Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Wywiad z radkovsky!


Klusia

Rekomendowane odpowiedzi

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

 

WYWIAD.png

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

 

 

Witajcie! Dzisiaj przybliżę Wam wizerunek osoby, która na Naszej sieci posiada rangę Mem Master, ale również jest Opiekunem Serwera Only DD2. Kim jest? Czym się interesuje? Czym zajmuje się na co dzień? Tego i wielu innych rzeczy dowiecie się właśnie tutaj! @ radkovsky sam zgłosił się do wywiadu - Ty też możesz zgłosić się tutaj > KLIK

Życzę miłego czytania! :witaj:

 

@ Klusia - redaktor

@ radkovsky - respondent

 

Na dobry początek łapcie fotkę od Radka! :piwko:

 

IMG_20210722_235149.jpg

 

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

 

 

Cześć, bardzo się cieszę, że zgodziłeś się na udzielenie mi tego wywiadu. Na początek powiedz parę słów o sobie, jak się nazywasz, skąd jesteś itp.

 

Mam na imię Radek. Mam 19 lat (ostatnie "naście" niestety) i mieszkam w Grudziądzu, nazywanym przez niektórych "Sosnowcem Północy".

 

Radek to bardzo ładne imię. Ja też mam ostatnie naście, starzy się robimy. Mówisz, że mieszkasz w Grudziądzu.. powiedz Nam coś więcej o tej miejscowości - jest tam coś ciekawego co na pewno przykułoby uwagę? Jakieś miejsca, które polecasz odwiedzić?

 

Jest to niewielkie miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim. Czy można tu zobaczyć coś ciekawego? Niektórzy twierdzą, że nie, jednak nad Wisłą można podziwiać spichrze, z którymi miasto jest najbardziej kojarzone oraz pozostałości po zamku krzyżackim w postaci wieży "Klimek", z której można podziwiać panoramę miasta. Warto się również udać na stary rynek czy na stadion żużlowy.

 

No ja do Grudziądza mam też bliziutko, byłam kilka razy przejazdem i ładnie tam macie. Skoro siedzimy w temacie miejsca zamieszkania, to zadam jeszcze jedno, ostatnie pytanko z tej kategorii, wolałbyś mieszkać w przyszłości bądź teraz w wielkim mieście czy w małej, ustronnej miejscowości i dlaczego akurat taki jest Twój wybór?

 

Bardzo lubię moje miasto i fajnie się tu mieszka i w przyszłości chciałbym tutaj pozostać. Jedynie na czas studiów planuję wynająć sobie mieszkanie w mieście, w którym będę się edukował.

 

Rozumiem. Czym się interesujesz, Radku?

 

Interesuję się historią, polityką, trochę motoryzacją i astronomią oraz sportem - głównie żużlem i piłką nożną.

 

Ooo, to naprawdę brzmi ciekawie! Powiedz Nam czy masz jakieś osiągnięcia związane z którymś z Twoich hobby?

 

Niestety nie. W przypadku sportów, bardziej się nimi interesuję jako kibic, gdyż nigdy nie byłem dobry w żadnej dyscyplinie.

 

Żadna strata! Nigdy nie wiadomo co Nas w życiu czeka, może jeszcze zostaniesz sportowcem. Nasuwa mi się pytanko gdzie się uczysz i na jakim kierunku?

 

Uczęszczam do jednego z grudziądzkich liceów i we wrześniu idę do trzeciej klasy (mimo, że jestem z rocznika 02). Jestem na rozszerzeniu języka angielskiego, matematyki oraz geografii, z czym wiążę swoją przyszłość.

 

Rozumiem, że skoro wybrałeś liceum to nie masz innego, lepszego wyjścia niż pójście na studia. Gdzie chciałbyś iść na studia, jaki kierunek obrać oraz jak sobie to wszystko wyobrażasz?

 

Po ukończeniu szkoły średniej chciałbym iść na geologię lub geodezję. Szczerze mówiąc, nie zastanawiałem się jeszcze dokładnie do jakiego miasta, jednak prawdopodobnie do Gdańska lub Bydgoszczy. Znałbym wtedy sporo osób stamtąd oraz nie miałbym daleko.

 

No w sumie masz rację, a Gdańsk to przy okazji bardzo ładne miasto - tak jak Bydgoszcz z resztą. Czy teraz w okresie wakacyjnych podejmujesz się jakichś prac żeby sobie dorobić?

 

Obecnie nie, jednak ciągle rozglądam się za pracą. W ubiegłym tygodniu zgłosiłem się do pracy na magazynie w Media Expert oraz markecie Dino i dalej czekam na odzew. Jeśli się nie uda, zatrudnienia na okres wakacji poszukam gdzieś indziej.

 

W wakacje fajnie jest sobie zarobić, zawsze jakieś dodatkowe pieniążki. Pytanie trochę z innej beczki - gdzie widzisz siebie za 10-15 lat? Masz już jakieś plany czy raczej starasz się o tym nie myśleć?

 

Nie myślę jeszcze zbytnio o tym. Fajnie by było mieć własny dom i tą jedyną osobę obok oraz dobrą pracę, która dawałaby mi satysfakcję.

 

Właściwie to w Twoim wieku nikt jeszcze nie myśli o tym co będzie za kilkanaście lat. Powiedz teraz może jakich ludzi cenisz sobie w swoim życiu, a jakich omijasz szerokim łukiem?

 

"Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam"... A tak serio, najbardziej w ludziach doceniam szczerość, lojalność i bycie pomocnym. Za to nienawidzę w ludziach hipokryzji i fałszu - takie właśnie osoby staram się omijać.
 

Rozumiem, mam podobnie. Podejmując jakiekolwiek decyzje kierujesz się sercem czy raczej rozsądkiem?

 

Ciężko mi jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo różnie bywa, jednak częściej kieruję się sercem i staram się iść za jego głosem.

 

No tak, w sumie masz rację, ciężko wybrać jednoznacznie. Zdradź nam kto lub co odgrywa najważniejszą rolę w Twoim życiu i dlaczego?

 

Hmm... Wydaje mi się, że rodzice. To oni nauczyli mnie jak być dobrym człowiekiem i zawsze mnie wspierają kiedy się nie układa.

 

No tak, rodzina zawsze ponad wszystkim. Posiadasz jakieś motto życiowe, którym chciałbyś się z Nami podzielić?

 

Moim mottem życiowym jest tzw. złota reguła etyczna "traktuj innych tak, jak ty byś chciał być traktowany". Tego się trzymam od zawsze.

 

Faktycznie, bardzo dobre motto. Powiedz może jakiej muzyki słuchasz? Jeśli chcesz możesz też pokazać Nam swój ulubiony utwór.

 

Właściwie to słucham wszystkiego po trochu, zależnie od tego jaki mam humor. Przeważnie jednak w moich słuchawkach gości rock, różne odmiany metalu oraz rap, głównie polski i rosyjski. Moi ulubieni twórcy to Linkin Park, Five Finger Death Punch, Children of Bodom oraz z Polski: Kukon, Chada, Kartky. Jeśli chodzi o mój ulubiony utwór, na chwilę obecną jest to chyba Metallica "Whiskey in the jar".

 

 

Uuu, ambitnie, Metallica dobry zespół. Odchodząc troszkę od życia realnego przejdźmy do wirtualnego, pochwal się jak właściwie trafiłeś na CSowicze?

 

O sieci dowiedziałem się już parę dobrych lat temu, kiedy jeszcze miałem swoją "własną" sieć. Pamiętam, że Rumcajs się czasami udzielał na czacie i chyba właśnie w taki sposób usłyszałem o "CSowiczach". Tutaj zacząłem grać oraz się trochę udzielać jakoś na początku tego roku. Ktoś z dawnych znajomych podesłał mi IP serwera Only DD2, mi się bardzo fajnie grało i w tak własnie zaczęła się moja przygoda z naszą siecią.

 

Bardzo ciekawa historia. Zauważyłam, że nie pełnisz żadnej funkcji na naszym forum oprócz Opiekuna Serwera czy chciałbyś zostać "kimś" więcej na forum?

 

Przychodząc tutaj, powiedziałem sobie, że nie będę się "pchał" na żadne wyższe rangi, gdyż już byłem kiedyś moderatorem forum a nawet administratorem i wiem ile to wymaga poświęcenia i wolnego czasu. Obiecałem sobie, że nigdy więcej.  Ostatnio jednak myślałem o napisaniu podania na moderatora, bo jestem już starszy i bardziej odpowiedzialny, więc może na tym stanowisku nie sprawowałbym się tak źle.

 

Ooo, na pewno musisz o tym pomyśleć. A przybliż Nam może trochę na czym polega Twoja praca jako Opiekun Serwera i czy uważasz, że jest to coś "wyjątkowego" - takiego, że nie każdy by sobie poradził?

 

Jest to na pewno stanowisko, które wymaga odpowiedzialności. Ja jako opiekun serwera pilnuję porządku na serwerze (tak jak każdy admin), ogarniam serwer od strony technicznej (m. in. wgrywanie i konfiguracja pluginów i innych plików) czy też dodaję graczom potrzebne usługi. Może się to wydawać skomplikowane, jednak uważam, że potrzeba po prostu chęci i czasu, aby się tego nauczyć.

 

Matko, czyli ja nie mogłabym być opiekunem, zgłupiałabym. Powiedz.. poznałeś na sieci może kogoś z kim rozmawiasz codziennie lub po prostu masz bardzo dobre relacje?

 

Najlepsze relacje spośród użytkowników naszego forum mam chyba z @ misiek223Mister, @ Ringo oraz @ .::Ania;3::..

 

Dobrze mieć za sobą grono przyjaciół. Powiedz w takim razie skąd pomysł na nick radkovsky? Czemu nie np. Radek69? :D 

 

Nick oczywiście wziął się od mojego imienia. Kiedyś na Steamie czytałem czyiś artykuł o tym, jak być dobry w csa i była również wzmianka o nicku, aby kończył się na -vsky lub -uwer XD Tak więc ja po prostu połączyłem to z moim imieniem.

 

Rozumiem, rozumiem, w sumie to niespotykane. Jak oceniasz pracę obecnej administracji forum?

 

Do pracy administracji forum nie mam żadnych zastrzeżeń. Moim zdaniem dobrze ją wykonują.

 

W sumie Nasza administracja jest niezastąpiona. Przejdźmy do serii szybkich pytań! Kebab czy pizza?

 

Kebab, ale pizzę też kocham!

 

Bycie nieśmiertelnym czy mieć możliwość w dowolnym momencie być niewidzialnym?

 

Być niewidzialnym w dowolnej chwili. Nieśmiertelność to przekleństwo.

 

Spędzenie dnia w wybranym przez ciebie miejscu, ale z ograniczonym budżetem czy spędzenie dnia w wybranym przez kogoś miejscu, ale z nie ograniczonym budżetem?

 

Wybrałbym opcję pierwszą, czyli spędzenie czasu w wybranym przeze mnie miejscu.

 

Spowodować wypadek samochodowy, w którym zginiesz tylko ty  czy spowodować wypadek samochodowy, w którym przeżyjesz, ale zginie twoja rodzina?

 

Wolałbym zginąć tylko ja.

 

Mieć  tak słabą głowę, że po jednym piwie zaliczyłbyś zgona czy nigdy nie móc się upić (pijesz nieskończoną ilość alkoholu, a ona na Ciebie w ogóle nie działa)?

 

Zgonować po jednym piwie.

 

Okej. Nasz wywiad dobiegł końca, czy chciałbyś jeszcze na koniec coś dodać lub kogoś pozdrowić?

 

Pozdrawiam wszystkich, którzy będą ten wywiad czytać.

 

Okej, dziękuję Ci za poświęcony czas. Miłego!

 

Również dziękuję Ci za rozmowę! ;D

 

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość usunał z polecanych temat
  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie