Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na xFiRescream, dot. bana za cheatowanie i AB na innych serwerach


git

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę: mama admina

Nick gracza oskarżonego: xFiRescream

Powód skargi:

 

Dzień dobry,

z tego względu, iż moja skarga na użytkownika xFiRescream, w przedmiocie multikonta na forum (która z wiadomych względów powinna zostać uwzględniona), została odrzucona, postanowiłem zrobić małe dochodzenie, aby zebrać na tego szkodnika, psującego grę ludziom na serwerze, więcej dowodów. Przeglądając jego profile na innych sieciach, w poszukiwaniu tropu, znalazłem ciekawą informację. Gracz ten zbanowany jest permanentnie na innych serwerowniach - głównie za cheaty, a później aktywne bany, przez co zgodnie z punktem 1.3 regulaminu forum, wnoszę o permanentne zbanowanie go na sieci csowicze.pl.

 

Dowody, które udało mi się zdobyć, będę podawał po kolei, aby były one dla każdego czytelne.

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen): 

 

1. W swoim podaniu na admina z dnia 30 czerwca br. podał on, jako kontakt, swoje konto na serwisie Facebook: "fb: maciek milski" - SCREEN

2. Po wpisaniu ww. danych na portalu społecznościowym, ukazuje się tylko jedna osoba - SCREEN

3. Gracz, którego nazwa użytkownika, to także "xFiRescream", a awatar, to identycznie zdjęcie, przedstawiające zapewne "xFiRescream" i jego samochód, znajduje się na innej serwerowni (założone zostało 22 maja br.; ostatnia aktywność 25 maja br.) - SCREEN

4. Jednym z dwóch tematów z dnia 25 maja br. (drugi, to niesłuszna skarga), założonym przez tego użytkownika, to odwołanie się od bana za Aimbot'a i aktywnego bana, który został rozpatrzony negatywnie - SCREEN NR 1 SCREEN NR 2

5. W tym punkcie załączam kartotekę gracza "xFiRescream" z tamtej serwerowni, która ukazuje, że pomimo dwóch permanentnych banaów - dalej łamał regulamin i próbował zatruwać innym graczom zabawę na serwerze - SCREEN

 

Dlatego też, wnoszę i wywodzę, jak w pierwszym akapicie, a także wnoszę o permanentne zbanowanie obu kont tego użytkownika na forum csowicze.pl.

 

Czas zdarzenia: n/a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie regulaminu forum, tylko regulaminu serwera.

 

2.  Ten punkt w regulaminie używany jest tylko i wyłącznie w drastycznych przypadkach.  Takimi sprawami zajmuje się UB team w oparciu o dowody w postaci demka itp. Wiec podejrzenia o cheaty kieruj tam. 

 

3. Nie my decydujemy o Banach za Multikonta, a administracja wyższa forum.

 

4. To że złapaliście duże zdjęcie na serwerze, nie oznacza, że będziesz teraz szukał każdego możliwego sposobu na wywalenie kogoś z serwera. Zachowanie was obu zostanie dokładnie sprawdzone po niedzieli gdy wrócę z delegacji.

 

 

 

skarga_odrzucona.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie