Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ciekawe propozycje


Borowik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Patrząc jak niektóre rzeczy na forum się marnują i użytkownicy nie są nimi zainteresowani, to wychodzę z propozycją, aby to zmienić i wprowadzić przy okazji system zachęt.

Ostatnio oddałem głos na najlepszy serwer miesiąca i zaledwie wypowiedziały się tam dwie osoby. Temat nawet nie jest promowany przez Administrację, przykładowo na pasku ogłoszeń, a także nie zachęca użytkownika czymś ciekawym.

Najlepszy serwer miesiąca

Proponuję, żeby Administracja spośród użytkowników, którzy oddadzą głos na swój ulubiony serwer wylosować od jednej do trzech osób, które dodatkowo otrzymają nagrody w postaci VIP'ów na serwer, przykładowo na dwa tygodnie.

Patrząc również na głosowanie związane z wyborem użytkownika miesiąca również ono nie zachęca czymś ciekawym, także proponuję podobny system zachęt do zagłosowania przez użytkownika również i w tej kategorii. Myślę, że urozmaici to głosowania, o których wspominam w tej propozycji i wniesie pewną nutkę odświeżenia.

Użytkownik miesiąca

Nie zauważyłem, żeby było pewne urozmaicenie w postaci konkursu LOTTO na forum, zatem proponuję rozpocząć taką serię raz na dwa tygodnie lub reaktywować, jeżeli już takowa kiedyś była z nawet atrakcyjnymi nagrodami.

Myślę, że wypromowanie tych podpunktów w mojej propozycji przyniesie pewne korzyści na forum dla użytkowników.

Zachęcam do wypowiedzi: @ Właściciel, @ Head Admin, @ Junior Admin, @ Moderator, @ Sponsor PRO, @, @ Donator, @ VIP, @ Kobieta, @ Użytkowniki inne osoby pełniące role na forum, a także na serwerach.

Pozdrawiam

@ empi^(

Edytowane przez empi^(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za, mądrze gadasz - polać Ci! :beka:

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszej propozycji - jestem na TAK. Nie jest to głupi pomysł. Osoby biorące udział w konkursie mogłyby otrzymywać nagrody w postaci VIPa na serwerze, na który głosuje tylko wtedy musieliby zaangażować się właściciele poszczególnych serwerów. Dla nas nie jest to problem, wystarczy jedynie zgoda właściciela i dogadanie się co do nagradzania użytkowników.

 

Propozycja nr 2 - tutaj jestem na NIE ze względu na to, iż wybory użytkownika miesiąca są dla Was - wygrana osoba otrzymuje wtedy rangę na forum i myślę, że to wystarczy.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_przyjeta.png

Pierwsza propozycja zaakceptowana,

druga propozycja odrzucona.

Właściciele serwerów otrzymają wiadomość, w której zostaną dograne szczegóły dot. nagradzania użytkowników. Prawdopodobnie wejdzie to w życie od przyszłego głosowania na najlepszy serwer.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie