Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [#82] Odpowiedzi - empi^(


Borowik

Rekomendowane odpowiedzi

PO.png

a9ZIXZa.png.e536bb80078a19daf6b097ffd8b2f840.png.0e5288ba307def5d4409db0f2fe3945d.png.dae448df80f38cee3ff403094bef5352.png

Pytania od @ fypッ

 

[P] Czym sie interesujesz?

[O] Interesuje się Polityką, Informatyką, Sportem.
[P] Jakie piwo lubisz tyskie czy żubr?

[O] Obecnie to żadne z tych, ponieważ piję tylko bezalkoholowe
[P] Jaka jest twoja największa pasja życiowa?

[O] Dążenie do osiągnięcia niezłych wyników w dziedzinie Informatyki, ale przyszłość pokaże.
[P] Czy jesteś osobą która ma duże plany życiowe?

[O] Pewne plany mam, ale czy duże, to niektórzy muszą ocenić wedle ich punktu widzenia. Czasami lepiej nie planować, bo momentami coś potrafi się sypnąć w ostatniej chwili, ale przyszłość wszystko pokazuje.
[P] Skąd się wziął akurat nick empi^(?

[O] Nick wziął się z kultowego serialu polskiego pod tytułem "Miodowe Lata". Bodajże Roman Kurski wypowiedział takie słowa "Empirycznie, paradoksalnie i parekselans". Od razu słowo "empirycznie" spodobało Mi się i ustawiłem sobie nick "Empiryczny". Potem doszedłem do wniosku, żeby ten nick brzmiał bardziej oporowo, to skrócę go do empi i tak jakoś pozostało. W sumie skrócona forma jest lepsza, niż pierwotna, od której zaczynałem.

Empiryczny oznacza doświadczalny.
[P] Ile masz lat?

Obecnie mam 19 lat.

 

Pytania od @ Pan Truskawa

 

[P] - Skąd się u nas wziąłeś?

[O] Sam nie wiem co tutaj robię, ale jakoś urzekła Mnie ta sieć i postanowiłem tutaj spróbować.

[P] - Ile masz lat?

19 lat

[P] - Czym się interesujesz?

Informatyka, Polityka, Sport.

[P] - Który serwer jest dla ciebie najlepszy?

FFA

[P] - Jak się czujesz w redakcji?

Myślę, że dobrze. Mam już w niej pewne doświadczenie i po prostu dostałem pewnej weny na tworzenie różnych prac. Postanowiłem wdrożyć swoje umiejętności, by podwyższać poziom Redakcji, który aktualnie jest na tej sieci serwerów. Oceniam go na bardzo dobry, ale jak są osoby, które coś wniosą konkretnego, to będzie jeszcze lepszy. Z dziewczynami i @ jokerek23dogaduje się nieźle, więc na razie nie narzekam. Atmosferę również mamy bardzo dobrą i każdy wie co ma robić, a także staramy się wymieniać swoim zdaniem wzajemnie na poszczególne tematy. @ Mrs.Fuksiarabardzo dobrze spełnia się w roli Opiekuna Redakcji, więc wszystko sprawnie funkcjonuje, a to sprawia, że dobrze Mi jest w Redakcji na tej sieci.

[P] - Jak myślisz, ile u nas będziesz?

[O] Zobaczymy, ponieważ sam nie wiem.

[P] - Czemu tak mało udzielasz się na SB?

[O] Właśnie staram udzielać się na czacie jak najwięcej, ale może po prostu Ty nie jesteś w tym momencie, kiedy zamieniam kilka zdań z innymi osobami, które znajdują się na tej sieci serwerów.

[P] - Czy jest coś co chciałbyś wprowadzić na to forum?

[O] Na razie wszystko sprawnie funkcjonuje. Jeżeli coś wpadnie Mi do głowy, to oczywiście napiszę propozycje, by również inni użytkownicy mieli okazję wypowiedzieć się na jej temat.

[P] - Jakie w życiu masz cele?

[O] Dążenie do osiągnięcia dobrych wyników w Informatyce, a także założenie rodziny, ale przyszłość pokaże.

[P] - Jakie jest twoje wymarzone auto?

[O] Audi A5

[P] - Co według ciebie znaczy życie na poziomie?

[O] Nie martwienie się o to czy starczy Ci do pierwszego, a także możliwość zapewnienia dobrego bytu swojej rodzinie i nie martwienie się różnymi sprawami dotyczących kwestii finansowych. Jak Ci starczy na popłacenie rachunków, na jedzenie, a także na różne atrakcje i jeszcze zostanie Ci dużo w portfelu, to wtedy Moim zdaniem jest to życie na poziomie.

[P] - Wygląd czy charakter?

Charakter, ale wygląd też powinien być w miarę odpowiedni.

 

Pytania od @ Mrs.Fuksiara

 

[P] Skąd zamiłowanie do redakcji?

[O] Nie mam pojęcia. Może z tego, że miałem ochotę coś porobić na sieci serwerów i jakoś powoli wkręcałem się w te różne sprawy.
[P] Ulubiony kolor?

[O] Zielony

[P] Masz hobby?

[O] Tak, Polityka, Informatyka, Sport.

[P] Czy posiadasz zwierzaka?

[O] Tak, posiadam pieska.

[P] Ulubiony alkohol?

[O] Piwo bezalkoholowe

[P] Palisz?

[O] Nie palę.

[P] Skąd wiem, że jesteś empiryczny? ;> 

[O] Nie wiesz. :kappa:

 

Pytania od @ Boski Z Polski

 

[P] Dlaczego podczas kłótni używasz niesprawdzonych rzeczy?

[O] Zależy co masz na myśli.

[P] Warto cisnąć kogoś za rzeczy z przeszłości?

[O] Nie, ale jak ktoś nie stara się w ogóle naprawić swojej reputacji, to świadczy tylko o Nim.

[P] Ile lat siedzisz na sieciach?

[O] Jakieś 5 lat będzie.

[P] Czy Twoim zdaniem, dobrze zajmujesz się obowiązkami swojej rangi?

[O] Nie Mi to oceniać, ale jak już chcesz odpowiedź to myślę, że tak.

[P] Musisz wywalić jedną osobę z redakcji (nie licząc Ciebie). Kogoś byś wyrzucił i dlaczego? 

[O] Niestety, ale @ jokerek23ze względu na znikomą aktywność w Redakcji.

[P] Czy @ Mrs.Fuksiara to dobry opiekun redaktorów?

[O] Myślę, że tak. Swoją pracowitością, a także chęcią zaprezentowania Redakcji na wysokim poziomie zapracowała sobie na tą rangę i myślę, że wykonuje swoje obowiązki należycie i odpowiednio.

[P] Kiedy pojawi się wywiad przeprowadzony przez Ciebie?

[O] Przeprowadziłem chyba z dwa wywiady w życiu, ale jak znajdzie się odpowiednia osoba to zapewne się pojawi.

[P] Czy podoba Ci się wygląd forum?

[O] Tak

[P] Czy podoba Ci się styl jego funkcjonowania? (patrz wyżej)

[O] Zależy co masz na myśli. Jeżeli chodzi o Administrację, to przykładowo Moderatorzy powinni być bardziej aktywni i reagować na różne zaczepki na CzatBoxie. Dzięki temu, że nie reagują prowadzi to do niemiłych sytuacji i różnych nieporozumień.

[P] Czy to prawda, że na grupie redaktorów wylewają się żale odnośnie wydarzeń z forum?

[O] Oczywiście, że tak.

[P] Co sądzisz o mnie?

[O] Pozytywny młody człowiek i trochę kontrowersyjny.

 

Pytania od @ misiek223Mister

 

[P] Jak spędzasz wolny czas?

[O] Zazwyczaj przed komputerem, ale czasami poza domem. Są momenty, w których staram się powtórzyć materiał do szkoły.

[P] Podoba Ci się atmosfera u nas na forum?

[O] Myślę, że jest miło, ale czasami wychodzą różne sytuacje na czacie i po prostu robi się niesmaczna atmosfera. Jest tutaj wiele miłych ludzi, których miałem okazję poznać i na razie nie mogę o nich powiedzieć złego słowa.

[P] Wybierasz się na wakacje? Jeżeli tak, to gdzie?

[O] Już byłem i niedawno wróciłem z Łodzi.

[P] Według Ciebie, jaki konkurs najbardziej przydał by się u nas na forum?

[O] Ja to bym proponował większe zainteresowanie Typerem na forum.

[P] Kleimy kiedyś jakiegos mixa? :kappa: 

[O] Być może. :kappa:

[P] Pijesz kawe?

[O] Ostatnio piłem u babci z ekspresu, a takiej zwykłej z fusami nie piję.

[P] Uczysz się czy pracujesz?

[O] Uczę się w Technikum Informatycznym. Obecnie przystąpię do klasy maturalnej i do drugiego egzaminu zawodowego.

 

Pytania od @ Klusia

 

[P] Gdybyś miał do wyboru wygrać milion w totka to byś to zabrał dla siebie czy przekazał na cele charytatywne?

[O] Część może bym oddał na cele charytatywne, a większość zabrałbym dla Siebie i podzielił się z rodziną.

[P] Czy jest taka rzecz, która Cię zawstydza?

Tak

[P] Jaki jest Twój ukryty talent?

[O] Nie wiem, czy taki mam.

[P] Gdybyś miał 5 minut aby się spakować i opuścić dom, to co byś ze sobą zabrał?

[O] Telefon, pieniądze, ciuchy.

[P] Gdyby podpalił Ci się tyłek to co byś zrobił?

[O] Pewnie próbowałbym jakoś ugasić. :kekw:

[P] Jaką supermoc byś chciał mieć? I na czym by polegała?

[O] Możliwość wyprzedzenia czasu, czyli spojrzenia na to co może wydarzyć się za pięć minut.

[P] Wierzysz w kosmitów?

[O] Jest wiele galaktyk i może istnieje jakieś życie na innej planecie.

[P] Z jakimi osobami z sieci chciałbyś najbardziej się spotkać?

[O] @ Flesz

[P] Wierzysz w reinkarnacje?

[O] Czemu nie.

[P] Lubisz czytać książki?

[O] Nie lubię.

[P] Jakie masz hobby?

[O] Polityka, Informatyka, Sport.

[P] Z kim, z sieci najlepiej się dogadujesz?

[O] @ misiek223Mister, @ damn., @ Klusia, @ Deadshot, @ MogatKing

[P] Pracujesz/uczysz się?

[O] Uczę się w Technikum Informatycznym.

[P] Jak spędziłbyś wymarzony dzień nie mając żadnych ograniczeń finansowych?

[O] Pewnie jakiś luksusowy hotel na plaży i odpoczynek.

[P] Mógłbyś opisać siebie w trzech słowach?

[O] Pomocny, kreatywny, wybuchowy.

[P] Co Cię uspokaja?

[O] Muzyka, śmieszne sytuacje.

[P] Co Cię denerwuje?

[O] Niektórzy ludzie i sytuacje, które czasami się dzieją w życiu.

[P] Jaka była Twoja pierwsza samodzielnie podjęta decyzja i jej konsekwencje?

[O] Staż w pewnej firmie projektującej strony internetowe. Przez ten czas miałem jeden napad padaczkowy i od tego momentu zacząłem brać leki.

[P] Co Cię motywuje do codziennego wstawania z łóżka?

[O] Chęć poznawania nowych osób, a także czerpanie radości z życia i osiągnięcie swoich celów, ale to różnie bywa.

[P] Gdybyś miał możliwość przenieść się w czasie do jakiegokolwiek momentu zapragniesz, kiedy by to było i dlaczego?

[O] Do najmłodszych lat, na pewno miałbym inne podejście do różnych spraw.

[P] Co daje Ci szczęście?

[O] Rodzina, koledzy.

[P] Co najdziwniejszego zrobiłeś w stanie nietrzeźwości? 

[O] Nie byłem w stanie nietrzeźwości.

[P] Gdybyś mógł zadać jedno pytanie o Twoją przyszłość i uzyskać pewną odpowiedź, czego by ono dotyczyło?

[O] Czy uda Mi się spełnić Moje plany?

[P] Gdybyś mógł przez jeden dzień być dowolną osobą, zwierzęciem, rośliną bądź postacią z bajki kogo byś wybrał?

[O] Scooby-Doo -> Odważny zwierzak.

[P] Jak wyobrażasz sobie swoje życie za 5 lat?

[O] Praca w biurowcu i słuchanie różnych Pań czemu im komputer nie działa. :kappa:

Tak na serio to może będę już realizował się zawodowo, ale czas pokaże.

[P] Jaki przedmiot powinni usunąć ze szkół?

[O] Jeżeli chodzi o szkolnictwo, to jestem za programem Konfederacji. Mogę Cię do niego odesłać, ponieważ jest to trochę pisania na ten temat.

[P] W razie pożaru jakie trzy rzeczy będziesz ratował jako pierwsze? Nie wliczając dokumentów i ludzi.

Cenne przedmioty, telefon i sprzęt RTV i AGD.

[P] Czy czujesz się w obecnej chwili szczęśliwy?

[O] Trochę.

[P] Czy każdy miesiąc ma tyle samo godzin i sekund?

[O] Nie każdy, bo Luty jest miesiącem przestępnym lub niektóre mają 30, czy nawet 31 dni. Mam wrażenie, że czas w niektórych miesiącach leci tak szybko, a w poszczególnych trochę wolniej i wszystko się tak dłuży.

[P] Czemu kajak od tyłu to nadal kajak?

[O] Zależy o co Ci chodzi.

Jak go obrócisz, to i tak będzie kajakiem.

 

Nominuję: @ damn.

a9ZIXZa.png.e536bb80078a19daf6b097ffd8b2f840.png.0e5288ba307def5d4409db0f2fe3945d.png.dae448df80f38cee3ff403094bef5352.png

Pozdrawiam

@ empi^(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2021 o 22:40, empi^( napisał:

[O] Pewne plany mam, ale czy duże, to niektórzy muszą ocenić wedle ich punktu widzenia. Czasami lepiej nie planować, bo momentami coś potrafi się sypnąć w ostatniej chwili, ale przyszłość wszystko pokazuje.

Z tym sie zgadzam <3 dzieki za odpowiedzi bynajmniej sie dowiedziałem co nie co o tobie :)

DING DONG (3).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie