Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie Boski Z Polski


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na prośbę użytkownika @ Boski Z Polski wstawiam odwołanie od blokad.

 

Nick: Boski Z Polski

Data: 21.07.2021 noc

Opis:

Witam, dostałem bana na 3 dni na forum oraz 3 punkty ostrzeżeń za rzekomą obrazę moderacji. Chciałbym przypomnieć, że moderator napisał "ogolnie to zalosny dla mnie jestes xD" oraz po chwili dodał "a po 2 nie powiedzialem ze jestes zalosny tylko dla mnie jestes zalosny". W takim razie można wywnioskować, że przy użyciu słów "dla mnie" jest to 100% opinia, więc również napisałem kilka zdań od siebie co o nim sądzę. Dodam, że sam moderator napisał "zalezy w jaki sposob tego uzyjesz", a ja użyłem dokładnie tak samo jak on z tym, że ja dostałem blokadę, a on nie. Tak btw to napisał "a mnie to ch#j obchodzi", więc wnioskuję, że nie poczuł się obrażony tymi słowami. Jak chcecie mnie udupić to chociaż zróbcie to z głową bo teraz to pokazaliście komunikatywność w zespole, a raczej jej brak.Moderator na coś zezwala, a później wchodzi ktoś tam z góry i daje blokadę XkurwaD

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

od siebie jako Misiek dodam, iż to była pewnego rodzaju prowokacja w strone Boskiego, bylem przy całej sytuacji. Według mnie wina jest obustronna a ukrana została tylko jedna osoba.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym że @ Boski Z Polski dostał nie słusznego bana. 

!

Proszę mi odbanować mojego technika. Bo nie słusznie dostał bana myślę że są inne osoby co bardziej na to by zasługiwali !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem zdania żeby @ Boski Z Polskidostal UB z racji tego że uwzięli się na niego i za każde słowo prawdy jest wyłapywane jako atak. I tak jak napisal @ misiek223Misterczemu jedna osoba zostala ukarana w tej sytuacji ??
Może jakieś kolesiostwo się tu uskutecznia ?:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostrzezenie_nieodpracowane.png

 

Regulamin naszego forum mówi, że:

Wszelkie przejawy chamstwa, nietaktu, braku kultury, fałszywych oszczerstw, szantażu, prześladowania, stalkingu będą surowo karane i zwalczane. 

 

 

Regulamin Czatboxa mówi, że:

§2. Zabronione jest:
2.2. Obrażanie innych osób oraz wysyłania wiadomości o charakterze erotycznym. 

 

 

Ostrzeżenia na Twoim koncie zostały udokumentowane dowodami w postaci screenshotów. To, że tej konkretnej osoby Twoje słowa nie obraziły, nie znaczy, że nie złamałeś regulaminu forum.

Blokada na koncie została nałożona automatycznie, gdyż posiadasz na swoim koncie 6 punktów ostrzeżeń.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie