Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga zippo


Gość Figurka z Koksu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Figurka z Koksu

Nick gracza składającego skargę: Figurka z Koksu

 

Nick gracza oskarżonego:Zippoツ

 

Powód skargi:Brak mikra dawaje zabawe po zabawie  blokuje naa zabawach

 

Dowód(świadkowie/Demo/Screen):http://800388.node28.pukawka.pl/hltv-2107240943-jb_temple_lf-1627112580-1627114740.zip

 

Czas zdarzenia: miedzy 9 a 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo rano wiec bylo malo osob tam z 4 czy 5 nawet, nikt nie byl chętny do ct to wbilem dawac zabawy żeby nie bylo nudno nikomu to nie wadziło do czasu az nie wbil Figurka mowiac ze mam bana za brak mikra czy cos takiego to mowie dobra niech se mowi wbije admin to wyjde no i wbil Russ powiedzial zebym wyszedl i tyle wszystko sie raczej wyjaśniło z russem wiec nie mam pojęcia po co ta skarga fk nie robilem ani nic wiec chyba sprawa jasna :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~ Wypowiem się z racji iż byłem wtedy na serwerze. 

Mówiąc wprost, nie wiem czy macie jakąś 'kose' między sobą ale wypada to dziwnie z Twojej strony Figura. Graliśmy sobie we dwóch razem z Zippo o 9 rano, gdy nikogo nie było na serwerze, ów oskarżony poszedł po prostu do ct dając zabawy, kiedy między czasie dobił jeden z graczy, który nie miał z tym żadnego problemu. Po prostu było za mało osób żeby się kisić ciągle w TT i czekać aż ktoś wbije, oczywistym faktem jest to, że gdy doszedł by ktoś z mikrofonem, wtedy Zippo zapewne wyszedł by z CT i oddał prowadzenie gościowi z mikrofonem. Nagle przychodzi Figurka i pytając Zippo czy ma mikrofon, ni z gruchy ni z pietruchy od razu oznajmia, że będzie pisał skargę. Na serwerze były 4 osoby, dobił admin Russ, który bez problemu zaakceptował sytuacje i po prostu kazał Figurce iść do CT, skoro tylko on ma mikrofon do grania. Jak dla mnie skarga mega na siłe, byle aby udupić drugą osobę. Przecież zawsze tak bywa z rana, że są 3-4 osoby, w dodatku bez mikrofonu i po prostu dla urozmaicenia sobie rozgrywki w wąskim gronie, bez perspektyw na normalne prowadzenie - wchodzi jedna osoba do CT i daje zabawy reszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje skarga do odrzucenia. Wiadome jest to że jak jest mało osób na serwie np 2 , 3 osoby to co ma prowadzic i wydawac polecenia na 2 osoby? logiczne jest to że bedzie dawac zabawe 
Na 2 osoby to ja nawet bym nie prowadził :D a szczególnie że było rano  :) i mało osób grało :) 

DING DONG (3).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzę kilka swoich groszy i się wypowiem. Wiadomo , że prowadzenie na 2 czy 3 osoby się nie opyla. Sądze, iż zippo nie dawał zabaw bo mu nie chce mu się prowadzić tylko jest mała ilość graczy. Z drugiej strony zipo nie ma mikra ale nie robi fk więc plus jest.  Podsumowując, jestem za odrzuceniem skargi z durnej przyczyny przedstwioną przez figurke  ale zippo to nie jedyna osoba która daje zabawy każdego dnia więc zippo nie powinien otrzymać bana tylko upomnienie słowne, Pozdrawiam.

Baśka Mostowiak życiem/./

20220320183452_1.jpg.3738f86a0af71a9872756d2db1c32d0c.jpg.ef22f7ce481f647f563e02282410d0a1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj powiem od siebie tyle że sam nie raz jak jestem zmęczony po pracy/praktykach lub nie mam mikrofonu i wchodzę na serwer w nocy gdzie jest

10 osób i nikt nie chce do CT to puszczam zabawy aż się taki chętny znajdzie.

Lecz fakt faktem regulamin złamany więc skargę przyjmuje bez żadnych konsekwencji dla @ Zippoツ, lecz takie sytuacje mają się nie powtarzać.

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie