Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [UBTeam] Na ratunek 112 - empi^(


Borowik

Rekomendowane odpowiedzi

indeks.png

a9ZIXZa.png.e536bb80078a19daf6b097ffd8b2f840.png.0e5288ba307def5d4409db0f2fe3945d.png.dae448df80f38cee3ff403094bef5352.png

Wymagania:

  • Znajomość ortografii +
  • Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu +
  • Posiadane 60 postów +
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem +
  • Znajomość regulaminu +
  • Minimum 16 lat +
  • Brak ostrzeżeń na forum +
  • Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp. +
  • Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek. +

 

 

Obowiązki:

  • Moderowanie tematów +
  • Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu +
  • Być często aktywnym na forum +
  • Pomagać użytkownikom +
  • Opiekować się działem "Strefa banów" +

 

Wzór:

Nick: @ empi^(

Imię: Jakub

Wiek: 19
Steam ID: STEAM_0:0:174339914
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Aktualnie jestem do dyspozycji przez kilka godzin dziennie, ponieważ jak zapewne wiecie są wakacje, a Ja jestem jeszcze w takim wieku, że akurat od września zacznę klasę maturalną, czyli jeszcze nie ukończyłem szkoły. Jestem na dobrej drodze do jej skończenia, jeżeli niczego głupiego nie odwalę. Różnie to bywa w życiu, ale staram się być pozytywnej myśli. Osoby, które miały ze Mną styczność wiedzą na co Mnie stać z aktywnością. Zazwyczaj była bardzo dobra, ale były epizody, gdzie niestety się rozleniwiłem i skupiałem się na innych czynnościach. Obiecuję, że postaram się być aktywny jak najbardziej potrafię przez ten okres wakacyjny. Jestem szczerą osobą, a co się z tym wiąże nie wiem co będzie jak zacznę szkołę, ale gwarantuje, że postaram się również poświęcać jak najwięcej wolnego czasu na to forum by je wspierać od strony redakcyjnej i być może, gdy dostanę dodatkowo rolę UBTeam CS 1.6, to również od tej strony wesprę ten dział swoim doświadczeniem, które zdobyłem na dość dużych sieciach serwerów.
Opisz siebie: Niektórzy mogą powiedzieć, że jestem dość spokojną osobą. Staram się być taki, ale również momentami nieoczekiwanie się denerwuje lub coś Mi nie pasuje. Zarówno są osoby, które mogą stwierdzić, że jestem postacią kontrowersyjną i nie twierdzę, że tak nie jest, bo momentami potrafią zdarzyć się różne sytuacje, gdzie można tak stwierdzić. Również podążam w stronę kreatywności, sumienności i staram się być pomocny dla innych osób, które tego potrzebują i nie chcą Mnie tylko wykorzystać. Jako Redaktor na tym forum przez ten dość trzytygodniowy okres czasu mimo wolnego pokazałem już bardzo dużo i myślę, że już wiecie na co Mnie stać. Postaram się być gwarantem tego, że po ewentualnym objęciu stanowiska jako UBT CS 1.6 moja aktywność w redakcji znacząco nie spadnie i postaram się być zarówno aktywny w dziale związanym z banami, a także w tworzeniu różnych serii. Nawet, gdy nie uda Mi się dostać jeszcze na to stanowisko, to nie będę się poddawał i spróbuję najwyżej innym razem. Myślę, że jestem godny objęcia tego stanowiska ze względu na pewne doświadczenie, które posiadam i kreuje się na wiarygodną osobę. Wiele osób już się przekonało na co Mnie stać i wiedzą, że można liczyć na moją osobę.

A teraz skromny opis mojej persony.

Tak jak wspominałem już w podaniu na Redaktora mam na imię Jakub i mam już pełne 19 lat, więc już posiadam dowód osobisty świadczący o mojej pełnoletności. Mieszkam na wsi i chodzę do Technikum, które znajduje się nieopodal w pewnym mieście. Staram się spełniać swoje cele i mam już pewne plany na przyszłość, ale zobaczymy jak to będzie. W zasadzie nie ma co planować, ponieważ różnie może być, ale staram się być pozytywnej myśli, że wszystko będzie dobrze. Jak już niektórzy wiedzą, to chodzę do Technikum o profilu Informatyk i z tym głównie wiąże swoją przyszłość. Dodatkowo interesuje się polityką i czasami lubię obejrzeć sobie sport w telewizji.
Dlaczego akurat Ty?: Ostatnio ubyło sporo członków UBT CS 1.6, więc proponuję swoją kandydaturę i ewentualne przyjęcie Mnie na to stanowisko. Postaram się być gwarantem sumienności, pracowitości, kreatywności i chciałbym wykazać się swoim doświadczeniem. Myślę, że jestem dość dobrym graczem i potrafię rozróżnić cheatera od gracza, który gra czysto.
Czy miałeś styczność z Amxbans?: Owszem, nawet zarządzałem bansem z poziomu nadawania flag graczom na serwerze.
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Myślę, że dość dobrze ze względu na posiadane w tym zakresie doświadczenie.
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: W CS:GO grałem na Wallhacku i Aimbocie, a w CS 1.6 nie miałem okazji cheatować, chociaż wiele osób Mnie o to podejrzewało. :D
Kontakt:

  • Steam,
  • TeamSpeak 3,
  • Forum,
  • Skype,
  • Discord.

Liczę na sprawiedliwe rozpatrzenie mojego podania. Wiem, że nie jestem tutaj może zbyt długo, ale mam nadzieję, że wystarczająco tyle, aby objąć to stanowisko.

a9ZIXZa.png.e536bb80078a19daf6b097ffd8b2f840.png.0e5288ba307def5d4409db0f2fe3945d.png.dae448df80f38cee3ff403094bef5352.png

Pozdrawiam

@ empi^(

Edytowane przez empi^(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

+Staranne podanie

+ Doświadczenie

+ Wiek

 

 

"Jest jedno słowo, którym wszyscy powinniśmy kierować się jak regułą - wzjameność."

 

 

sygna.jpg.e79868fcd3ae1bac67bdb11f48c518b4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mrs.Fuksiara

Ja jak Ciebie czytam to normalnie za poważnie 😉😂

Nie no oczywiście że na tak. 

+ Piękne podanie.

+ Chęci

+ Twierdzi, że doświadczony 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że jestem na tak, przydadzą się kolejne rączki do pomocy. :D

 

+ Zaangażowanie i chęć pomocy - a z tego co widzę jesteś ambitny, więc dasz radę

+ Aktywność, którą masz naprawdę prawie, że na medal

+ Wiek spełnia wymagania

+ Podanie bardzo starannie oraz w sposób przekonywujący napisane. :)

 

Powodzonka!

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na Tak

 

+ wiek

+ zaangażowanie

+ bardzo aktywny użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na to podanie, jestem zdecydowanie na Tak. Nie będę się rozpisywał dużo bo nie ma co, chłop aktywny, ma umiejętności w grze co za tym idzie potrafi odróżnić dobrego gracza od odpaleńca

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Zaliczone demka.
Przyjęty na okres próbny.

Edytowane przez .:TR@kToR:.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie