Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Misiek233


Gość Mrs.Fuksiara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mrs.Fuksiara

Otrzymałam bloka słusznego na czat, bo przeginałam pałę w stosunku do @ misiek223Mister - prowokacje. 

To akurat fakt i tak dalej. 

Aczkolwiek faktem jest również to, iż @ misiek223Mister niejednokrotnie prowokował również mnie, gdy ja siedziałam cicho. Do tego również prowokacja wleciała w strone niejakiego @ jokerek23. Bardzo lubie sprawiedliwość, a więc proszę, aby administracja to mądrze rozpatrzyła. 

Niestety myślałam, że jest to mądrzejsza istota, ale bawi się w typowego płaczka ofiarę. Najpierw prowokuje, manipuluje ludzmi, a potem sam płacze, zgłasza i tak dalej. 

Myślę, że pora usadzić osobnika na odpowiednim miejscu, bo jest to kolejny raz, który pokazuje jak bardzo misiek szkodzi na Czatboxie oraz ludziom tu przebywającym. 


:) 

m1.png

m2.png

m3.png

m4.png

m5.png

m6.png

@ misiek223Mister a wysyłaj proszę Cię bardzo, tylko pochwal się jeszcze jak udostępniłeś coś tam, coś tam (xD). Baw sie w to sam. 
Jest to skarga nie w odwecie za bloka, tylko za sprawiedliwość, bo sam prowokujesz, a później zgłaszasz.  :)


@ fu*k beautiful przecież napisałam, że blok słuszny xDDD Ty to z choinki się urwałeś, ale spoczko foczko :) Jakbyś tak serio czytał to byś wiedział, że dostałam bloka i piszę skargę żby on też dostał, ale luz rozumiem poniedziałek jest xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadałem na twoje durne zaczepki w moim kierunku, tym co mi nawypisywalas na fb i tą skargą tylko pokazujesz swoją dziecinade. Wiem, że to co sie dzieje po za forum nikogo nie interesuje ale gdyby ktoś chciał zobaczyc jaki poziom Fuksiara przedstawia to chętnie pokażę.

 

Co do skargi, każdy dziś widział jak próbowałaś mnie sprowokować w jakims stopniu Ci się udało ale nie jakoś rażąco. Skarga powstała w odwecie za bloka. 


 

Cytat

 

Niestety myślałam, że jest to mądrzejsza istota, ale bawi się w typowego płaczka ofiarę. Najpierw prowokuje, manipuluje ludzmi, a potem sam płacze, zgłasza i tak dalej. 

 

 

 

 

Akurat dziś byłem grzeczny i naprawdę na większość wpisów w moim kierunku nwaet Ci nie odpowiadałem. Wczorajsza blokada na mnie poskutkowała. Niech administracja przeczyta czas i wyciagnie wnioski xd 

 

Cytat

Jest to skarga nie w odwecie za bloka, tylko za sprawiedliwość

xd 

Cytat

Jakbyś tak serio czytał to byś wiedział, że dostałam bloka i piszę skargę żby on też dostał

 

 

@EDIT

 

 

 

a skad skriny skoro ma bloka? xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam się śmiać z tej aczkolwiek głupiej skargi czy płakać? 

Fuksiara równie dobrze Misiek mógł złożyć skargę na Ciebie za prowokowanie go :)) Byłem przy tej całej sytuacji i mogę stwierdzić jedno, że ty nie przestałaś pisać, więc nawet nie pisz mi tu nic o dojrzałym zachowaniu albo mądrości. Bo pokazujesz tylko twoją żałosną stronę osobowości, co do kolegi oskarżonego wydaje mi się, że też nie jest święty. 

Jesteś jak nurek "Sterling" podczas meczu z Anglią, który szukał sposobu by udupić Danię, tak jest i w twoim przypadku. Mam nadzieję, że obaj wyciągniecie z tego konsekwencje.

 

 

Administracja wie, co w takiej kwestii robić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona.png

@ misiek223Mister nie nadużył regulaminu, stąd skarga odrzucona. @ Mrs.Fuksiara czytałam Czatbox i ewidentnie wina leży po Twojej stronie, szukałaś zaczepki prowokując miśka więc otrzymałaś blokadę na czat.

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie