Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane #967 Pytanie na dziś


Borowik

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc matematyka na pewno jest ważna i przydatna, ale nie w takim stopniu w jakim uczymy się w szkole. Czy ktoś w swoim życiu kiedykolwiek użył przy normalnej, codziennej czynności wzoru skróconego mnożenia czy innego jakiegoś trudnego do zapamiętania? Wydaje mi się, że po szkole/maturze wszyscy z nas to zapominają, za to przydają nam się podstawowe działania takie jak dodawanie, odejmowanie, mnożenie czy dzielenie, a reszta - zaznaczę moim zdaniem - jest mało ważna i w sumie nieporęczna. Trudniejsza matma przydaje się chyba tylko osobom, których zawód jest ściśle związany z matematyką - dla nich na pewno jest ona ważna i przydatna, a dla przeciętnego Zenka jest to bezsens i nigdy mu się to nie przyda. Wszystko zależy od punktu siedzenia.

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matematyka ? A co to takiego ? Nie wiem, myślę że znaczna większość ludzi potrzebuje jej na poziomie podstawowym bądź wcale, większość rzeczy które uczymy się w szkole jest mało potrzebna w życiu dorosłym ( mówimy tutaj o jakimś liceum max )

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matematyka jest przydatna na co dzień, ale nie taka jakiej uczą w szkole ;) pomijając tabliczkę mnożenia, dodawanie i odejmowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matematyka w zyciu jest bardzo potrzebna <3  ale jestem zdania ze w szkole ch****o mnie nauczyli matmy :D 
 

DING DONG (3).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie