Skocz do zawartości

Zablokowane Szczery wywiad z Brownlemming


Borowik

Rekomendowane odpowiedzi

WYWIAD.png

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png.58810867a22fe90a0aff26a0a215746e.png

 

Hej,

Chciałbym wam zaprezentować wywiad, który udało mi się przeprowadzić z użytkownikiem o nicku @ Brownlemming. Jest on Opiekunem na jednym z serwerów, które znajdują się na tej sieci. Z tego co kojarzę jest to mój trzeci wywiad w życiu i jak jeszcze coś jest niedopracowane, to możecie śmiało pisać, ale starałem się pokazać z jak najlepszej strony. Ostatni wywiad przeprowadziłem około 3 lat temu, więc jest to taki mój powrót do starych rzeczy. Jako redaktor na tym forum zobowiązałem się takowe przeprowadzać, więc dzisiaj będziecie mieli okazję trochę dowiedzieć się o naszym Opiekunie, który mówi o sobie, że nie jest zbytnio ciekawą osobą. Losy się tak inaczej potoczyły, że otworzył się przede mną i moim zdaniem jest to najlepszy wywiad, jaki dotąd przeprowadziłem. Postarajcie się wytrwać do końca, bo uważam, że warto dowiedzieć się trochę o tym użytkowniku. Szczególnie o jego wielkiej pasji, o której usłyszycie za chwilę. Starałem się z niego wyciągnąć jak najwięcej informacji i chyba mi się to udało.

Serdecznie was zapraszam @ Użytkownik, @ Kobietado przeczytania tego wywiadu!

Miłej lektury! ;)

 

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png.58810867a22fe90a0aff26a0a215746e.png

 

@ empi^(- redaktor

@ Brownlemming- respondent

 

Cieszę się, że przyjąłeś moje zaproszenie do tego wywiadu. Mówisz, że nie jesteś ciekawą osobą, ale zobaczymy co tam uda się o tobie dowiedzieć. Na początku chciałbym zadać ci podstawowe pytanie o twoje personalia. Jak masz na imię, ile masz lat i jakie masz pasje?

 

Hej, jestem Marcin, w tym roku skończyłem 16 lat, interesuję się nurkowaniem (robię kurs na płetwonurka), sportami walki typu mma/bjj, ale moją największą pasją jest lotnictwo, któremu poświęcam całe moje życie.

 

No dobrze Marcinie. Płetwonurkowanie to ciekawe zajęcie. Dlaczego akurat zdecydowałeś się zrobić kurs związany z tym kierunkiem?

 

Zdecydowałem się na ten kurs, gdyż często wyjeżdżamy z babcią za granice i fajnie jest czasem zwiedzić nie tylko różnego rodzaju zabytki, ale również zobaczyć podwodny świat jakiegoś państwa, czy kontynentu. Obecna licencja, którą posiadam zezwala na nurkowanie na wodach otwartych do max 18 metrów, a teraz robię licencje, żeby móc schodzić do 30 metrów.

 

Bardzo to ciekawie brzmi i cenię za odwagę, ale mam również pytanie odnośnie pewnej kwestii związanej z różnymi wodami. W jakim morzu lub oceanie chciałbyś najbardziej zanurkować i dlaczego?

 

Najbardziej lubię nurkować w morzu śródziemnym, a takim wymarzonym miejscem do nurkowania byłby "Deep Dive Dubai" najgłębszy sztuczny basen na świecie.

 

No dobrze Marcinie. Mamy za sobą jedną z twoich pasji wyjaśnioną. Mieliśmy już okazję się kiedyś poznasz i wiem, że interesujesz się lotnictwem. Dlaczego akurat ten kierunek i co cię w nim takiego urzekło?

 

Ciekawa sprawa, za małego mieszkałem w Londynie z rodzicami, a cała rodzina była w Polsce, więc zazwyczaj co 2 miesiące lataliśmy na jakiś czas do Polski i znowu do Anglii, więc latałem bardzo dużo i pewnego razu zrozumiałem, że ja to po prostu kocham. Zajawka jest tak duża, że jak lecimy gdzieś samolotem to po odprawie i po przejściu kontroli bezpieczeństwa siedzę przy samej szybie, najczęściej przy gate dla największych samolotów, i po prostu obserwuję co się dzieje na płycie lotniska, zgaduje typ samolotu np. boeing 737/787, airbus a319/a350itp. Cały czas doskonale swoją wiedzę, oglądając różnego rodzaju filmy o tematyce lotniczej, a także po prostu gram w xplane11 (realistyczny symulator lotnictwa) Do perfekcji opanowałem loty b737, a także airbusami a319/a321 - ten sam typ samolotu różni się tylko rozmiarem (a319 jest mniejszy).

 

Drogi Marcinie. To bardzo ciekawa pasja i mam nadzieję, że się w niej rozwiniesz jak najlepiej, ale mam jeszcze pytanie. Wybrałbyś Boening lub też Airbus? Dlaczego?

 

Boeing, więcej do roboty, airbusy są zbyt zautomatyzowane.

 

Widzę, że chcesz się uczyć i wolisz mieć więcej do roboty. Przykładowo, gdy Piloci by zemdleli w kabinie i akurat byś był w tym samolocie, a także zaproponował pomoc w sprowadzeniu go na lotnisko byłbyś w sytuacji stresowej. Powiedziałeś, że Airbusy są bardziej zautomatyzowane. Akurat w takiej sytuacji postawiłbyś na ten samolot? Dlaczego?

 

Nie, obydwa samoloty wyposażone są w system lądowania automatycznego ILS, czyli wystarczy wprowadzić samolot w odpowiedni obszar lotniska docelowego, a samolot sam zacznie zniżanie, oczywiście chwile przed przyziemieniem trzeba przejąć stery, oczywiście lotnisko musi być wyposażone w owy system. Staram latać się na obu samolotach, po prostu bardziej obeznany jestem w boeingach.

 

No dobrze Marcinie. Zamierzam cię jeszcze pomęczyć z tym lotnictwem. Oglądałeś kiedyś serial dokumentalny pod tytułem "Katastrofa w przestworzach"? Jak tak, to na ile byś go ocenił?

 

100% real, wszystko oparte jest na prawdziwych wypadkach, a także na raportach FAA (Federal Avination Administration) grupa dochodzeniowa, która zajmuje się badaniem wypadku itp. Wiadomo jest trochę reżyserki, bo było by to nudne dla osób nie zajawionych w lotnictwie.

 

Jaką katastrofę lotniczą uznajesz za najstraszniejszą w dziejach ludzkości? Dlaczego akurat ta? Jak twoim zdaniem można było jej uniknąć?

 

Wydaje mi się, że wypadek lotu GermanWings 9525 w alpach. Podczas gdy kapitan wyszedł do toalety, pierwszy oficer zamknął drzwi i zaczął zniżanie w kierunku Alp, na których rozbił samolot, był on nie poczytalny, pewnie zastanawiacie się dlaczego nie wywarzyli drzwi od kokpitu, żeby powstrzymać pierwszego oficera, odpowiedź jest prosta po prostu się nie da, znajduje się w nich zbyt wiele zabezpieczeń i są po prostu pancerne, jedyna możliwość ich otworzenia to przełącznik w kokpicie. Jak można było uniknąć tego wypadku? GermanWings była to tania linia lotnicza, która nie zapewniała odpowiednich badań dla pilotów dlatego doszło do tego tragicznego zdarzenia. Nie długo po tym wypadku pojawiły się nowe procedury, jeżeli któryś członek załogi w kokpicie chce wyjść do toalety, wtedy przychodzi szef personelu pokładowego (lub po prostu steward) jest on po prostu takim "zabezpieczniem".

 

No rzeczywiście. Pilot, który dokonał tej katastrofy miał jakieś zaburzenia psychicznie i nie powinien zostać dopuszczony do latania samolotami. Z tego co się orientuje robił do tego przymiarki od dawna, na przykład testował to w jaki sposób może dokonać tej katastrofy. Bardzo smutna historia podchodząca pod typowe ataki państwa islamskiego. Chciałbym podkreślić, że jestem zadowolony jak na razie z twoich wypowiedzi, ponieważ są dość wyczerpujące. Oddałbyś wszystko, aby zdobyć licencje pilota?

 

Jak to powiedział Dominic torreto: "Nothing is more important than family".

 

Co to znaczy?


Nie oglądałeś "Szybkich i wściekłych"? "Nic nie jest ważniejsze od rodziny".

 

 

Co sądzisz na temat nowego symulatora latania od Microsoftu? Cena może jest droga za cały pakiet z dodatkami, ale czy według ciebie jest to za drogo i można znaleźć tańszą alternatywę?

 

Jeżeli chodzi o scenerię zewnętrzne, lotnisk czy miast to jest wielkie WOW, natomiast jeżeli chodzi o fizykę lotu to jest tragicznie. W podobnej cenie mamy xPlane11, który jeżeli chodzi o realie lotu jest w 100% odwzorowany, a scenerie zewnętrzne zawsze można dokupić.

 

Osobiście ta gra robi na mnie pozytywne wrażenie. Szczególnie, że wszystko jest odwzorowane prawie do perfekcji zgodnie z mapami Google tak jak zapowiedział Microsoft. Musieli włożyć w ten symulator bardzo dużo pracy? Wspominałeś, że grasz w xPlane 11. Dlaczego akurat wybrałeś tą grę?

 

Gdyż w xPlane11 mamy wszystko realnie odwzorowane, jeżeli chodzi o realia lotu itp. niestety, jeżeli chcemy mieć ładniejsze lotniska, czy scenerie, trzeba je dodatkowo dokupić, ale jest coś takiego jak cracki 🙂 znaczy ja nic nie wiem> wracając do pytania, w xplane mam możliwość lotu z ATC kontrolą lotów 😉

 

No dobrze Marcinie. Bardzo ładnie to brzmi. Teraz może pytanie teoretyczne z kategorii lotnictwa. Jak rozwiniesz stwierdzenie własnymi słowami: "wprowadzić samolot w stan przeciążenia"?

 

Czyli inaczej nagły spadek prędkości związany z szybkim wznoszeniem samolotu, czyli samolot nie pikuje, a mimo to spada w dół.

 

Pytam o to, ponieważ wiele wypadków lotniczych właśnie zostało spowodowanych przez przeciążenie maszyny i przy okazji nasi drodzy użytkownicy dowiedzą się trochę o lotnictwie. To może jeszcze jedno pytanie teoretyczne. Jak wytłumaczysz swoimi słowami definicję wolantu?

 

Wolant - jest to inaczej ster, w uproszczeniu kierownica, używamy jej do startu i lądowania, bo wiadomo w trasie rolę przejmuję autopilot. Wolant Airbusa to po prostu joystick, a boeinga to taka kierownica.

 

228918846_253344046360562_5544317132707061430_n.png

Wolant Airbusa

 

227909776_4243756195693400_8529755679994006498_n.png

Wolant Boeninga

 

Wróćmy może jeszcze do gier związanych z symulowaniem lotów samolotami. Wymień trzy tytuły, które ci się najbardziej podobają.

 

Jeżeli chodzi o realia lotu to xPlane11 i p3d, a jeżeli chodzi o grafikę, to Microsoft Flight Simulator.

 

Myślę, że kwestie lotnictwa mamy już omówioną. Cieszę się masz takie zainteresowania i życzę ci powodzenia w tym zakresie. Wróćmy jeszcze do ciebie pod względem personalny. Nie napisałeś, gdzie mieszkasz. Chciałbym zapytać o twoje aktualne miejsce zamieszania.

 

Dziękuję, aktualnie mieszkam w Szczecinie i nie Szczecin nie leży nad morzem, do morza mam około 100km. :kappa:

 

Szczecin to piękne miasto kojarzące się z morzem, ale jak mówisz trochę do niego jest. Co skłoniło twoich rodziców do zamieszania w Szczecinie?

 

Moja babcia od strony mamy mieszka w Szczecinie, a babcia od strony Taty w Świnoujściu, chcieli mieć blisko do najbliższej rodziny (moje babcie, nie babcie rodziców), ponieważ reszta rodziny mieszka w górach.

 

No dobrze Marcinie. Znamy twoje aktualne miejsce zamieszkania. Z tego co się orientuję mieszkałeś za granicą naszego państwa, a mianowicie w Wielkiej Brytanii. Urodziłeś się tam?

 

Nie, mój tata tam pracuje, zamieszkaliśmy tam jak miałem 5 miesięcy, a wróciliśmy, gdy miałem 7 lat.

 

To w takim razie ta kwestia zmienia postać rzeczy? Urodziłeś się może w Szczecinie?

 

Tak, urodziłem się w tym mieście.

 

Wspominałeś wyżej, że mieszkałeś w Londynie. Stąd trzeba wyjaśnić pewną kwestię. Gdy już będziesz pełnoletni chciałbyś powrócić do Londynu? Jakie są plusy mieszkania w większym mieście od Szczecina, a jakie minusy? Oczywiście wszystko na podstawie twojej subiektywnej opinii.

 

Hmmm, na pewno chciałbym móc zostać w Polsce, bo gdyby nie patrzeć na rząd to bardzo piękny kraj, jeżeli będzie się dało godnie żyć w Polsce to zostanę, no ale wiadomo w Anglii lepiej zarobię. Jeżeli chodzi o plusy i minusy mieszkania w tych miastach to chyba tylko w Londynie jest ciężko w godzinach szczytowych z komunikacją miejską.

 

Nie byłem w Londynie, więc nie mogę stwierdzić jak funkcjonuje tam komunikacja miejska. Z tego co się orientuję w Polsce o nią jest zdecydowanie łatwiej w dużych miastach. Czasami jedzie nawet pięć autobusów w jednej godzinie, więc to się bardzo ceni. Cieszę się, że Polska ci się podoba. Chciałbyś może na stare lata zamieszkać na wsi? Wymień mi wedle twojego uznania plusy i minusy życia na wsi porównując je do miasta.

 

A więc do plusy życia w mieście:

  • dogodna komunikacja miejska,
  • wszędzie blisko (stacje benzynowe ,sklepy, itp.),
  • jest dużo imprez,
  • no i trochę taniej.

 

Minusy życia w mieście:

  • trudno kupić alkohol jeżeli chodzi o osoby nie pełnoletnie u nas w Szczecinie są tylko 4 sklepy 😕, żeby nie było wiem to z opowiadań innych :kappa: .

 

Wielu osobom przeszkadza tłok i że cały czas coś się dzieje. Jakby ja lubię taki styl życia, że nigdy nie jest za cicho. Lubię jak coś się dzieje.
Powiedzmy mam 60 lat miasto mi się znudziło chcę odpocząć więc wyjeżdżam na wieś. Wzoruję się na wsi Brzuśnik, gdyż mieszka tam prawie całe moje kuzynostwo.

 

Plusy:

  • cisza, spokój no chyba, że jakiś kogut o 6 ci NAPIER***,
  • ładne widoki, ponieważ Brzuśnik położony jest w górach.

 

Minusy:

  • słaba komunikacja miejska,
  • daleko do sklepów.

 

Mówisz, że masz rodzinę w Brzuśniku. Jeżeli chodzi ci o ten w województwie śląskim, to mieszkam nieopodal jego. Jaki ten świat jest mały. Dziękuję za ciekawe odpowiedzi i przejdźmy do dalszej części wywiadu. Nie mówiłeś nam do jakiej szkoły uczęszczasz. Możesz podzielić się z nami tą informacją?

 

Chodzę do Technikum Organizacji i Zarządzania, a jestem na profilu Technik Organizacji Turystyki.

 

Mówiłeś, że jesteś na kierunku Technik Organizacji Turystyki. O ile się nie mylę dzięki temu robisz małe kroczki ku zostaniu pilotem. Czy to prawda?

 

Myślę, że tak moja szkoła współpracuje z LOT'em, i odpłatnie możemy robić kursy stewardów, a od tego prosta droga do pokazania się linii, że zależy nam na czymś więcej. Wtedy jeżeli firmie brakuje pilotów, to daje nam stewardom min. kredyty i pomaga w szkoleniach na samoloty odrzutowe.

 

To bardzo ciekawe co nam mówisz. Zaczniesz karierę w PLL LOT, a później może nawet w przyszłości zakończy się na liniach Emirates. Miejmy taką nadzieję. Jakie masz zdanie na temat największej polskiej firmy lotniczej?

 

Nie mam zdania, jeżeli chodzi o LOT, na pewno fajnie proseperującą Polską linią charterową jest eneter air. Co to znaczy charter samolotu? Czyli dana firma np. rainbow, tui, czy Grecos wynajmują samolot wraz z załogą który leci w malowaniu enter air, ale leci pod banderą np. tui. Dlaczego Enter air osiągneło taki sukces? Powód taki sam jak w Ryanair firma posiada flotę samych boeingów 737 wersji 800/900 (różnią siętylko rozmiarem) co za tym idzie? Piloci i załoga personelu pokładowego, czy mechanicy są szkoleni na jeden typ samolotu czyli boeing 737, czyli każdy może latać na każdym samolocie 🙂. Wiele firm tak działa np. easyJet/wizzair,Ryanair itp itd.

 

Ciekawie to wszystko brzmi. Skoro grasz w symulatory lotnictwa to zapewne musisz mieć w miarę dobry komputer. Powiedz, jakie twoja jednostka centralna ma podzespoły?

 

Amd Ryzen 5 3600, Gtx 1650, 16 gb ram. AMD > Intel

 

W sumie bardziej preferuję firmę Intel. Jakoś od zawsze jestem z nią związany i uważam ją za dobrą jakość na rynku, chociaż nie decydują się pójść o krok na przód i zmienić litografię z 14 nn. AMD poszedł już krok dalej i mówi się, że mają tańsze i wydajniejsze procesory od Intela, ale do moich potrzeb starcza mi właśnie procesor z firmy Intel. Jakie masz zdanie o tej firmie?

 

Nie mam zdania o procesorach, kartach graficznych itp znam się tyle, że potrafię złożyć komputer XD. Podzespoły wybierał mój przyjaciel.

 

Dobrze Marcinie. Dziękuję za tą część. Interesujesz się może jeszcze jakimś sportem oprócz MMA i płetwonurkowania?

 

Raczej nie.

 

Robisz jeszcze coś hobbystycznie, na przykład jazda na rowerze?


Ooo tak, uwielbiam narty, jazdę rowerem.

 

Jeżeli chodzi o rowery, to jesteś bardziej długodystansowcem, czy po małych krokach do celu?

 

Rekord który przejechałem to chyba 40 km.

 

Powiem ci, że to dość długi dystans, jeżeli chodzi o podróżowanie rowerem. Żeby jeździć na nartach trzeba znaleźć odpowiednie miejsce do tego, bo przecież po drodze się nie da. Wyjeżdżasz gdzieś w góry i zjeżdżasz sobie na nartach?

 

Niedaleko Brzuśnika jest dużo ośrodków narciarskich takich większych np. Istebna, Szczyrk, Zwardoń itp. W zeszłym roku zacząłem jazdę na snowboardzie, więc teraz głownie na tym się skupiam.

 

Twoja wymarzona podróż? Dlaczego akurat to miejsce?

 

Chciałbym z moją dziewczyną jak już będziemy mieli po 18 lat na Malediwy.

 

Wspominałeś, że interesujesz się MMA. Jak ocenisz umiejętności Marcina Najmana?

 

Ogólnie Marcin Najman to mój idol, powiedz mi który inny człowiek na świecie wprowadził do zasad boksu obalenia i kopnięcia? Wielki człowiek.

 

Od kilku lat działa organizacja o nazwie FAME MMA. Jakie masz o niej zdanie? Oglądasz te pojedynki?

 

Jeżeli chodzi o fame mają często ciekawe karty walk, tylko boją się wypowiadać, jak raz Wojtek Gola porównał Olejnika do Piz** walenia niebieskiego to była wielka drama i od tamtej pory mają kija w du**e. 2 minus zwolnienie Pawłowskiego, który był można powiedzieć wizytówką fame, a największy nie smak mam po ostatnim zachowaniu Boxdela, jak potraktował Parka i rzucił mikrofonem.

 

Co twoim zdaniem mógł zrobić DanielMagical by uniknąć kontuzji nogi w walce z Rafonixem?

 

Mógł schudnąć. :kekw:

 

Myślę, że kwestie MMA mamy wyjaśnioną. Mógłbym jeszcze zapytać jakiego masz pupila? Możesz się pochwalić pociechami w postaci zdjęć jak oczywiście masz zwierzątko.

 

O poczekaj, bo trochę zdjęć będzie, ale tak mam Berneńskiego Psa Pasterskiego wabi się Polo.

 

225879414_1171228343396565_1756808268781869318_n.jpg

 

224185233_321326962770587_1105135006011963467_n.jpg

 

224535541_508307430465948_6788019308910869587_n.jpg

 

To bardzo ładny pies. Kupujecie mu karmę wyższej jakości, czy zwykłą typu Pedigree?

 

Karmę Royal Canin.

 

Takie pies wymaga dużo uwagi. Jest przyjazny dla innych ludzi i szczególnie dla dzieci lub czasami może sprawia kłopoty?

 

Gubi bardzo dużo sierści przez co trzeba go czesać co tydzień a odurzać cały dom codziennie.

 

228414756_527029428622896_2021849026205432293_n.png

 

Pokazuje to ile sierści schodzi z niego.

 

Nasz pies również gubi dużo sierści. Kiedyś mieszkał w domu, ale wyszło tak, że zrobiliśmy mu miejsce na dworze i jakoś nie narzeka. Chciałbyś mieć jeszcze jakiegoś zwierzaka?

 

Raczej nie, ponieważ jeden duży pies to już duża odpowiedzialność.

 

Rozumiem i doceniam za to, że przygarnęliście psa i się nim dobrze zajmujecie. Pora przejść do strefy muzycznej. Słuchasz jakiejkolwiek muzyki? Jak tak to jakiej najczęściej?

 

Szczerze słucham wszystkiego co mi sie podoba, zaczynając od Polskich raperów/piosenkarzy kończąc po zagranicznym rapie. Teraz 8 idę na koncert Sanah 🙂.

 

Sanah to bardzo dobra piosenkarka. Pomyśleć, że nie chcieli jej w Mam Talent, bo stwierdzili, że nikt nie będzie tego słuchał, a tymczasem zgromadziła sobie tyle fanów, że sam jestem w szoku. Stała się jedną z najlepszych piosenkarek w Polsce. Widać, że robi to z serca. Ostatnio właśnie w Żywcu był również koncert plenerowy Sanah. Miałem iść, ale inaczej wyszło. Również ją lubię. Jakie piosenki tej wokalistki byś najbardziej wyróżnił i dlaczego?

 

Cząstka, 2:00, etc, ten stan.

 

Można przypuszczać, że jej kariera ruszyła od piosenki "Szampan", ponieważ zrobiła bardzo dużo wyświetleń. Osobiście najbardziej podoba mi się jej duet z Vito Bambino. Wyszło to świetnie. Ładna, mądra i umiejąca śpiewać dziewczyna to właśnie jest Sanah i jeszcze nie jedno nam pokaże. Również "etc" bardzo mi się podoba w jej wykonaniu. Jeszcze chciałem cię zapytać odnośnie rapu. Twoi ulubieni wokaliści z tego gatunku?

 

Nie ma ulubionych słucham to co mi się akurat podoba, wracając do Sanah to Polska zrobiła błąd nie wybierając jej do Eurowizji, mieliśmy szansę wygrać.

 

Odnośnie Eurowizji, to Alicja Szemplińska miała bardzo duży potencjał, ale TVP postawiło na Rafała Brzozowskiego, który nawet nie wszedł do finału. W sumie kto by się spodziewał. Skoro już weszliśmy na ten temat, to jakie zdanie masz na temat tego konkursu?

 

No jedyne zdanie jakie mam na temat tego konkursu, że Rafałek ośmieszył nas. :kekw:

 

Jako redaktor muszę starać się być obiektywny, ale w tym przypadku muszę przyznać ci trochę racji. Ten występ nie był jakiś wspaniały, a sama muzyka idealnie nadaje się na dyskotekę, a nie na Eurowizję. Cieszę się, że w pewnych kwestiach odnośnie muzyki się rozumiemy. Chciałem jeszcze zapytać o twoją dziewczynę. Masz może wybrankę lub jesteś w fazie jej poszukiwania?

 

Mam dziewczynę. Jesteśmy razem już pół roku i drugiej takiej ładnej i mądrej ze świecą szukać.

 

No to cieszę się, że na razie życie ci się układa i masz drugą połówkę, na którą możesz liczyć. Jesteście jeszcze młodzi i wszystko może się zmienić. Macie może już jakieś plany na przyszłość odnośnie założenia rodziny?

 

Ciężkie pytanie, na razie od tym nie myśleliśmy, lecz wiadomo mamy też na razie 16 lat i dam wam radę Nie ma seksu bez lateksu 🙂 .

 

Co prawda powinno się mieć plany na przyszłość, ale również można lecieć na spontanie, ponieważ różnie z tego planowania wychodzi, ale bądźmy dobrej myśli. Wiem, że wcześniej byłeś na innej sieci. Co akurat sprowadziło cię na CSowicze?

 

Szukałem serwera, którym będę mógł się zająć, więc między innymi postanowiłem przenieść się na CS:GO i tak znalazłem csowiczów, którzy potrzebowali pomocy z rozkręceniem Miraga, więc postanowiłem pomóc.

 

Co podoba ci się w CSowiczach, a co negujesz?

 

Podoba mi się na pewno rozwinięty dział redakcji, a minusy forum to na pewno moderacja.

 

Dziękuję, że chwalisz redakcję. Staramy się jak możemy, żebyście to wy mogli czytać jak najlepsze prace. Teraz będziesz miał bardzo ciekawe pytanie. Niektórzy mają problem w rozróżnieniu świata wirtualnego od realnego. Zdarzają ci się takie dolegliwości?

 

Nie, ponieważ na kompie gram max godzinę dziennie. Wolę wyjść gdzieś że znajomymi z dziewczyną.

 

Czy w świecie wirtualnym starasz się być kimś innym, niż jesteś w rzeczywistości?

 

Nie, cały czas staram się być autentyczny.

 

Dlaczego starasz się być autentyczny?

 

Gdyż śmieszną mnie osoby które starają się być kimś innym niż są, jakby sami się wstydzili siebie.

 

Bardzo dziękuję za szczerość! Pewnie niektórym użytkownikom spodoba się twoja postawa na życie. Osobiście staram się nie łączyć świata wirtualnego z rzeczywistym i dobrze mi to wychodzi. Myślę, że czas na kolejne pytanie. Jak oceniasz współpracę z @ RumcajsJumper? Dlaczego akurat tak?

 

No to z @ RumcajsJumperbywa różnie. Raz się dogadujemy, a raz nie rozumiem jego decyzji i chętnie bym je zmienił. Wydaje mi się że Patryk ma tak samo ze mną 😕.

 

Jak opisałbyś go w kilku słowach?

 

Na pewno @ RumcajsJumperjest:

  • mądry,
  • uparty,
  • skoczny,
  • ciężko go rozgryźć.

 

A ty uważasz się za mądrą lub upartą osobę? Dlaczego?

 

Trudno ocenić na pewno jestem uparty, dlatego zawdzięczam mojej dziewczynie jak i znajomym że ze mną wytrzymują.

 

Jakie masz jeszcze cechy osobowości, które chciałbyś nam przytoczyć?

 

Jeżeli powiem, że coś zrobię to tak będzie czyli upartość. Na pewno bardziej niż o siebie troszczę się o innych.

 

Myślisz, że również stawiasz na swoim na CSowiczach?

 

Oj tu jest trudno, ponieważ piecze na wszystkim ma Patryk więc XD.

 

Patryk jest w końcu Właścicielem, więc może praktycznie robić wszystko co mu się tutaj podoba. Twoje cechy to jedno, ale twoja Administracja to drugie. Na jakie cechy patrzysz, kiedy musisz odrzucić lub przyjąć podanie na Admina?

 

Na pewno musi odróżniać czity od skilla, a nie rozdawać bany bo ktoś jest lepszy od niego, dojrzałość i przykładanie się do obowiązków.

 

Co prawda wymagasz tego od swoich @ Admin CS:GO [MIRAGE #3]. Czego oni oczekują od ciebie?

 

Myślę że przede wszystkim tego że nie rzucam słów na wiatr i jeśli coś powiem to tego dotrzymam.

 

No w porządku Marcinie. Myślisz, że Administracja docenia twoją pracę?

 

Szczerze, to nie mam zielonego pojęcia na ten temat.

 

Czy planujesz jeszcze pokazać się może od pozytywnej strony na forum i startować na wyższe stanowiska? Dlaczego?

 

Startować na wyższe stanowiska na razie nie będę, może kiedyś zostanę @ Właściciel CS:GO [MIRAGE #3].

 

Dlaczego sądzisz, że uda ci się osiągnąć ten cel? Myślisz, że @ RumcajsJumperda ci szansę na tak poważnym stanowisku?

 

Myślę, że jeżeli powiem mu, że zależy mi na tym i pisze się z jak najlepszej strony, to nic nie stoi na przeszkodzie.

 

To w takim razie życzę ci powodzenia w zostaniu Właścicielem tego serwera. Zapewne wkładasz w niego dużo pracy i kiedyś zostanie to wynagrodzone, na przykład przez ten twój awans. Skoro robimy sobie przy okazji taki szczery wywiad, to chciałbym zapytać o niektórych użytkowników forum. Z kim utrzymujesz najlepszy kontakt? Dlaczego?

 

Z nikim. Bardzo lubię społeczność CSowiczów. Ludzie są mili i zabawni, ale nie utrzymuje z nikim lepszego kontaktu przez Internet.

 

Są osoby na CSowiczach, za którymi nie przepadasz?

 

Tak, lecz kto zatrzymam dla siebie.

 

Czego twoim zdaniem brakuje na forum?

 

Ogarniętej moderacji.

 

Czy widziałbyś mnie w przyszłości na stanowisku Moderatora? Dlaczego?

 

Wydaje mi się, że tak. Jesteś ogarnięty i sumienny, a czasem zbyt szczery co dla mnie jest na plus, ale niektórym może się to nie podobać.

 

Niektórzy uważają mnie za ignoranta i osobę, która ma duże mniemanie o sobie, a inni za ogarniętą osobę, kreatywną, pomocną i sumienną. Jest różnie i nie każdy będzie miał o mnie pozytywne zdanie, ale mniejsza o to. Chciałbym jeszcze zapytać o obecne Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Śledzisz może czasami zmagania Polaków?

 

Niestety nie 🙁.

 

Istnieje również Paraolimpiada. Jakie masz o niej zdanie?

 

No nie mam zdania niestety.

 

Drogi Marcinie. Nie pochwaliłeś nam się jeszcze czy interesujesz się kinematografią. Jak tak, to jakie filmy lubisz najbardziej oglądać?

 

Filmy akcji zdecydowanie. Uwielbiam też filmy gdzie występują seals - navy seals oddział piechoty morskiej w amercye mój ulubiony serial to Hawaii 5:O.

 

O czym opowiada ten serial?

 

O jednostce policji na Hawajach. Ogólnie mają immunitet i mogą wszystko. Polecam wszystkim obejrzeć!

 

W porządku Marcinie. Jaki jest twój ulubiony film akcji? Dlaczego?

 

Szczerze nie wiem po prostu podałem tytuł który ostatnio oglądałem i mi się spodobał tak smak jak z muzyką nie mam ulubionego.

 

Myślę, że sekcję pytań można już powoli zamknąć. Czy chcesz może pobawić się w grę o nazwie "Obrazki"?

 

Za bardzo nie wiem na czym to polega.

 

Pokazuje ci pewne obrazki, a ty będziesz musiał odgadnąć co się na nich znajduje. Wchodzisz w to?

 

Jasne.

 

Zajmiemy się kategorią "Samoloty". Zaprezentuje ci kilka z nich i ty będziesz musiał odgadnąć jego model.

 

Gra w obrazki

 

Samolot v1.jpg

Cessna

 

Samolot v2.jpg

Boening 797

 

Samolot v3.jpg

Boening 747

 

Samolot v4.jpg

Airbus A320

 

Samolot v5.jpg

Dash

 

Świetnie! Poszło ci całkiem dobrze, ponieważ odpowiedziałeś tylko na jedno pytanie źle. Na drugim obrazku widzimy Boening 787. Interesujesz się chociaż w stopniu podstawowym kuchnią polską?

 

Powiem tak. Zjem ze smakiem gorzej, a gorzej ze zrobieniem tego.

 

Chcesz spróbować odgadnąć przedstawione dania z kuchni polskiej?

 

Dawaj.

 

Danie v1.jpg

Kluski śląskie

 

Danie v2.jpg

Bigos

 

Danie v3.jpg

Uszka

 

Danie v4.jpg

Żurek

 

Danie v5.jpg

Nie wiem

 

Dobrze Marcinie. Jeżeli chodzi o czwarte danie, to miałem na myśli barszcz biały, natomiast na piątym obrazku widać duszonkę. Nasz wywiad już powoli dobiega końca. Chciałbym się jeszcze zapytać ciebie. Który z tych samolotów byś wybrał? Dlaczego?

 

Boeinga 737-800 najwcześniej używany samolot na lotach średniodystansowych.

 

Które z tych dań ci bardziej smakuje? Dlaczego?

 

Wszystkie bardzo lubię.

 

Jak podobał ci się wywiad?

 

Bardzo mi się podobało. Ciekawe pytania, które wymagały obszernych odpowiedzi i mam nadzieję, że nie zanudziłem nikogo.

 

Chcesz może kogoś pozdrowić?

 

Pozdrawiam poszczególne osoby:

@ Boski Z Polski,

@ misiek223,

@ RumcajsJumper,

@ PodlaSkyy,

@ BizoneG,

@ Admin CS:GO [MIRAGE #3].

 

Dziękuję za udzielenie tak obszernego wywiadu! Mam nadzieję, że się dobrze bawiłeś i inni użytkownicy dowiedzieli się o tobie nowych rzeczy. Trzymaj się i do zobaczenia na forum lub serwerach!

 

Dziękuję! Miłego dnia lub wieczoru!

 

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png.58810867a22fe90a0aff26a0a215746e.png

 

 

Mam nadzieję, że wywiad wam się spodobał. Poświęciliśmy na niego około 10 godzin z pewnymi przerwami, więc to dość duży czas. Liczę, że docenicie mnie i @ Brownlemmingza możliwość przeprowadzenia go!

 

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png.58810867a22fe90a0aff26a0a215746e.png

Pozdrawiam

@ empi^(

 

 

Edytowane przez empi^(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Ty, Ciebie, Tobie, Twojej, Twój, Ci - Piszemy z wielkiej litery :D 
Tak samo, Pani, Panu, Państwu. :D 

Ogólnie wywiad bardzo przyjemny dla oka, ale bezsensu jest zmniejszanie odpowiedzi kogoś kto udziela wywiadu, to psuje "estetyke", nie podkreśla niczego, a jeszcze może spowodować to, iż czytelnik się zniechęci do czytania. 


Ja np. Powiększałam ekran specjalnie xDD 

Plusior za długi wyczerpujący wywiad, aczkolwiek są pytania zadane bezsensu i widać, że w pewnych momentach po prostu ciągniesz dany temat. 
 

 

W dniu 31.07.2021 o 20:36, empi^( napisał:

Dobrze Marcinie. Jeżeli chodzi o czwarte danie, to miałem na myśli barszcz biały, natomiast na piątym obrazku widać duszonkę. Nasz wywiad już powoli dobiega końca. Chciałbym się jeszcze zapytać ciebie. Który z tych samolotów byś wybrał? Dlaczego?

 

Boeinga 737-800 najwcześniej używany samolot na lotach średniodystansowych.

 

Które z tych dań ci bardziej smakuje? Dlaczego?

 

Wszystkie bardzo lubię.

 

Jak podobał ci się wywiad?

 

Bardzo mi się podobało. Ciekawe pytania, które wymagały obszernych odpowiedzi i mam nadzieję, że nie zanudziłem nikogo.

 


Jest to zrobione bardzo "dziwnie"
Pierw jest temat dania, potem temat samolotów i znowu temat dania. 

Zadając pytania chaotycznie, również moim zdaniem "strzelasz sobie w kolano".

Mógłbyś to skrócić do zdania typu.:
Chcesz spróbować odgadnąć polskie dania? Jakie jest Twoje ulubione danie z listy podanej niżej. 
 

+ Również za pomysłowość, ale w normalnym wywiadzie jest to bez sensu, bo masz się dowiedzieć o kimś czegoś więcej, a nie o tym, czy zna polskie lub zagraniczne potrawy i itp. xD

@ Brownlemming świetne odp. :3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunął z polecanych i polecił ten temat

Ciężko przebrnąć przez cały wywiad. Słaby, nudny styl prowadzenia wywiadu ciągnie w dół całość, a przecież gość ma tak niespotykane pasje. 

 

Staraj się unikać odpowiedzi typu "No dobrze, Marcinie" - która (o zgrozo!) pojawia się tutaj aż 8 razy, dodatkowo 2 razy jej wariacja. Dostałeś mega podkładkę pod ciekawy wywiad jaką są pasję gościa - powinieneś drążyć mocno w tym kierunku, nikogo nie obchodzi noga Magicala i zdanie płetwonurka na jej temat. Zbędne są również zagadki obrazkowe, to nie nk.pl(łezka w oku się kręci, spoczywaj w pokoju) a wywiad. 

 

Warto zauważyć, że mniej więcej od połowy wywiadu twoje pytania zajmują 2-4 linijki a odpowiedzi są jednozdaniowe. Aby wywiad był ciekawy, sam redaktor musi być ciekawy swojego rozmówcy, jego poglądów i przekonań. Tutaj dostajemy suche, sztampowe pytania, zupełnie niewciągające czytelnika. Kumam, że to są wywiady z osobami, które same się zgłaszają ale no bez zaciekawienia to słabo to będzie wypadało. 

 

Poczytaj sobie wywiady z osobami które cię interesują, z kimś znanym i zwróć uwagę jak tamten reporter zadaje pytania, jak ciągnie temat. Brakuje tutaj fajnie poprowadzonej rozmowy. Jako puentę wypowiedzi podpowiem ci, że musisz prowadzić wywiad, a nie zadawać pytania. 

 

3/10 na zachętę, następnym razem będzie lepiej. :)

 

PS. Nie dotyczy się to tylko empiego, wywiad z Radkovskym też został słabo przeprowadzony. :D

Edytowane przez Deadshot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Deadshotz całym szacunkiem, ale takie samo zdanie musiałbyś mieć o niektórych innych wywiadach. Starałem się ciągnąć temat związany z samolotami na ile chciałem i wyszło tam około 10 pytań z tej kategorii. Nie wiem, czy przeczytałeś z uwagą cały wywiad, ale po prostu już nie chce mi się w to wnikać. Ty możesz uważać inaczej, ale sam rozmówca zadowolony był z przygotowanych przeze mnie pytań. Wszystko było na spontanie i po prostu dodałem to co jest słuszne. Chciałem ugryźć każdy możliwy temat i dobrze wczytana osoba to zrozumie.

Cytat

@ Deadshot- "powinieneś drążyć mocno w tym kierunku"

Jak wczytasz się dobrze, to starałem się jak najbardziej.

Cytat

"Zbędne są również zagadki obrazkowe, to nie nk.pl(łezka w oku się kręci, spoczywaj w pokoju) a wywiad. "

@ Mrs.Fuksiarai @ Deadshotnie zrozumieliście pewnego kontekstu mojej zabawy. Chciałem, aby w końcu było coś nowego w tych wywiadach, a nie wieczne przewijanie się pytań typu:

Cytat

"Pizza vs kebab"

"Cola vs Pepsi"

"Prince-Polo vs Twix"

Osobiście uważam, że wyszło to całkiem nieźle, ale szanuję za opinię i postaram na następny raz coś innego przygotować.

Cytat

"Jest to zrobione bardzo "dziwnie"
Pierw jest temat dania, potem temat samolotów i znowu temat dania. "

@ Mrs.Fuksiarato była dalsza część, w sensie pewne nawiązanie do gry w obrazki.

Dzięki za szczere opinie i na następny raz będzie lepiej. ;)

Pozdrawiam

@ empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.07.2021 o 20:36, empi^( napisał:

Mieliśmy już okazję się kiedyś poznasz

Poznać

W dniu 31.07.2021 o 20:36, empi^( napisał:

Wróćmy jeszcze do ciebie pod względem personalny

Personalnym

 

W dniu 31.07.2021 o 20:36, empi^( napisał:

Co podoba ci się w CSowiczach, a co negujesz?

Wydaje mi się, że słowo negujesz jest tu źle wstawione, lepiej by pasowało zdanie Co podoba Ci się w Csowiczach a co byś zmienił lub coś w tym kierunku

 

Oczywiście tak jak wyżej kolega napisał za często pojawiał się zwrot " No dobrze Marcinie "

 

Poza tym bez zarzutów, nie rozumiem trochę opinii, w niedalekiej przeszłości pojawiły się słabsze i nudniejsze wywiady, mimo to były plusowane i pochwalane zdecydowanie częściej dziwne to ...

Wywiad za krótki ? Buuuuu !!!! Wywiad za długi ? Buuuuuu!! Tak źle i tak nie dobrze

Widać że nie kopiowałem tylko pytań po każdej odpowiedzi, tylko dobierałeś je personalnie ( wiem niektóre były przygotowane od razu ale to norma )

 

Opcja ze zdjęciami bardzo fajna jak dla mnie, pamiętajmy że to nie są zwykłe wywiady więc jak dla mnie to miły smaczek

 

No i oczywiście propsy dla @ Brownlemming

 

 

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wywiad podobne ale jest trochę za długi ;d 

 

@ Brownlemmingdziękuję za pozdrowienia, również pozdrawiam :piwko:

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tyle.

@ Brownlemming zajebiste odpowiedzi, zajebista pasja.

 

Sam wywiad naprawdę ch****y.

Nudny.

Za długi przez głupie pytania.

Niezły "barszcz biały" :kekw:

Mogłeś jeszcze kalambury zrobić XDDD

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie