Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Siemka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam tutaj wszystkich bardzo serdecznie, pozwólcie że się przywitam: Jestem Iza mój nick na cs to SpIzGaNa KrYsTiana. Od kilku dni pogrywam sobie chwilkę na jailbreaku. Mam nadzieje że cieplutko  mnie tutaj przyjmiecie :D... Reszte o mnie dowiecie się poźniej PozdrawiamB)






                                                                                                                                                                     A tu Ja

Mart.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko hehe :D jako, że grasz na JB chciałbym cię ostrzec... Jestem najgorszym adminem w tej krainie, gdy ja koczuje w CT ludzie uciekają z serwera, a jak kogoś nie lubie to wlepiam mu banicje na 3 lata tako bo mi sie ktoś nie przypodobał. Miłej gry hehehe xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2021 o 23:46, TenSpeedy napisał:

Siemanko hehe :D jako, że grasz na JB chciałbym cię ostrzec... Jestem najgorszym adminem w tej krainie, gdy ja koczuje w CT ludzie uciekają z serwera, a jak kogoś nie lubie to wlepiam mu banicje na 3 lata tako bo mi sie ktoś nie przypodobał. Miłej gry hehehe xD

Chyba sie dogadamy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy! :pepeserduszko: Mamy nadzieję, że zostaniesz z Nami na dłużej! :taniec1: Zapraszam na serwer Discord! :piwerko:

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie