Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [UBTeam] Jokeros


Luis Enrique

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:

El Jokeros
Imię:

Sebastian
Wiek:

21
Steam ID: 

STEAM_0:0:60624323  
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:

Od 4 godzin wzwyż , każdy co mnie zna wie że na forum jestem prawię cały czas ( teraz był okres w którym mnie trochę nie było lecz było to spowodowane problemami rodzinnymi oraz zmianę pracy, teraz wracam z dwojoną siłą )
Opisz siebie:

Mam na imię Sebastian, mam 21 lat. Interesuję się motoryzacją ( moim marzeniem jest ninja kawasaki 250r ) oraz sportem ( piłka nożna oraz kick boxing ). Czasem zdarzało mi się zrobić coś źle lecz za każdym razem potrafiłem przyznać się do błędu i przeprosić za niego, powiedzieć że to nigdy więcej się nie powtórzy.
Dlaczego akurat Ty?:

Posiadałem rangę UBT na poprzedniej sieci prawię rok czasu. Jestem aktywną osobą i pomocną, chciałbym oferować swoją pomoc zarówno zespole administracji jak i graczom aby nie musieli czekać długo na UB. Gdy czegoś nie wiem potrafię powiedzieć, że czegoś nie umiem i poprosić o pomoc. Wiem mam trochę grzechów na swoim koncie, trochę rzeczy zrobiłem źle lecz zrozumiałem swoje błędy i wyciągnąłem z nich wnioski.
Czy miałeś styczność z Amxbans?:

Tak
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:

Wydaję mi się, że znam się co nieco na tym więc w skali od 0 do 10, dałbym sobie z 6-7 pkt na 10
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:

Grałem, były to : AimBot ,WallHack , ESP , BunnyHop , Anty Flash / Smoke , TriggerBot , SpeedHack , NoRecoil , NoSpread

Kontakt:

  TS3 , FORUM , Steam

 

 

Wymagania:

Znajomość ortografii ✔️ / 

Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu  ✔️

Posiadane 60 postów  ✔️

Umiejętność czytania ze zrozumieniem  ✔️

Znajomość regulaminu  ✔️

Minimum 16 lat  ✔️

Brak ostrzeżeń na forum  ✔️

Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp.  ✔️

Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek.  ✔️

 

 

Obowiązki:

Moderowanie tematów   ✔️

Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu  ✔️

Być często aktywnym na forum  ✔️

Pomagać użytkownikom  ✔️

Opiekować się działem "Strefa banów"  ✔️

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

No niestety jestem na Nie. 
Ze względu takiego, iź: 
- Było nieodpowiednie zachowanie (aktualnie nie wiem jak jest bo jesteś dopiero od niedawna) - Tutaj poleciał banik. 
- Aktualnie nie masz aktywności dobrej i tutaj chodzi również o udzielanie się w strefie UBT 

+ Doświadczenie

Wszystkie aspekty są brane pod uwagę wchodząc na daną posadę, więc i tutaj ważne jest zachowanie i aktywność. :D 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czatu mogłabym wywnioskować, że jesteś bardzo w porządku osóbką, aczkolwiek tutaj to nie ma znaczenia. Z tego co wyczytałam u poprzedników, którzy wypowiadali się wyżej - Twoje zachowanie było karygodne, a jak wiadomo takie rzeczy ciągną się za człowiekiem w takiej społeczności latami.. - niestety.. :D Zauważyłam, że dopiero dziś wróciłeś po jakimś czasie dłuższej nieobecności, nie uważasz, że to za szybko na podanko na to stanowisko? Być może faktycznie zależy Ci na tej funkcji, ale moim skromnym zdaniem powinieneś chwilkę chociaż poczekać i wykazać się jakąkolwiek aktywnością. :D Mimo wszystko mam nadzieję, że nie zniechęcisz się nawet, jeżeli to podanie miałoby zostać odrzucone. :D Jak to było w pewnej piosence "Pokaż na co Cię stać - ale nie jeden raz", hahha! :beka:

 

Powodzonka życzę, buźka!

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie