamknięty."

 

Tylko na tyle stać właściciela, jednej z największej sieci w Polsce?

 

Cytat

"Jak pisałem wcześniej nie potrzebujemy tak toksycznych osób na forum jak i naszych serwerach."


To dlaczego Twój przyjaciel @ empi^( jest nadal tutaj? Wydaję mi się, ale "pan" mocny psychicznie redaktor, zrobił więcej złego w dwa tygodnie, niż ja przez dwa miesiące.

 

Cytat

" @ OxyMen2  nie wytrzymałem presji" 


No dokładnie, nie wytrzymałeś presji. Nie wszedłeś w rozmowę, nie podałeś żadnych dowodów oraz nie poczekałeś na drugiego właściciela, który chyba również ma prawo głosu. 

 

Cytat

"nie będę tłumaczył tak prostych rzeczy, no prościej się nie da tego ująć a do Ciebie jak do ściany, dalej swoje."

 

Prościej się nie da ująć, że jesteś totalnie niekompetentny. Nie potrafisz wytłumaczyć swojej słabej decyzji. Dodatkowo zablokowałeś @ OxyMen2 ponieważ miał inne zdanie od Twojego XKurwaD.

 

Na chatboxie widać, że chciałeś szybko zamknąć temat, ale niestety nie udało Ci się :(

Niby masz tą rangę "właściciel", zajmujesz się obecnie bardziej forum niż zwykle, ale czy jesteś na tyle kompetentną osobą żeby być właścicielem na tak dużej sieci? Odpowiedz sobie na to pytanie. Nie sugeruję, że masz odejść, a bardziej sugeruję żebyś najpierw nauczył się działać, a dopiero później zajmował się forum.

 

terro1.png.e7fc348f647b4544b7ca04ebde877885.png

 

P.S
Przyjaźń z @ empi^( nie popłaca :-)

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona.png

Sprawa została już wyjaśniona. Nie widzę w ogóle związku "kolesiostwa" między empy a terroristem. 

Pochopna decyzja była jednorazowa na "aktywnym banie" więc teoretycznie nic się nie zmieniło bo przeszedł on Ci dzisiaj. 

Robisz zamieszanie ponownie? Po co? Atencji brak? Wyjaśniłem Ci wszystko co chciałeś na TS3 więc nie wiem po co drążysz dalej temat.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie