Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane (Odwołanie Do Bana )KacperZDR-Krzysztof Rutkowski


ADAM SOROKO

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: KacperZdr
IP / Steam ID*STEAM_1:1:511139311
Admin banujący: Krzysztof Rutkowski 
Data i godzina otrzymania bana*:25.07.2021 , 18:31 .
Runda:14
Serwer*:Only Mirage #1
Powód: Obraza Graczy
Link do demka*:Nie posiadam
Wycinek z konsoli*:Zostałeś zbanowany na tym serwerze, odwiedź www.CSowicze.pl aby poznać szczegóły
Krótki opis sytuacji*: Witam Serdecznie jest mi z lekka przykro ponieważ ja nie jestem winowajcom  całej akcji poniewaz gadałem z koleżanka Laurrka ma nick , i jeden z graczy zaczął mnie wyzywać od różnych typu: Spermiasz , że jade cały czas na ręcznym itp . Wiem może poniosły mnie nerwy i nie potrzebnie wyzywałem zrobiłem błąd przez który już wiem , że nie warto obrazać innego gracza obiecuje poprawę i juz do takiej sytuacji nie dojdzie . Jestem w stanie przeprosić gracza który poczuł się urażony :) Pozdrawiam Cała Administracje :) !!







 

 

Edytowane przez KacperZDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chu w to że to moja żona..... Czy ty człowieku myślisz że teksty typu "Chcesz ch**a do mordy" czy coś podobnego to jest normalne do kobiet na serwerze ? Demko mam zapisane mogę podesłać.... Zastanów się nad sobą pozdro .

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek gralismy razem takie teksty w twojej dziewczyny strone nie poszły by to ten kolezka malolacik cos zaczał nawijac o mnie i o niej ja z nia normalnie gadam itp ile razy pytalem o ciebie ile bedziesz gral itp bez kitu ziomal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodz Już się w to miałem nie bawić... Proszę UB team o kontakt w sprawie podesłania demka do was i weryfikacji bana .
PS : Nawet jeśli mówisz że to nie było do niej czy coś ... tu nie chodzi o to że kobieta , obrażanie innych ludzi czy kobiet czy mężczyzn jest zabronione na serwerze . Dlatego powinienies sie pogodzic z banem i next time zachowywać sie normalnie . Resztę pozostawiam dla UB team . Pozdrawiam NiunieK

Edytowane przez .NiunieK.

OTWORZYLIŚMY DLA WAS NOWY SERWER CS:GO !

b_350_20_2979da_313eac_ffffff_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2021 o 19:13, .NiunieK. napisał:

Chodz Już się w to miałem nie bawić... Proszę UB team o kontakt w sprawie podesłania demka do was i weryfikacji bana .
PS : Nawet jeśli mówisz że to nie było do niej czy coś ... tu nie chodzi o to że kobieta , obrażanie innych ludzi czy kobiet czy mężczyzn jest zabronione na serwerze . Dlatego powinienies sie pogodzic z banem i next time zachowywać sie normalnie . Resztę pozostawiam dla UB team . Pozdrawiam NiunieK

Ziommuś dlatego mowie szczerze ze malolat mnie wyzywal twoja dziewczyne wyzywal od deski stanąłem w jej obronie i go pocisłem mnie wyzywal serio ci mowie bym wyzywał kobiete twoja przyjął bym to na klate i bym sie przyznał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2021 o 19:42, KacperZDR napisał:

Ziommuś dlatego mowie szczerze ze malolat mnie wyzywal twoja dziewczyne wyzywal od deski stanąłem w jej obronie i go pocisłem mnie wyzywal serio ci mowie bym wyzywał kobiete twoja przyjął bym to na klate i bym sie przyznał 

Proszę was o szanse obiecuje ze nie bede wyzywal nikgo juz jezeli nawet on zacznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2021 o 19:44, KacperZDR napisał:

Proszę was o szanse obiecuje ze nie bede wyzywal nikgo juz jezeli nawet on zacznie 

I ogólnie mam szacunek do kobiet bo kazda kobieta to złoto nie ważne jak wyglada itp jest kobieta !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie