Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycja Odnośnie Moderatorów I Adminów Serwerów.


Salvatore

Rekomendowane odpowiedzi

     Na początek chciałbym powitać wszystkich, którzy zaglądną do tego tematu. Proszę Was o rozsądną wypowiedź, z ewentualnymi
argumentami, radami czy propozycjami, oczywiście z kulturą. Zaznaczam, iż nie jest to jakaś prowokacja, po prostu chcę aby serwerownia się rozwijała, oraz nabrała profesjonalizmu.
[użytkowniku forum, bardzo proszę przeczytaj całość, zanim się wypowiesz]
     Może uważacie, że jestem za krótko aby cokolwiek pisać na temat pracy Administracji czy Moderatorów lub osób na innym stanowisku,
lecz na prawdę, przeżyłem dość sporo, przesiedziałem w swoim życiu na forach dużo czasu, aby stwierdzić następujące fakty.
     Moderatorzy, których praktycznie nie widać na tym forum, nie dbają o porządek. Odkąd tutaj jestem, nie zauważyłem żadnej aktywności
z ich strony. Na forum szerzy się spam, jest wiele tematów bezsensownych a w niektórych z nich użytkownicy lub gracze są obrażani. Co najdziwniejsze, warny przyznawane są tylko od RumcajsJumper, który mimo iż ma swoje obowiązki (dotyczące sieci), musi przeglądać tematy i odpowiednio "nagradzać" użytkowników. Jest to niepoważne, gdyż składając podanie na stanowisko Moderatora, wiemy z czym będziemy mieli do czynienia, i co nas będzie czekało. Jeśli jest to kwestia zaufania, to można otworzyć rekrutację na Junior Moderatora, który miałby szansę się wykazać.
     Drugą sprawą są Admini na serwerach, nie będę wymieniał po Nickach, bo nie o to tutaj chodzi, od tego są właściciele, natomiast chciałbym nagłośnić sprawę, która denerwuje mnie jako Admina oraz zwykłych graczy. Karygodne jest to iż Admin, który powinien pomagać graczom, oraz pilnować porządku i ładu na serwerze nie może czy też nie chce wejść na forum i przeczytać chociażby kilku ogłoszeń czy próśb o UB. Spotkałem się z kilkoma tematami w dziale UB, gdzie gracze czekali na wypowiedź Admina banującego i się jej nie doczekali, wtedy oczywiście gracze atakują niczego winną osobę z UBT. Admini, wykazują się też brakiem szacunku, lub po prostu nie wywiązują się z powierzonych im obowiązków. Rekrutacje są przeprowadzane poprzez "kolesiostwo", osoby, które nie spełniają warunków, otrzymują te rangi, a potem są przez nie problemy. Powinny zostać wprowadzone wymogi, które będą przestrzegane, bo jeżeli osobie ubiegającej się na stanowisko Admina, nie chce się zrobić 5 reklam, to o czym my w ogóle rozmawiamy?
     Przykład gdzie osoba, która napisała prośbę o UB 16 grudnia, czeka do dzisiaj na wypowiedź admina banującego i nie może się doczekać... - KLIK, dodam, że jest więcej takich tematów, to nie jedyny taki przypadek.
     Kolejną propozycją do Adminów jest to aby każdy Właściciel Serwera założył podpięty temat, gdzie umieściłbym aktualny spis Adminów danego serwera, oraz umieszczał w tym temacie ewentualne upomnienia.
     Do kolejnej sprawy można dodać regulaminy, które są podstawą sieci i powinny reprezentować wysoką klasę oraz budzić respekt u użytkowników. Nie mogą być zrobione "byle jak", dlatego warto byłoby pomyśleć nad ich odświeżeniem.
     Są to podstawowe sprawy, które odciąża Właścicieli oraz wpłyną na korzyść sieci, poprawią jej wizerunek, bo jak wiemy, sieć to nie tylko serwery, to także forum, które jest ich sercem. To ono ma tętnić życiem, przyciągać użytkowników i powalać wyglądem.
     Tak więc na koniec chciałbym dodać, że są to moje przemyślenia, z którymi niektórzy mogą się nie zgodzić bo mają do tego pełne prawo. Chciałbym tylko powiedzieć, że przed napisaniem komentarza, proszę Was o zastanowienie się kilka razy, jak jest na prawdę, co chcielibyście zmienić, czego Wam brakuje, nie ulegajcie presji innych, nie patrzcie na poprzednie posty napisane przed Wami, nie warto się nimi sugerować, bo to właśnie Wy macie napisać co chcielibyście zmienić.
     Napisałem ten temat gdyż widzę wielki potencjał i chcę zostać tutaj jak najdłużej, bo widzę, że warto. Mimo, że na prawdę nie jestem tutaj długo, poznałem wiele świetnych osobowości, i myślę, że takie niewielkie kroki mogą wnieść wiele dobrego. Byłem kiedyś na pewnej sieci serwerów, która niestety upadła (Myślę, że nie będzie to reklama, gdyż już nie istnieje Pro-Gamming.pl, która zmieniła potem nazwę na Arena-Gier.pl), dlatego iż Właścicielowi znudziło się już wykonywanie tylu obowiązków jednocześnie, po prostu był zmęczony, a temat ten jest nawiązaniem do tej właśnie historii.
P.S Proszę o niezamykanie tematu, bo napisałem to z myślą o sieci, aby ułatwić każdemu życie. 
Z poważaniem Salvatore.
 
                                                                                       

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak po pierwsze.

Jeżeli chodzi o moderatorów i unban team to się z tobą zgadzam, Jest 2 Moderatorów na forum.

Najlepiej by było dodać rekrutację na junior moderatora i awansować na rangę Moderator ( Ta ranga by była do sprawdzania czy dana osoba na tej posadzie by się nadawała), ponieważ 2 Moderatorów nie ogarnie 4k użytkowników + Chesterfield jest bardzo krótko, ponieważ pracuję, Crvena jest na forum ale on na każdy dział nie będzie sam patrzył, więc mylę, żeby otworzyć tą rekrutacje, bardzo by się przydała, ponieważ ułatwiło by to życie na forum.

Teraz co raz mniej jest ss'ów odkąd wyszły z sieci serwery Wariata.

A o adminów chodzi, że żaden admin jeżeli się napiszę w screenach lub skargach mało co się wypowiada pod tematem lub pod komentarzami typu "poczekamy na wypowiedz admina".

Po prostu mają takie coś gdzieś, na pewno myślą, że już admin jest to forum gdzieś i idę ogarniać serwer.

Po drugie jeżeli chodzi o H@ to jakimś cudem muszą informować tych adminów, że ktoś z ubt/ administracji/ moderatorów poprosili o wypowiedz pod komentarzem "napisałem wyżej" muszą takie informacje udzielać, ponieważ również to by pomogło w życiu ubt na forum, ponieważ wypowiedzieli by się np : "zrobiłem ci 5 screenów i nie oszukuj" a ja lub ktoś kto ma dostęp do tego zamknął by temat i ogarniał dalej.

Pozdrawiam SSG

Legend is only one <3 Wayne Rooney .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tym razem krótko i na temat.

Odnośnie forum, profesjonalizmu etc. - jest kompletny syf, ja rozumiem, Rumcajs się stara, ma swoje życie, serwery, ale brak pomocy ze strony moderatorów owocuje po prostu tym co jest aktualnie.

Ludzie nadmiernie nabijają posty gdzie tylko się da, ich wypowiedzi są całkowicie pozbawione sensu, na forum regulamin łamie się praktycznie cały czas, warnów od moderatorów ani widu ani słychu.

Pisałem to już wcześniej, jeżeli teraz się tego nie ogarnie to będzie już tylko gorzej, dostaliśmy jednego moderatora o którym teraz się trochę rozpiszę,

Z góry - nie mam nic do Crveny jako osoby, jest to mój kolega z coda, dobrze mi się z nim adminowało, lubię go.

Z tym, że sentyment do osoby i wspomniane już kolesiostwo źle działają na serwerownie, według mnie Crvena nie wykonuje obowiązków moderatora, a wymówki typu brak internetu wtedy kiedy dostało się odpowiedzialną rangę na forum są nie na miejscu, zawsze istnieje sposób żeby jakoś temu zaradzić.

Teraz wiadomość do Crveny - pisałeś mi dzisiaj na sb żebym zajął się ss'ami jako UBT, zdenerwowało mnie to bardzo, powód prosty - sam byłeś ub masterem i nie robiłeś kompletnie nic, wchodziłeś na forum praktycznie codziennie, wypowiadałeś się w podaniach innych ludzi, sprawdzałeś jedno odwołanie od bana dziennie, wychodziłeś z forum i grałeś w cs'a - po czym napisałeś mi kiedyś, że miałeś swoje problemy i wyjaśniłeś je już Rumcajsowi.

Mnie tylko ciekawi jakie problemy przeszkodziły Ci w wypełnianiu swoich obowiązków, a w graniu na serwerze czy samym wchodzeniu na forum już nie.

Moderator powinien być osobą odpowiedzialną i nie może mieć tej rangi na siłę, jest to już odpowiedzialna funka i jeżeli nie lubi się tego co się robi to po prostu nie wyjdzie.

Aktualnie forum jest zapełnione wszechobecnym spamem, regulamin jest łamany na każdym kroku i nie widziałem z twojej strony żadnej inicjatywy żeby temu zapobiec.

Tyle z mojej strony jeżeli chodzi o ten temat - powtórzę jeszcze raz, że nic nie mam do Ciebie jako osoby i mam nadzieje, że nie zrobi to z nas wrogów.

 

Druga rzecz odnośnie adminów - według mnie utworzenie spisu aktualnych osób pełniących tą funkcję to bardzo dobry pomysł, pomoże to w wielu rzeczach i nie będzie niedomówień.

Aktualnie grupa adminów jest bardzo liczna i niestety większość z nich odwiedza forum raz na ruski rok, moim zdaniem poświęcenie 10 minut na przeglądnięcie forum raz dziennie nie jest dużym problemem.

Przykładowo chociażby dział próśb o ub - ludzie dostają różne ilości ss'ów, czasem ich brak i do tego potrzebna jest wypowiedź admina której po prostu zazwyczaj brakuje. 

Dodatkowo proponowałbym (tutaj głównie prośba kierowana do H@ serwerów) lekkie zmiany w pluginach z ss'ami, mianowicie ustalenie jednej liczby ss'ów - 5-ciu, każdy powinien to robić i jeżeli będzie dało się zrobić tyle nie będzie wielu tematów typu "admin zrobił mi tylko 4 ss'y".

Co do wymagań na admina - moim zdaniem trzymanie się tego powinno być bardziej rygorystyczne, 16 lat, reklamy i godziny przegrane na serwerze to takie minimum które spełnić powinien każdy, wiadomo właściciela serwerów będą mieli dodatkowe wymagania, ale te 3 są ogólnikowe.

 

To raczej tyle z mojej strony, trochę może być nieścisłości w tym co napisałem, ale jest już dość późno i nie mam do tego głowy.

 

Mam nadzieje, że do kogoś to dotrze i przyczyni się to do zmian na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje, dodać nowe osoby. Awansować i dać sobie pomoc przy stronie bo jest w obecnie chwili dużo do poprawki. Gdzie marnie to wygląda.. Psuje estetykę forum. Trzeba dać sobie pomóc. Nie trzymać coś nie jest warte danej rangi, chodzi o ludzi. Szczerze po co jest ranga Junior Admin, skoro nikt nie jest jej warty ? a ja myśle że sa ludzie jej warci. Moderatorzy to jest klapa :< (bez obrazy, nie masz neta zrezygnuj bo jestes ale cie nie ma, to jak moja wypłata niby jest ale jak przyjdzie co do czego to jej nie ma)  Jeśli chodzi o serwery, okey nie gram praktycznie już na żadnym. Czasem Cod Mod 201 (Polecam, Przemysław M) Ale obecna ilość użytkowników to praktycznie jak by dac im kolor to tyle samo co jest adminów łącznie na serwer, to ile forum by zyskało na obecności wszystkich adminow (wiadomo nie każdy może, ale w tym przypadku jest na odwór, ide pograc.. pogra nie chce mi sie to idzie cos robic) Ja obecnie nie mam nic do gadania moj post spłynie jak łza po oku wytrzesz i nie ma ale mam nadzieje że cos sie ruszy.


00210609860131360226.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Moderator

 

Jak kazdy juz wie dostalismy nowego moderatora i liczylem ze forum bedzie ogarniete bez syfu, spamu, wulgaryzmu itd

Ale jednak tak nie jest, juz nie raz bylem swiadkiem spamu, glupich odp ( Modek tez ), bez sensowych postow.

Twoja wymowka ze nie miales neta i przez to nic nie mogles robic to jest smieszne, bo jakos wbijales na forum.(wifi ? Tele ?)

Przez telefon tez mozna robic swoje obowiazki, co prawda wiecej czasu kosztuje ale moderator od czegos jest.

Jednym slowem nie wykonujesz obowiazkow.

 

2. Admini

W czym problem ustawic ze mozna zrobic tylko 5ssow ?

U mnie na serwerze mozna zrobic tylko 5 ssow, oraz aktywnosc tez musi byc, przy dodawaniu admina mowie odrazu ze ma 1x na 24h wbic na forum i sprawdzac dzialy.

 

3. Administracja

Rumcajs sam dobrze wiesz ze sam masz zycie prywatne i ze chcesz jak najlepiej dla sieci jak i dla RODZINY.

Wiem ze trudno jest komus zaufac bo sie tej osoby nie zna itd ale prawde widac ze syf sie robi na forum, troche pomocy od innych ci nie zaszkodzi, pisalem ci kilka dni zebys ubt wywalil i rekrutacje otworzyl, zrobiles to i teraz juz to lepiej wyglada.

Moze teraz czas na moderatorow ?

 

pozdrawiam Sebus

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Prawda. nie wykonują obowiązków. Gracz czeka kilka dni zeby dostać UB.Admini nie wchodzą na forum, zero aktywnośći.Moderatorzy nic nie robią na forum jest syf i spam.Prosze o jak najszybsze ogararniecie tego...

2yl2Cr.png

 

 

Szacunek dla wrogów, nienawiścią nas nie zgnębią, FC Barcelona pokazuje kto tu jest potęgą! porażką niejedną sie nie zrazamy, Barça trwa juz od lat - My razem z Nią trwamy!

Czy też w dołku, czy na szczycie, ja za Barcę oddam życie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie i pora na mnie. Dopiero teraz dostałem wiadomość że owy temat powstał także ja nie będę pisał rozszerzonym tekstem tylko po prostu rach ciach.

 

 

Jestem absolutnie za tym co mówią osoby up i wiem o tym że jest syf. Nie jest łatwo Wam jak i mi. Od jutra wszystko na forum się zmienia. Administracja serwera zostaje rozpisana w każdym dziale przez każdego właściciela serwera + zostaną zmienione wymagania na admina. Zostanie dodane do wymagań " minimum 10-30 minut na forum WYMAGANE". Sam również u siebie na serwerze mam problem z adminami bo wiecie iż powstały nowe serwery a niektóre poszły w dal. Z mojej strony zostanie wszystko ładnie uregulowane + z każdym z właścicieli przeprowadzam rozmowę na temat serwera. Jeżeli nie zgodzą się na moje warunki po prostu zostaną oni zdegradowani wraz z serwerem.

 

Druga sprawa którą poruszacie to moderatorzy. Crvena dostał moderatora bo nie wiedziałem szczerze komu dać. Na moderatora trudno teraz o zaufanie gdyż dużo sieci ze sobą rywalizuje i już się raz na tym przejechałem dlatego publicznie oznajmiam że sam się tym zajmuje.

Każdy kto czuje się na siłach i ma sporo czasu + doświadczenia -> zostanie otwarta rekrutacja na Junior Moderatora + na moderatora nie będzie rekrutacji gdyż będę po prostu awansował.

Sam dużo i to bardzo dużo czasu spędzam na forum to widzę co się dzieje lecz i tak to za mało z mojej strony dlatego też od jutra robimy wszystko tak jak chcą użytkownicy ( czyli publiczna opinia ) mogę to tak nazwać.

 

Czy macie jeszcze do tego co autor tematu + użytkownicy napisali jakieś pytania / propozycję? Na prawdę musimy zrobić tu porządek nawet po to by ludzie nie wchodzili tylko na forum po to by wstawiać ssy. Dajcie spokój przecież jak napisał to @Salvatore forum to jest serce całej sieci :)

 

Pozdrawiam.

 

 

Edit: Oczywiście co do Junior Moderatora można zrobić tak że moderuje dany dział a nie całe forum bo to by był za duży obowiązek dla takiej rangi :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram słowa rumcajsa a ja nie lubie dużo pisać to dałem mu reputacje :D

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie i pora na mnie. Dopiero teraz dostałem wiadomość że owy temat powstał także ja nie będę pisał rozszerzonym tekstem tylko po prostu rach ciach.

 

 

Jestem absolutnie za tym co mówią osoby up i wiem o tym że jest syf. Nie jest łatwo Wam jak i mi. Od jutra wszystko na forum się zmienia. Administracja serwera zostaje rozpisana w każdym dziale przez każdego właściciela serwera + zostaną zmienione wymagania na admina. Zostanie dodane do wymagań " minimum 10-30 minut na forum WYMAGANE". Sam również u siebie na serwerze mam problem z adminami bo wiecie iż powstały nowe serwery a niektóre poszły w dal. Z mojej strony zostanie wszystko ładnie uregulowane + z każdym z właścicieli przeprowadzam rozmowę na temat serwera. Jeżeli nie zgodzą się na moje warunki po prostu zostaną oni zdegradowani wraz z serwerem.

 

Druga sprawa którą poruszacie to moderatorzy. Crvena dostał moderatora bo nie wiedziałem szczerze komu dać. Na moderatora trudno teraz o zaufanie gdyż dużo sieci ze sobą rywalizuje i już się raz na tym przejechałem dlatego publicznie oznajmiam że sam się tym zajmuje.

Każdy kto czuje się na siłach i ma sporo czasu + doświadczenia -> zostanie otwarta rekrutacja na Junior Moderatora + na moderatora nie będzie rekrutacji gdyż będę po prostu awansował.

Sam dużo i to bardzo dużo czasu spędzam na forum to widzę co się dzieje lecz i tak to za mało z mojej strony dlatego też od jutra robimy wszystko tak jak chcą użytkownicy ( czyli publiczna opinia ) mogę to tak nazwać.

 

Czy macie jeszcze do tego co autor tematu + użytkownicy napisali jakieś pytania / propozycję? Na prawdę musimy zrobić tu porządek nawet po to by ludzie nie wchodzili tylko na forum po to by wstawiać ssy. Dajcie spokój przecież jak napisał to @Salvatore forum to jest serce całej sieci :)

 

Pozdrawiam.

 

 

Edit: Oczywiście co do Junior Moderatora można zrobić tak że moderuje dany dział a nie całe forum bo to by był za duży obowiązek dla takiej rangi :)

 

W końcu mogę Ci pogratulować dobrej decyzji, o to przez równy miesiąc spamowania tobie mi chodziło.

Trzeba w końcu zrozumieć, że forum to też ważna część i nie należy go pomijać na rzecz serwerów.

Odnośnie działów moderowanych przez JM - myślę, że to nie wypali.

Po to powinna być taka ranga żeby zobaczyć czy dana osoba sobie poradzi, nasze forum też nie jest jakoś specjalnie duże żeby dzielić moderowane działy.

Odnośnie wymagań na adminów - bardzo dobrze tutaj zrobił wczoraj SLU, świetne wymagania i jak na razie się ich trzyma, myślę, że coś podobnego mogłoby przejść na wszystkich serwerach.

Kolejną jeszcze rzeczą o której chciałem napisać to wzory, większość użytkowników ma wyłączony tryb BBCode przez co po skopiowaniu wzory wygląda to jak wygląda, myślę, że przydałoby się temu zaradzić - byłoby estetyczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu mogę Ci pogratulować dobrej decyzji, o to przez równy miesiąc spamowania tobie mi chodziło.

Trzeba w końcu zrozumieć, że forum to też ważna część i nie należy go pomijać na rzecz serwerów.

Odnośnie działów moderowanych przez JM - myślę, że to nie wypali.

Po to powinna być taka ranga żeby zobaczyć czy dana osoba sobie poradzi, nasze forum też nie jest jakoś specjalnie duże żeby dzielić moderowane działy.

Odnośnie wymagań na adminów - bardzo dobrze tutaj zrobił wczoraj SLU, świetne wymagania i jak na razie się ich trzyma, myślę, że coś podobnego mogłoby przejść na wszystkich serwerach.

Kolejną jeszcze rzeczą o której chciałem napisać to wzory, większość użytkowników ma wyłączony tryb BBCode przez co po skopiowaniu wzory wygląda to jak wygląda, myślę, że przydałoby się temu zaradzić - byłoby estetyczniej.

 

W takim razie powinniśmy przyjąć około 2 Junior Moderatorów by ogarniali całe forum bo przecież nie jest takie duże :) Można ich podzielić na kategorie które są aktualnie na forum. Jeden by moderował np "MMORPG" drugi "Grafika / strefa pomocy" i tak dalej i tak dalej.

 

Pogadam z właścicielami serwerów i zrobimy jeden wspólny wzór podania na admina + listę adminów z serwerów. Do tego oczywiście przy liście będzie coś takiego jak ostrzeżenia a mianowicie np @botek 0/3 @RumcajsJumper 2/3. Przy 3 ostrzeżeniach gracz traci admina + nie ma możliwości odpracowania tego.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł , wtedy będzie równość , bo każdy ma prawo mieć szansę na daną rangę , ale trzeba najpierw zapracować i zasłużyć na daną rangę i ty Rumcajs wiesz o co mi chodzi , co się działo kiedyś ze starymi ludzmi

 

Dobry pomysł z ostrzeżeniami , bo zdarza się , że admin przesada ze swoimi mądrościami lub bawi się nim i upomnienia nic nie dają i dlatego jestem za ostrzeżeniami

 

a czemu nie ma możliwości odpracowania warnów takich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powinniśmy przyjąć około 2 Junior Moderatorów by ogarniali całe forum bo przecież nie jest takie duże :) Można ich podzielić na kategorie które są aktualnie na forum. Jeden by moderował np "MMORPG" drugi "Grafika / strefa pomocy" i tak dalej i tak dalej.

 

Pogadam z właścicielami serwerów i zrobimy jeden wspólny wzór podania na admina + listę adminów z serwerów. Do tego oczywiście przy liście będzie coś takiego jak ostrzeżenia a mianowicie np @botek 0/3 @RumcajsJumper 2/3. Przy 3 ostrzeżeniach gracz traci admina + nie ma możliwości odpracowania tego.

Sądzę, że dzielenie pracy Junior Moderatorów na poszczególne działy nie jest dobrym pomysłem, ze względu na to, że niektóre z działów po prostu  są mało aktywne. Lepszym pomysłem będzie danie kandydatom wykazania się na całym forum, wtedy zobaczy się, który się tak na prawdę stara. To z ostrzeżeniami dla Adminów jest na prawdę świetne.  

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zrobimy tak że Junior Admin będzie miał możliwość na całe forum.

 

Teraz sprawa wygląda tak: trzeba dopracować wzór i wymagania na Junior Moderatora + zrobić jeden wspólny wzór dla adminów serwera.

Jeżeli to zostanie spełnione to od kopa zaczynam dodawać i zmieniać to co najważniejsze.

 

 


 

a czemu nie ma możliwości odpracowania warnów takich ?

 

a dlatego iż ludzie będą robić coś co jest wbrew regulaminowi z myślą ze nic im nie będzie bo sobie ostrzeżenie odrobią. Nie będzie czegoś takiego. Ostrzeżeń będzie "3" tak jak nasze znane polskie przysłowie "Do 3 razy sztuka" i do tego się zastosujemy. Tak będzie nazywał się temat który będzie umieszczony w każdym dziale serwerowym.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zrobimy tak że Junior Admin będzie miał możliwość na całe forum.

 

Teraz sprawa wygląda tak: trzeba dopracować wzór i wymagania na Junior Moderatora + zrobić jeden wspólny wzór dla adminów serwera.

Jeżeli to zostanie spełnione to od kopa zaczynam dodawać i zmieniać to co najważniejsze.

 

 

 

a dlatego iż ludzie będą robić coś co jest wbrew regulaminowi z myślą ze nic im nie będzie bo sobie ostrzeżenie odrobią. Nie będzie czegoś takiego. Ostrzeżeń będzie "3" tak jak nasze znane polskie przysłowie "Do 3 razy sztuka" i do tego się zastosujemy. Tak będzie nazywał się temat który będzie umieszczony w każdym dziale serwerowym.

 

Zaraz postaram się dać propozycje odnośnie wzorów i edytuję post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz postaram się dać propozycje odnośnie wzorów i edytuję post.

Nie edytuj bo potem nie widać czy dodałeś czy nie. Po prostu dajesz np ty propozycję wzorów + wymagań a reszta użytkowników albo poprawia albo akceptuje. Na tej zasadzie zrobimy jeden wspólny kod dla adminów oraz dla JM :)

 

Tematu nie zamykam gdyż będziemy go kontynuować aż do zakończenia sprawy.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odnośnie wzoru na admina + wymagania

 

Nick:

Wiek:

Znajomość amxx:

Link do GT z przegranymi godzinami:

Steam:

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:

Składka:

Reklamy forum:

 

Wymagania:

 

Minimum 16/17 lat (do ustalenia, bez wyjątków)

Minimum 15 przegranych godzin na serwerze (bez wyjątków)

Minimum 3 dni i 10 postów na forum

5 reklam forum (bez wyjątków)

Brak aktywnych warnów (bez wyjątków)

Mile widziany steam (lekkie wyjątki pod warunkiem spełnienia pozostałych wymagań)

Podstawowa wiedza na temat komend admia i obsługi amxmodmenu

 

 

Oczywiście można coś do tego dodać, propozycje mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odnośnie wzoru na admina + wymagania

 

Nick:

Wiek:

Znajomość amxx:

Link do GT z przegranymi godzinami:

Steam:

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:

Składka:

Reklamy forum:

 

Wymagania:

 

Minimum 16/17 lat (do ustalenia, bez wyjątków)

Minimum 15 przegranych godzin na serwerze (bez wyjątków)

Minimum 3 dni i 10 postów na forum

5 reklam forum (bez wyjątków)

Brak aktywnych warnów (bez wyjątków)

Mile widziany steam (lekkie wyjątki pod warunkiem spełnienia pozostałych wymagań)

Podstawowa wiedza na temat komend admia i obsługi amxmodmenu

 

 

Oczywiście można coś do tego dodać, propozycje mile widziane.

Wzór jest dobry, uważam, że 17 lat jest odpowiednim wiekiem, co do serwera, nawet dałbym 20 godzin, bo 10 godzin da się nawet w 1 dzień zrobić. Reklam mogłoby być nawet 10 do 15, gdyż dla mnie przeszkodą nie było zrobienie 100 reklam i zapłacenie składki. Do tego dodałbym obowiązkowy STEAM.

     Wymagania wydają się Wam rygorystyczne? Takie powinny być, gdy ktoś się dostanie na Admina będzie go szanował i nie będzie głupich sytuacji, typu Admin banuje Admina, itp. Wtedy nie będzie masy bezsensownych podań, a ludzie inaczej będą patrzyć na Adminów, którzy są dorośli i mają STEAM`a... Dążmy do profesjonalizmu bez wyjątków, Steam do C.S 1.6 kosztuje do 15 zł (Pewniak), a na święta na pewno będą przeceny...

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odnośnie wzoru na admina + wymagania

 

Nick:

Wiek:

Znajomość amxx:

Link do GT z przegranymi godzinami:

Steam:

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:

Składka:

Reklamy forum:

 

Wymagania:

 

Minimum 16/17 lat (do ustalenia, bez wyjątków)

Minimum 15 przegranych godzin na serwerze (bez wyjątków)

Minimum 3 dni i 10 postów na forum

5 reklam forum (bez wyjątków)

Brak aktywnych warnów (bez wyjątków)

Mile widziany steam (lekkie wyjątki pod warunkiem spełnienia pozostałych wymagań)

Podstawowa wiedza na temat komend admia i obsługi amxmodmenu

 

 

Oczywiście można coś do tego dodać, propozycje mile widziane.

 

Wzór jest dobry, uważam, że 17 lat jest odpowiednim wiekiem, co do serwera, nawet dałbym 20 godzin, bo 10 godzin da się nawet w 1 dzień zrobić. Reklam mogłoby być nawet 10 do 15, gdyż dla mnie przeszkodą nie było zrobienie 100 reklam i zapłacenie składki. Do tego dodałbym obowiązkowy STEAM.

     Wymagania wydają się Wam rygorystyczne? Takie powinny być, gdy ktoś się dostanie na Admina będzie go szanował i nie będzie głupich sytuacji, typu Admin banuje Admina, itp. Wtedy nie będzie masy bezsensownych podań, a ludzie inaczej będą patrzyć na Adminów, którzy są dorośli i mają STEAM`a... Dążmy do profesjonalizmu bez wyjątków, Steam do C.S 1.6 kosztuje do 15 zł (Pewniak), a na święta na pewno będą przeceny...

Czyli wyglądałoby to tak:

 

Nick:

Wiek:

Znajomość amxx:

Link do GT z przegranymi godzinami:

Steam:

Mikrofon [tak/nie]:

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem:

Składka:

Reklamy forum:

 

Wymagania:

 

Minimum 16/17 lat (do ustalenia, bez wyjątków)

Minimum 20 przegranych godzin na serwerze (bez wyjątków)

Minimum 3 dni i 10 postów na forum

10 reklam forum (bez wyjątków)

Sprawny mikrofon oraz ts3 (bez wyjątków)

Brak aktywnych warnów (bez wyjątków)

Mile widziany steam (lekkie wyjątki pod warunkiem spełnienia pozostałych wymagań)

Podstawowa wiedza na temat komend admia i obsługi amxmodmenu

 

 

Dla mnie wzór i wymagania są spełniające wymogi dla nowych graczy. A teraz pytanie co do Junior Moderatora... Jakieś propozycję wzoru oraz wymagań? Bo wiemy iż na taką range trzeba zaufanej osoby.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymagani na Admina dodłbym jeszcze Sprawny Mikrofon.

Masz jakiś problem, pytania ? Pisz śmiało, a chętnie Ci pomogę.

Kontakt:

GG:

8090593

Steam: M4CI3KPL

e-mail: M4CI3KPL@o2.pl

Skype: VisteriX97

Na forum: PW

Zapraszam na serwer ! IP: 80.72.33.51:27330

430x73_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

b468x60.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:

Wiek:

Coś o sobie (dłuższa wypowiedź mile widziana):

Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem:

Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pełnienie funkcji moderatora:

Doświadczenie w moderowaniu forum:

Co chciałbyś dodać lub zmienić na naszym forum:

25 reklam forum:

 

Wymagania:

Minimum 17 lat (bez wyjątków)

Brak ostrzeżeń w przeciągu ostatniego miesiąca

Minimum 100 sensownych postów i 5 dni spędzonych na forum (bez wyjątków)

Dobra znajomość ortografii i interpunkcji (bez wyjątków)

Umiejętność pracy w grupie

Codzienna aktywność na forum i wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Posiadanie dobrej opinii wśród użytkowników forum

Wymagany mikrofon + teamspeak3

25 reklam sieci (bez wyjątków)

 

Niekompletne podania będą odrzucane od razu.

 

Wzór pisany razem z Anetą (stety) i Salvatorem (niestety)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:

Wiek:

Coś o sobie (dłuższa wypowiedź mile widziana):

Dlaczego chciałbyś zostać moderatorem:

Ile czasu dziennie możesz poświęcić na pełnienie funkcji moderatora:

Doświadczenie w moderowaniu forum:

Co chciałbyś dodać lub zmienić na naszym forum:

25 reklam forum:

 

Wymagania:

Minimum 17 lat (bez wyjątków)

Brak ostrzeżeń w przeciągu ostatniego miesiąca

Minimum 100 postów i 5 dni spędzonych na forum (bez wyjątków)

Dobra znajomość ortografii i interpunkcji (bez wyjątków)

Umiejętność pracy w grupie

Codzienna aktywność na forum i wywiązywanie się z powierzonych obowiązków

Posiadanie dobrej opinii wśród użytkowników forum

25 reklam sieci (bez wyjątków)

 

Niekompletne podania będą odrzucane od razu.

 

Wzór pisany razem z Anetą i Salvatorem (niestety)

"Brak ostrzeżeń w przeciągu ostatniego miesiąca"

 

Czy to jest potrzebne? zamiast tego dałbym że brak aktywnych warnów.

 

Dodałbym do tego oczywiście jeszcze tak :"Wcześniejsze osiągnięcia na forum"

 

"Minimum 100 postów i 5 dni spędzonych na forum (bez wyjątków)" zmieniłbym na "Minimum 100 sensownych postów ( nie bierzemy pod uwagę jestem na tak itp ) i 5 dni spędzonych na forum (bez wyjątków)"

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma sensu kontrolować ludzi czy 20 dni temu miał warna czy w ogóle.

 

Brak ostrzeżeń przez ostanie parę tygodni to lepiej by tak zabrzmiało :)

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie ma sensu kontrolować ludzi czy 20 dni temu miał warna czy w ogóle.

 

Brak ostrzeżeń przez ostanie parę tygodni to lepiej by tak zabrzmiało :)

 

Może być i tak trudno po samym podaniu wybrać osobę, równie dobrze możecie kandydatów brać na Team Speak`a i pozadawać pytania, tak jak to było na innych forach i zdawało egzamin, bo czasami wychodziło szydło z worka, podanie było ładne, ale podczas rozmowy wychodziło prawdziwe oblicze kandydata :P.

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie