Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie-Lipciuuu


Dusiekk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*Lipciuuu <3
IP / Steam ID*:STEAM_1:1:598865577
Admin banujący: @ Waskies
Data i godzina otrzymania bana*:19;43
Runda:
Serwer*:Only Mirage#3
Powód: WH
Link do demka*:-
Wycinek z konsoli*:-
Krótki opis sytuacji*: Gram normalnie se zabijam potem Waski pisze do mnię że niby mam wh ja piszę że nic nie mam daje mi bana i pisze do mnię pisz odwołanie albo co chcesz

[19:45]
Waski:
    jestes kur*a debilem jak latasz odjebany
    z adminem

[19:45]
Lipciuuu <3:
    śmieszny jesteś wiesz o tym

[19:46]
Waski:
    pisz co chcesz ja wiem swoje

[19:46]
Lipciuuu <3:
    i idę napisać odwołanie

[19:46]
Waski:
    pisz

Admin banuje Admina :)

@ Waskiesja ningy jak jestem na midzie nie idę na krzesło 
 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

 

Edytowane przez x0n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2021 o 19:51, x0n napisał:

 

Przyglądam się twojej grze od 3 dni i Widać w niej, że używasz Wallhack'a. Niestety ale twoje akcje w których patrzysz przez ściany na przeciwnika są dobrze widoczne. Jak dla mnie te twoje odwołanie jest bezsensu.

Chciałem przeprosić za moje bardzo złe podejście do tej sprawy gdyż nie nagrałem żadnego demka z akcji lipcia (po prostu nie pomyślałem o tym dając mu bana) Wiem że zrobiłem źle i jestem gotów ponieść konsekwencje mojej zbyt szybkiej decyzji bez żadnych rzetelnych dowodów. Ale jestem pewien że Lipciu w swojej grze używa Wallhacka i spróbuję udowodnić to poniżej

 

Godzina 19:00 Zaczynam grę na serwerze. Umarłem na początku rundy i zacząłem oglądać grę innych graczy w moim zespole, oczywiście wiadomo że jako admin mam możliwość prześwietlenia innych graczy po śmierci. Przełączyłem kamerę na Lipcia i zauważyłem że w jego grze jest coś nie tak, mianowicie było widać że Lipciu wchodzi wcelowany w graczy wiedząc w jakiej znajdują się pozycji (Czy to pozycja normalna czy kucająca celowonik Lipcia zawsze lądował na głowie przeciwnika). Po czasie postanowiłem że będę kontynuował sprawdzanie gry Lipcia na spectatorze. Na czacie napisałem ,,Mam zw na 5 minut" by nie wzbudzić jego podejrzeń, gdyż gdy po jego podejrzanym fragu wchodzę na Spectatora piszę do mnie na Steamie wiadomości typu ,,Miło że mnie oglądasz" i jego gra diametralnie staje się słaba tzn. Lipciu przestaje zabijać graczy, Dużo częściej ginie i czasami nawet przestaje strzelać do przeciwników. Po dłuższym obserwowaniu Lipcia moje przekonania o jego nie czystej grze się potwierdziły. Lipciu miał wiele akcji w których wspomógł swoją grę Wallhackiem. Opis tych akcji:

 

1: Lipciu stoi przy schodach wcelowany w bombsite A, po chwili odwraca się w stronę ramy patrząc się ,,przez schody" na rampę gdzie wybiegło 2 przeciwników. Patrząc przez te schody Lipciu zauważył przez ścianę przeciwnika  w pałacu (który poruszał się z shiftem) i przeciągnął swoim celwnikiem przez ścianę po ciele  gracza aż ten wychylił po czym go zabił

 

2: Lipciu wchodzi do connectora z mida  gdzie przeciąga swoim celownikiem przez ścianę po ciele gracza wychodzącego z dżungli i wchodzącego w connector po czym go zabija następnie zabija następnego przeciwnika ze schodów który był na shifcie, sytuacja ta sama jak przy poprzednim zabójstwie (Lipciu przeciągnął swoim celownikiem po jego ciele przez ścianę). Kolejne zabójstwo, Lipciu patrząc się lekko w ziemię ,,na schody w connectorze" porusza swoim celownikiem do góry perfekcyjnie namierzając na głowę swojego przeciwnika który wychylał ze spawnu CT na Bombsite A (również nie mógł go widzieć ani słyszeć ).

 

3: Lipciu stoi na krześle na midzie jako ostatni żywy gracz w swojej drużynie Jeden gracz postanowił przejść pod Lipciem kucając. Lipciu w tej sytuacji nie mógł go ani widzieć ani słyszeć a mimo to przesunął celownik na głowę przeciwnika pod sobą po czym powtórzył to kilka razy zdejmując celownik z przeciwnika oraz namierzając na jego głowę.

 

Akcji takich jak wyżej było bardzo dużo i moje stwierdzenie że Lipciu używa wspomagaczy może potwierdzić wielu graczy z serwera jak i admin Kwieciuu, który obserwował poczynania Lipcia razem ze mną.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                             Pozdrawiam Waski

@BizoneG

 

Edytowane przez Waskies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie poniżej wstawaiam rozpiskę z 2 demek Lipcia oraz wrzucam link do demka. Rozpiskę zrobiłem na szybko bo mi się do pracy spieszy ale myślę że tyle dowodów wystarczy.

 

demo 1

 

Runda 3: celownik lipcia na gracza w pałacu
Runda 5: Lipciu chowa się za filarem w pałacu by zabić gracza na ,,shifcie" (widać po ruchu kamery że dobrze o nim wie)
Runda 7: Lipciu biegnie na nożu przez under po czym postanawia wyjąć zeusa którego użył na przeciwniku. Skąd o nim wiedział? przecież był na shifcie a pozatym kto biega no nożu po mapie kiedy nie wiadomo gdzie są przeciwnicy
Runda 8: Lipciu zabija przeciwnika w pałacu po czym przez ścianę mierzy w głowę kolejnego przeciwnika stojącego na tetrisie
Runda 9: Lipciu wychodzi na shorta po czym zaczyna obijać gracza za boxami na midzie o którym nie mógł wiedzieć 

 

demo 2

 

Runda 2: Lipciu wychyla mida z shorta i po ustawieniu prędkości dema na 1/4x można zauważyć że przesuwa on swój celownik przez ścianę na gracza który był w powietrzu.
Runda 9: Lipciu po wejściu do okna przez chwilę trzyma celownik na przeciwniku w ladderze po czym rushuje go z zeusem. Skąd o nim wie?
Runda 10: Celownik lipcia na graczu przy connectorze, frag na shorcie (Lipciu ustawił się tak jakby o nim wiedział)
Runda 14: Lipciu patrzy na gracza w oknie przez ścianę po czym próbuje go zabić
Runda 15: Lipciu widzi gracza przez ścianę po czym rzuca w niego granatem :D
 

https://files.fm/u/n7z3w6fd7

 

@ BizoneG

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Pozdrawiam Waski

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak_ub.png
 

Demko 2: [klik]

 

Rozpiska:
2:24 - Przy normalnej prędkości też widać jak celuje wyżej niż powinien + do tego wychyla idealnie na ciało, gdzie radar nie pokazuje, czy przeciwnik jest wyżej lub niżej b+

7:36 - Co to było za wyjście z pałacy, nikt normalny tak nie wychodzi b+

8:37 - Dobre wychylenie po modelu b+

10:43 - Znów wychylenie z du*y z pałaców nie sprawdzając ani bsa, tylko jungle gdzie był enemy b+

 

Werdykt: ODPALONY

Nie sprawdzałem pierwszego demka, ponieważ jest to marnowanie czasu, widać że jest tu coś odpalonego.

Edytowane przez BizoneG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie