Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycja co do wymagań na "Moderatora"


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

Witam, piszę z dosyć nietypową propozycją. 
Zauważyłam, że gdzieś każdy przyczepia się do aktywności w podaniach na moderatora, a może by te wymagania trochę zmienić?

Chodzi mi głównie o to, żeby np osoba ubiegająca się na moderatora miała wymagane: 
* Staż na innym stanowisku. 

Tłumacze już:
Dana osoba ubiegająca się o stanowisko moderatora musiałaby być na jakimś innym, które wymaga aktywności. Np. Strażnik Czatboxa, Redaktor, Redaktor FP, Opiekun, Właściciel i itp. 

Są tego plusy i minusy. 
+ Każdy ma plusa do aktywności, a administracja ma wgląd do działań oraz zaangażowania. 
- Może wam się wydawać to durne i zbędne bo przecież się patrzy na pracę na forum. 

Bynajmniej mi się wydaje to dobre wyjście. ;) Pokazujesz zaangażowanie, czas, chęci na innej randze - na moderatorze dogodzi Ci mało obowiązków. 
Jedni mówią, że to wysoka posada, a inni że nie. Więc to zależy od tego, jak Wy do tego podchodzicie. :) 


A co wy na to? :) 

To jest luźna propozycja :) 
@ El Jokeros Admin może wykazać się angażując się w serwer oraz wchodząc na forum 
@ Sysia ;* w większości podania są odrzucane przez aktywność. Takie wymaganie myślę, że pomogłoby. ;)
I nie chodzi o jakieś niewiadomo jakie rangi. Raczej jak ktoś przychodzi na forum to z jakimś zamiarem. ;) 
To nie musiałoby być obowiązkowe, jeżeli osoba byłaby na forum naprawdę jakoś mega aktywna co do postów i tak dalej :) 

 @ Mechu prowokacje nie są potrzebne. 😉😂 Ale niektórzy powinni być wyrzuceni całkiem z sieci. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że w sumie ta propozycja nie jest zła, a wręcz przeciwnie, wydaję mi się, że byłaby to całkiem spoko opcja, bo skoro ktoś pokazuje swoją aktywność na innym stanowisku to raczej wiadomo, że tą aktywnością również będzie świecił będąc moderatorem. Można byłoby coś takiego zrobić chociażby na próbę, łatwiej byłoby na pewno o kompetentne, faktycznie angażujące się w życie forum osóbki. Jestem na tak. :) 

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby spoko lecz, jeśli dany użytkownik nie gra na serwerach 1.6 lub na forum nie miał żadnej rangi to według tego nie ma szans dostania się na moda, nie które osoby nie lubią się zajmować pisaniem artykułów czy tam w grafice ( nie każdy lubi daną rangę to chciałem przekazać ) więc wtedy automatycznie by był skreślany co nie powinno tak być. Więc decyzję zostawiam już tam wyżej

 

HatefulScratchyBarebirdbat-size_restricted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kto posiada inne posady na forum niekoniecznie nadaje się na stanowisko administracyjne forum. Fakt, dla niektórych zaangażowanie na innych posadach może być przyczyną awansu na wyższe stanowisko (np. UBT), ale nie zawsze. Ktoś może być i zwykłym użytkownikiem, który jest aktywny i zaangażowany w życie forum bez rang, lecz spełnia wymagania które powinien posiadać kandydat na moderatora.

 

Według mnie propozycja zbędna ;p

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.07.2021 o 17:40, Mrs.Fuksiara napisał:

Bynajmniej mi się wydaje to dobre wyjście

Jeśli już to przynajmniej.

 

Propozycja jest zła, ponieważ taki wymóg skreśliłby użytkowników bez rang, którzy jak najbardziej nadają się do tej roli.

 

Zawsze powtarzałem, że do bycia aktywnym rangi nie są potrzebne. To aktywność powinna być powodem uzyskania rangi, a nie na odwrót.

Darmowy hosting zdjęć i obrazków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja_odrzucona.png

Propozycja zostaje odrzucona, żeby mieć aktywność nie potrzeba do tego żadnych rang, a wymagania trzeba spełniać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie