Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Pasja Blondynki


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim w tym artykule opowiem wam o mojej pasji.

Niektórzy z was mieli już ze mną kontakt na steamie, CS'ie, facebook'u czy teamSpeak'u. Nieliczni z was mieli okazje poznać moje pasje ale wiekszość z was pewnie zastanawia się czym się zajmuje.. 

To nie przedłużając:

od 3 roku życia zajmuje się tańcem i gimnastyką.

Byłam najmłodszą dziewczyną z grupy baletowej.. 

Jest on cudownym tańcem, który nie polega tylko tańcu a również ma na celu odwzorowaniu uczuć danego bohatera na scenie teatralnej.

W tańcu nie liczy się tylko piękny wygląd ale i taniec z odgrywaniem ról i scen pięknymi i wyrazistymi emocjami. Gimnastyka jak można dowiedzieć się z lekcji wychowania fizycznego wyrażają się w  różnych typach 

- sportowa 

-artystyczna  

Zajmowałam sie i nadal zajmuje się tymi wszystkimi stylami jednak najpiękniejszą wersja gimnastyki jest ta którą mogę połączyć z tańcem. Często w filmikach można zobaczyć różne dodatki typu piłeczka hula hop wstążki jak i tancerki spinające się w powietrzu na linie robiąc różne figury gimnastyczne.. 

Jest to coś pięknego kiedy można czuć się jak ptak dryfujący po niebie. 

Taniec jest również formą wyciszenia ciała jak i emocji. 

Mi osobiście taniec pomaga i to w wielu sytuacjach. 

Jednak jak przy każdej pasji czy też innych rzeczach nie ma rzeczy, która wyjdzie od razu. 

Jest to pasja aby dążyć do perfekcji trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Na rowerze też nie nauczyliśmy się od razu jeździć tak jest też z pasją.

Każdej osobie z osobną proponuje założyć słuchawki włączyć ulubioną piosenkę i dać się porwać rytmie piosenki

Edytowane przez Melkaa
błędy w pisowni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cię lubię, ale mimo wszystko muszę się wypowiedzieć krytycznie na temat twojej pracy.

Po twojej edycji już widać jakąkolwiek estetykę i błędy też poprawione, więc to jest na plus, że się starasz.

Może nie jest to jakaś rewelacyjna praca, ale po edycji widać, że to już lepiej wygląda.

Wiem, że podzieliłaś się z nami swoją pasją i za to bardzo szanuję, ale to nie zmienia pewnych faktów, że praca sama w sobie i tak zbytnio nie podoba mi się pod względem estetycznym.

Jak chcesz jakiś rad, to chętnie deklaruje swoją pomoc w tym zakresie i możesz na mnie liczyć.

Za pierwszym razem trochę krytycznie podszedłem do twojej pracy, a wiem, że zależało ci na podzieleniu się z nami swoją pasją. Bardzo to doceniam, ale zostało to zrobione w nie najlepszy sposób.

Teraz praca została poprawiona i wygląda lepiej, niż poprzednio. Pracuj dalej, a będą z tego efekty. Sam jeszcze uczę się pewnych rzeczy, jeżeli chodzi o redakcję, ale zapewne jestem na dobrej drodze.

Masz lajka dla zachęty!

Pozdrawiam

@ empi^(

Edytowane przez empi^(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również tańczę ale bardziej nowoczesny taniec ;p tzw. "Jumpstyle" :P Taniec to mega pasja, można się wyciszyć mega przy tym!

 

 

1 minutę temu, empi^( napisał:

Ten obrazek zrecenzuje poziom tej pracy.

62689c1922237ac447d915d588c5b3b1.jpg

Bardzo cię lubię, ale mimo wszystko muszę się wypowiedzieć krytycznie na temat twojej pracy.

Zero estetyki, błędy interpunkcyjne i część zdań niespójnych.

Bardzo słabo.

Przecież to nie podanie byś musiał krytykować. Ciesz się, że ktokolwiek używa działu a nie zniechęcasz tylko. Nie ładne zachowanie, nie godne podziwu ;)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Mi sie podoba, twoja wypowiedź. Fajnie, że podzieliłaś się z nami swoją pasja do tańca! Czekam na więcej "nowinek" z tego świata! 

 

Udzielaj się częściej. :3

 

@ empi^( Napisała to sama z siebie, swoje odczucia, opinie oraz zdanie. Może nie jest to za idealne, ale ciekawe ;)

Lepiej coś napisać z serca niż całą treść przekopiowac! Pozdrawiam. ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.07.2021 o 22:07, Mrs.Fuksiara napisał:

Mi sie podoba, twoja wypowiedź. Fajnie, że podzieliłaś się z nami swoją pasja do tańca! Czekam na więcej "nowinek" z tego świata! 

 

Udzielaj się częściej. :3

 

@ empi^( Napisała to sama z siebie, swoje odczucia, opinie oraz zdanie. Może nie jest to za idealne, ale ciekawe ;)

Lepiej coś napisać z serca niż całą treść przekopiowac! Pozdrawiam. ;p

 

Z chęcią będę się udzielać częściej i nie tylko z tańca ale jak i z innych dziedzin <3 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej przecinków, więcej akapitów, więcej polskich znaków, tego tu trzeba.

 

Nie zmienia to faktu, że tekst został stworzony z pasją, którą czuć w słowach. 

 

Chciałbym więcej tego typu tekstów, jednak chciałbym też abyś pracowała nad pisownią. Może wtedy tego wyjść coś niezmiernie interesującego...

 

Aha, nie cierpię tańczyć xD

Edytowane przez drenn
Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ empi^( Dziewczyna sie stara a Ty wypowiadasz się wyłącznie z krytyką. Jako doświadczony redaktor mogłeś coś napisać dla zachęty. Dołączony obrazek pokazuje, że masz o sobie przesadzone mniemanie. To jest forum dla graczy a nie redakcja renomowanej gazety.

@ Melkaaciesze się, że podzieliłaś się z nami swoją pasją i wierze, że Twoja kolejna praca zadowoli narzekania wypowiadających się wyżej estetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży plusik za chęć podzielenia się pasją oraz użycia tej części forum.

Sam dawniej tańczyłem, całkiem odległe od siebie bo taniec ludowy oraz shuffle z typowym punk dance, ale przez uszczerbki zdrowotne musiałem sobie odpuścić, powodzenia dalej w rozwijaniu swojej pasji/hobby <3 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie