Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga GuGuS


boyo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick gracza składającego skargę:

Boyovcazinandresuaqraliondiesan

 

Nick gracza oskarżonego:

GuGuS

 

Powód skargi:

Owy gugus podczas pierwszej reakcji gdy wygrany gracz miał wybrać dwie osoby do zabicia, zaczął rysować po mnie markerem by wygrany więzień wybrał właśnie mnie do zabicia.

Dodam że nie jest to już taka pierwsza sytuacja tego gugsa tylko powtarza się ona za każdym razem jak jest on w ct.

"2.8 Strażnik nie prowokuje więźniów, może wówczas zostać niezwłocznie przerzucony do TT."

+ode mnie propozycja o powstaniu nowego pkt w regulaminie by gracze w ct byli obiektywni do każdego więźnia, czyli ich nie faworyzowali ani szykanowali. @ xNieznany

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):

Demo :

http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2107291443-jail_guetta_v1-1627562580-1627564500.zip

2 runda po rozpoczęciu mapy w klatce terarium

 

Świadkowie :

aDk

Wtykson
Majaczysz

promyk

Shock

werka

GigaSzef

 

Czas zdarzenia:

29 Lipca 2021 Około godziny 14:50

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pomimo, iż byłem świadkiem całego zdarzenia przeanalizowałem dokładnie nagranie z HLTV.

Cała sytuacja rozpoczęła się w 4:05  minucie nagrania.

Kiedy to Majaczysz wygrał pierwszą reakcje i wybierał 2 osoby do zabicia. 

4:40 @ boyo zaczepiłeś gracza Gugus, naśmiewając się z jego odliczania.

Cytat

Boyovcazinandresuaqraliondiesan :  widac kolega zryxena

Boyovcazinandresuaqraliondiesan :  zerio

Boyovcazinandresuaqraliondiesan :  w krwi to maja

 

4:50 gracz Gugus zaczał wskazywać na @ boyo linką prowadzącego, sugerując wybór graczowi Majaczysz 

5:00 gracz @ boyo poleciałeś z wiązanką słów za którą otrzymałeś ode mnie bana czasowego. Na nagraniu również widać jak na twoje oskarżenie o wskazywanie markerem Admin @ aDk ( czyli ja ) , rozgląda się po ścianie w lewo i w prawo szukając tego markera, który Cię tak zdenerwował.

 

Cytat

 

Boyovcazinandresuaqraliondiesan :  ten marker
Boyovcazinandresuaqraliondiesan :  twojej matce

Boyovcazinandresuaqraliondiesan :  w pi*de wsadze

Boyovcazinandresuaqraliondiesan :  dzi*ce zaraz

Boyovcazinandresuaqraliondiesan :  czaisz to?

Boyovcazinandresuaqraliondiesan :  smieciu

 

Treść oczywiście ocenzurowana *.

 

5:30 po zbanowaniu gracza @ boyo słychać na nagraniu jak gracz Guguś obraża Cię słowami 

Cytat

Do widzenia dziewczynko.

 

 

Co do punktu regulaminu, którym się kierowałeś pisząc skargę.

W dniu 29.07.2021 o 15:25, boyo napisał:

"2.8 Strażnik nie prowokuje więźniów, może wówczas zostać niezwłocznie przerzucony do TT."

 

W tym punkcie chodzi głównie o prowokacje, czyli np. kiedy CT podchodzi za blisko do TT.

 

Twoją skargę bardziej podciągnąłbym do punktu 2.31 CT nie współpracuje z więźniami oraz nie podrzuca im bezpośrednio, bądź na bliską/kontaktową odległość broni. 

 Zwłaszcza do pierwszej części tego punktu, ponieważ uważam, że Strażnik ( CT ) nie powinien w taki sposób próbować narzucać wyboru więźniowi, natomiast z drugiej strony gracz Majaczysz do tego wyboru nie został w żaden sposób zmuszony.

 

 

 

Po rozmowie z wami na serwerze/Team speak , rozumiem, że nie każdy musi się lubić, ale nie powinniście swoich sporów załatwiać na serwerze.

 

Według mnie skarga słuszna. Niestety taryfikator kar nie przewiduje kary za współprace z więźniami, lecz myślę, że śmiało można to podciągnąć pod

8. Prowokowanie do kłótni/Obrażanie innych graczy - Ban od 30 minut do 24 godzin.

bądź

6. Faworyzowanie innych graczy - Ban od 30 minut do 3 godzin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż jestem świadkiem i dotyczy to w jakimś stopniu mnie chce obronić gracza Guguś.  Fakt wygrałem pierwszą reakcję A prowadzący może ma konflikt z boyo ale ja dobrowolnie wybrałem Razera I  Boyo do zabicia, ale nie ma to nic wspólnego z kłótnią między owymi graczami.  Ja nic nie mam ani do Razera ani Do Boyo tylko chciałem trochę ulimić  grę  graczom nonsteam, aby mieli łatwiejszy dostęp do życzenia typu werka i gigaszef.  Tutejszą drugą sprawa jest to , że Guguś nie faworyzuje innych karniakuje i zabija jak to bywa.  Może tam niekiedy prowokuje ale jest to w małym stopniu widziane. Werdykt należy do wyższych władz.

Baśka Mostowiak życiem/./

20220320183452_1.jpg.3738f86a0af71a9872756d2db1c32d0c.jpg.ef22f7ce481f647f563e02282410d0a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie