Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Propozycje zmian


Deadshot

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przychodzę z kilkoma propozycjami zmian na serwerze :P

 

1. Usunięcie podwójnych skoków. Opcję tą posiadają osoby vip. Wiem, że ma to zachęcać do zakupu tej opcji, jednak jak zauważam, irytuje to graczy bez vipa. Jest to moim zdaniem zbędna bajerka na serwerze. Co się naskakaliśmy to nasze, można to już wywalić :P

 

2. Zwiększenie minimalnego dmg na asysty. To jedynie delikatna korekta, ale wydaje mi się fajną zmianą. 

 

3. Zadawanie obrażeń terrorystom na terenie respawnu po 1.30. Część graczy przeciąga czas na respie, więc może to ich zniechęci. 

 

4. Co do vipa. Można dodać automatyczne uzupełnianie magazynka przy headshocie. Na którymś serwerze to widziałem - może graczom się spodoba :P

 

Pozdrawiam ze słonecznego Konina - Deadshot, JJ OG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chcąc nie chcąc, mi to np. nie przeszkadza i nie irytuje mnie to, a jeśli irytuje kogoś kto nie ma VIP'a to niech go sobie kupi :P

 

Dodatkowo nadal wnoszę postulat o zablokowanie jednego bs'a w momencie gdy nie ma 5-ciu osobników po stronie CT, amen. 

 

EDIT.

W takim razie dziękuję @ misiek223Mister <3 

Edytowane przez RudaWrednaBaba

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dla mnie jest to obojętne, aczkolwiek momentami dj potrafi zirytować, aby przyspieszyć wejście na np. galę po stronie ct lub z trupa dolnego 

2. Jestem za, nie mam nic więcej do dodania

3. Odpada, dopinam się do tego

W dniu 14.07.2021 o 18:20, narliza napisał:

Było i biło każdego kto tylko przebiegał przez resp

4. Również odpada, aczkolwiek jeżeli dj wyrzucimy to można byłoby dodać coś w zamian. Pełny magazynek za hs jest zbyt op. 

 

Od siebie dodam że zamiast bs limit'era, zaproponował bym blokadę wejścia od strony b czyli np. ściana na respie tt, ściana w dolnym trupie oraz ściana od ct przy pączkach

ściany znikają gdy 5 jest w ct. 

Dla vipa dać niewidoczność na 90-95% zamiast dj, niewielka zmiana, myślę że wystarczająca

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zamykam temat, wiec jak ktoś ma coś do dodania zapraszam.

 

@ radkovsky@ Natalciaa:***

@ Admin CS 1.6 [DD2] - szczegolnie czekam na was 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na TAK. Podwójny skok daje zbyt dużą przewagę nad innymi graczami.

2. Na TAK.

3. Jestem na NIE. Korzystaliśmy już z pluginu, który "slapuje" graczy przebywających na respie po upływie ustalonego czasu, jednak nie działa on tak jak byśmy tego chcieli. Jak już wspomniano w tym temacie wcześniej, wtedy nie można nawet przebiec przez resp terrorystów.

4. Na NIE. Również uważam, że jest to zbyt OP. Możemy jednak pomyśleć nad jakimś nowym dodatkiem do VIPa, jeśli chcemy wyrzucić podwójny skok

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem na tak-  fajne to było ale na dłuższą metę może irytować graczy

2. Również jestem na Tak

3. Tutaj się zgodzę z wcześniejszymi wypowiedziami- wiem, że jest to denerwujące jak ktoś stoi na respie za długo ale tak jak pisali wyżej- było i biło przy przebieganiu przez resp- Jestem na Nie

4. Na Nie. Coś dla Vipa się znajdzie innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 - sam nie wiem, tez nie lubie podwojnego skoku jednak ten jest ograniczony tylko do 4 razy jezeli zabierzemy vipom 2 skoki to bedzie trzeba dodać coś w zamian. Nie wiem może 2hs za fraga w glowe. Przemyślimy

 

2. Zaliczanie asysty ustawimy od 40 hp.

 

3. dla mnie bylo spoko ale skoro wiekszosc nie chce, ok.

 

4. Za mocne, gdyby serwer stał 32/32 24/7 to można by dodać ;p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie