Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane podanie wiagra czyni cuda


wiagra

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  WIAGRA CZYNI CUDA
Imię:  TYMOTEUSZ

Coś o sobie: Miły bezkonfliktowy gracz, pomocny, zawsze nakieruje w dobrą stronę, widzę że na serwerze jestem lubiany
Wiek:  34
Doświadczenie: Byłem technikiem od działu spraw nielegalnych oprogramowań graczy na ESL One 2007-2011 w CS 1.6

Dlaczego Ty chcesz zostać adminem:? Myśle ze moje predyspozycje i moj caloksztalt osoby jako kulturalnej, pomocnej a też elokwencja jaka ze mnie sie wywodzi mysle,ze nadal bym sie na admina

Link do GT: https://www.gametracker.com/player/WIAGRA CZYNI CUDA/51.83.215.2:27015/

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?: Więc, że posiadam swoja firmę i swoich parobków, którzy pracują na moje utrzymanie, jestem w stanie być na każde zawołanie.

Znajomość regulaminu [0/10]: 10/10

Znajomość moda JailBreak [0/10]: 10/10

Składka (TAK/NIE): Oczywiście, jako że pieniądz mi nie śmierdzi, składki mogę odprowadzać

Znajomość AMXX [0/10]:  10/10

Steam ID? :   STEAM_0:1:83893943 

Posiadasz mikrofon?:  Oczywiście!


Kontakt:  Steam, forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no tu szkoda coś pisać Jestem Na Nie z tylko 2 powodów okłamujesz w tej chwili ludzi (Miły bezkonfliktowy gracz) prowokowałeś innych graczy itp.

A 2 to moim zdaniem wszystko co zapisałeś typu - AMX znajomość regulaminu i samego moda, to już inny świat zostałeś zgłoszony przez innego gracza + wyzywasz i jeździsz po rodzicach ten temat dawno powinien zostać odrzucony lub leżeć w śmietniku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie miałem z tobą kontakt przez niecałe 20 minut bo tyle zdążyłeś wytrzymać i dostałeś bana na 3h za obrazę po rodzicach ale widzę że to nie pierwszy raz u ciebie

image.png.541dc47fa760ce3f82cc8e576e55f7fe.png

W dniu 27.07.2021 o 17:38, wiagra napisał:

Ile czasu możesz poświęcić na serwerze tygodniowo?: Więc, że posiadam swoja firmę i swoich parobków, którzy pracują na moje utrzymanie, jestem w stanie być na każde zawołanie.

Kolejna sprawa to twoje podejście do ludzi i to jak byś traktował innych na serwerze gdybyś otrzymał strażnika/admina jeżeli nazywasz kogoś kto pracuje na twoje utrzymanie (w twojej firmie) parobkiem powinieneś zmienić swoje nastawienie do ludzi tym bardziej że masz już 34lata taka rada ode mnie dla ciebie.

-Gt

-Brak znajomości regulaminu

-Konfliktowość 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać , że te parobki powyżej nie mieli okazji mnie poznać, że wypisujecie takie brednie, poproszę warna dla nich, same kalumnie.

  

W dniu 28.07.2021 o 11:12, OzilProzil napisał:

Nie no tu szkoda coś pisać Jestem Na Nie z tylko 2 powodów okłamujesz w tej chwili ludzi (Miły bezkonfliktowy gracz) prowokowałeś innych graczy itp.

A 2 to moim zdaniem wszystko co zapisałeś typu - AMX znajomość regulaminu i samego moda, to już inny świat zostałeś zgłoszony przez innego gracza + wyzywasz i jeździsz po rodzicach ten temat dawno powinien zostać odrzucony lub leżeć w śmietniku.

 

 Do śmietnika to moge Cię wyrzucić

Edytowane przez wiagra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodź byś niewiadomo jakie umiejętności posiadał, nie przyjmę do siebie osoby która traktuje ludzi jak "przysłowiowy śmietnik" .

 

Naucz się kultury i szacunku do innych. 

Wtedy możemy rozmawiać o przyjęciu w ekipie. 

 

 

 

podanie_odrzcuone.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie