Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga Sysia


Boski Z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 21 lipca 2021
Nick użytkownika: @ Sysia ;*
Dowody: https://csowicze.pl/topic/70019-odwo%C5%82anie-boski-z-polski/
Świadkowie: Forum
Uzasadnienie:
Pani "administrator" zamknęła moje odwołanie od warna, którego mi osobiście nadała.

 

1.

Od kiedy to zamyka się odwołania od swoich warnów, banów itd:.? Na sieciach zawsze było tak, że osoba wyżej postawiona zajmowała się odwołaniami. Tą skargą powinien się zająć któryś z @ Właściciel.

 

2.

Bardzo słaba argumentacja. Wydaję mi się, że od osób, które mają daną, wysoką rangę dosyć długo, powinny o wiele lepiej argumentować swoje racje.

 

Cytat

"Regulamin naszego forum mówi, że:
Wszelkie przejawy chamstwa, nietaktu, braku kultury, fałszywych oszczerstw, szantażu, prześladowania, stalkingu będą surowo karane i zwalczane." 

 

W takim razie, mam pytanie dlaczego osoby takie jak @ RCON sv_alltalk , @ Anka , @ empi^( i @ Ringonadal są na forum? Te osoby bardziej niszczyły/niszczą sieć oraz wielokrotnie złamały podany punkt. Z tego co zauważyłem no to większa część administracji jest zaprzyjaźniona z tymi osobami (co nie @ LewyBrzeG) i strasznie widać kolesiostwo.

Hmm, moderator pozwala na jakieś zachowanie, a potem wchodzi @ Sysia ;* i nadaje 3 punkty ostrzeżeń ponieważ nie skumała oraz raczej nie przeczytała całej rozmowy, gdzie ewidentnie widać, że osoba wyżej postawiona ode mnie (czytaj moderator), zezwala na coś co nie jest zgodne z regulaminem. Jest to kolejna rzecz, która mówi, że administracja jest totalnie niezorganizowana. Skoro dostałem pozwolenie to dlaczego mam być karany? Jest to ewidentnie wina moderatora i to on powinien ponieść konsekwencje w 100%, a nie w 50%. 

 

Cytat

"Regulamin CzatBoxa mówi, że:
§2. Zabronione jest:
2.2. Obrażanie innych osób oraz wysyłania wiadomości o charakterze erotycznym."

 

Hmm, dana osoba sama doprowadziła do tej sytuacji, przenosząc życie prywatne do internetu. Nie wiem skąd to zdziwienie, że nagle pojawia się jakiś temat z przeszłości.
 

Cytat

"@Lolcia :3 to powinnaś wiedzieć, że ludzie są pamiętliwi i krzywych akcji szczególnie nie zapominają"

 

Jedyny słuszny komentarz do tego argumentu, który użył mój ulubiony właściciel, @ Terrorist.

Cytat

"To, że tej konkretnej osoby Twoje słowa nie obraziły, nie znaczy, że nie złamałeś regulaminu forum."


No to po co mi zezwalał skoro wiedział, że jest to zabronione? Argument, że "jakby kazał Ci wskoczyć w ogień, to też by wskoczył?" jest śmieszny.

 

Bardzo się cieszę, że z mojego powodu zniknął kolejny moderator, ale do tej pory nie mogę zrozumieć dlaczego ja zostałem ukarany za czyjeś błędy?

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona.png

Ta sytuacja również była Ci wyjaśniona na TS3 :) 

 

Screenshot_20210721_070705_com.android.chrome.jpg

 

Co do warna :P

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie