CSowicze.pl - Sie膰 serwer贸w Counter-Strike. Serwery forum CS 1.6 i CS:GO
Skocz do zawarto艣ci

Zablokowane #1 [OCZKO] Z Lewym!

Go艣膰 Mrs.Fuksiara
 Udost臋pnij

Rekomendowane odpowiedzi

Go艣膰 Mrs.Fuksiara

Seria "OCZKO" - 21 pyta艅, kt贸re s膮 dostosowane do danej osoby oraz og贸lnie.聽
Podzielone zosta艂y na kategorie:聽
- ZWI膭ZANE Z T膭 OSOB膭
- OG脫LNE
- O SIECI
Lewu艣 ju偶 by艂 w wywiadzie
PRZECZYTAJ!
Tutaj skupimy si臋 na bardziej Pytaniu - Odpowiedzi, aczkolwiek z lekki komentarzem! Takie Q&A.

Dobra! Zestaw 21 pyta艅! - Oczko

O @ LewyBrzeG

1. Czego potrzebujesz, aby by膰 szcz臋艣liwym cz艂owiekiem?

-聽Zdecydowanie zdrowia 馃槂
2. Czy jest co艣 czego 偶a艂ujesz? Mo偶esz si臋 z nami tym podzieli膰?

-聽呕a艂uj臋 wielu rzeczy ale jak to m贸wi膮 cz艂owiek uczy si臋 na b艂臋dach dzi艣 podj膮艂bym ca艂kiem inne decyzj臋 dodatkowo 偶a艂uje rzeczy 聽zwi膮zanych z nauk膮 ju偶 dawno mog艂em i艣膰 na fizjoterapi臋 a jestem w sumie tu gdzie jestem... 馃槄
3. Jak zmieni艂e艣 si臋 na przestrzeni lat? Charakter, wygl膮d. Mo偶esz pokaza膰 zdj.聽

-聽Je艣liby chod藕 o charakter to praktycznie si臋 nie zmienimy napewno teraz inaczej my艣l臋 jednak wiek robi swoje 馃槂 Z wygl膮du troch臋 si臋 zmieni艂em troszcz臋 brzuszka przyby艂o ale pracuje ju偶 nad sob膮 i nie ma wym贸wek 馃挭馃榿
214418502_194165662638739_218417063077489208_n.jpg
4. Czy jest co艣, co chcia艂by艣 w sobie zmieni膰?聽

-聽Na pewno podwy偶szy膰 swoj膮 samoocen臋 poniewa偶 nieraz mam du偶e kompleksy no i napewno wygl膮d chce zrzuci膰 troszk臋 kilo po pandemii i kr贸tszej przerwie bez aktywno艣ci 馃槄
5. Gdyby艣 mia艂 milion z艂otych, na co by艣 je wyda艂? Zainwestowa艂by艣 w siebie i swoj膮 przysz艂o艣膰, czy spe艂ni艂by艣 jakie艣 pragnienie?聽

-聽Na pewno ogarn膮艂bym聽sobie sw贸j biznes otworzy艂 2-3 studia masa偶u cz臋艣膰 bym zainwestowa艂, wyjecha艂bym do Stan贸w na wakacje , do艂o偶y艂bym si臋 rodzicom do samochodu , kt贸ry im si臋 marzy bratu dorzuci艂 bym na realizacj臋 jego marze艅 zwi膮zanych z pilota偶em i my艣l臋 偶e cz臋艣膰 pieni臋dzy odda艂bym na hospicjum dla dzieci gdzie pracowa艂em przez 2 lata 馃槆
6.聽Czy chcia艂by艣 zwiedzi膰 jakie艣 kraje? Jaki kraj dla Ciebie jest najpi臋kniejszy? Jakie kraje uda艂o ci si臋 zwiedzi膰?
聽-聽Na pewno chcia艂bym kiedy艣 pojecha膰 do Kalifornii zacz膮膰 od niej i zrobi膰 sobie og贸lnie taka objazdowke po Stanach 馃槂 kolejnym miejscem jakie bym chcia艂 zobaczy膰 to Egipt i Hiszpania by艂em na Chorwacji W臋grzech S艂owacji Bu艂garii i w Stanach Zjednoczonych konkretnie w Nowym Jorku najbardziej podoba艂o mi sie w na Chorwacji pi臋kne widoki na morze mo偶na zobaczy膰 r贸wnie偶 聽ciekawe zabytki 聽dodatkowo bardzo spodoba艂a mi sie go艣cinno艣膰 i uprzejmo艣膰 ludzi kiedy艣 chcia艂bym jeszcze wr贸ci膰 do tego miejsca poniewa偶 mam mi艂e wspomnienia.

- Wow. Kochany jeste艣!
7. Opowiedz co艣 o swojej pracy, czym dok艂adnie si臋 zajmujesz, jak to wygl膮da. Jacy klienci przychodz膮 do Ciebie? Sk膮d wzi臋艂a si臋 Twoja pasja do masa偶u.聽
-聽聽 Jestem masa偶ysta na codzie艅聽pracuje w sanatorium g艂贸wnie ze starszymi chorymi na lud藕mi gdzie wykonuje r贸偶nego rodzaju zabiegi typu masa偶e podwodne, bicze szkockie, masa偶 BOA czy masa偶 klasyczny a pacjenci bywaj膮 r贸偶ni jeden trafi si臋 toksyczny a jeden ca艂kiem w porz膮dku ale jestem w stanie ich zrozumie膰 nie bez powodu m贸wi膮 "staro艣膰 nie rado艣膰".
W sumie zawsze lubi艂em pomaga膰 ludziom zanim poszed艂em do szko艂y by艂em w hospicjum gdzie widzia艂em te wszystkie chore dzieci tak mi si臋 zrobi艂o przykro jak je widzia艂em 偶e postanowi艂em szuka膰 czego艣 co w przysz艂o艣ci mog艂oby pom贸c takim osobom dodatkowo moja mama od 20 lat ma problem z kr臋gos艂upem wi臋c to mnie te偶 przekona艂o do rozwijania si臋 w tym kierunku 馃槆 Dzi艣 ciesz臋 si臋 偶e to robi臋 bo pozna艂em wielu fajnych ludzi i osoby kt贸re przychodz膮 po jakim艣 czasie do mnie s膮 zadowolone i wida膰 w ich oczach wdzi臋czno艣膰 co jeszcze bardziej mnie uskrzydla i powoduje 偶e dalej chce si臋 rozwija膰 馃槆 w najbli偶szej przysz艂o艣ci chcia艂bym zacz膮膰 studiowa膰 zaocznie fizjoterapi臋.

Og贸lne:

1. Co s膮dzisz na temat tego, co dzieje si臋 aktualnie w kraju?

-聽C贸偶 mog臋 powiedzie膰 je艣li masz na my艣li ta ca艂a pandemi臋 to kiepsko aczkolwiek fajnie 偶e troszk臋 popu艣cili te obostrzenia bo ludzie ju偶 艣wira dostawali w tym domu 馃槙 natomiast co do szczepie艅 to mam wra偶enie 偶e za bardzo ludzie bior膮 to do siebie 偶e szczepionka zmienia kod DNA z drugiej strony ludzie maj膮 prawo si臋 ba膰 ja zaszczepi艂em si臋 po pierwsze bo nale偶臋 do s艂u偶by zdrowia a po drugie w moim przypadku przej艣cie ostro korony mog艂oby si臋 sko艅czy膰 bardzo 藕le 聽je艣li chodzi o reszt臋 to nie b臋d臋 si臋 wypowiada艂 bo nie wiadomo na kogo si臋 tutaj trafi 馃槂
2. Czy gry maj膮 wp艂yw na rozw贸j cz艂owieka? Jak tak to jaki Twoim zdaniem?

-聽Gry u艂atwiaj膮 nawi膮zywanie nowych kontakt贸w poprzez granie na komputerze mo偶na nauczy膰 si臋 wielu rzeczy aczkolwie niekt贸re maj膮 negatywy wp艂yw na cz艂owieka no a niekt贸re decyduj膮 o przysz艂o艣ci kogo艣 przyk艂adowo kuzyn uwielbia艂 gra膰 w Call of Duty i teraz jest w wojsku 馃槂
3. O Ciekawie. Osoba inteligentna - kto to dla Ciebie? Jak odr贸偶niasz takie osoby od pozosta艂ych?

-聽Osoba inteligentna wed艂ug mnie to osoba kt贸ra 艂atwo jest rozproszy膰 dodatkowo mam wra偶enie 偶e osoby inteligentne s膮 bardzo leniwe autentycznie bynajmniej tak jest u mojego brata ma艂o si臋 uczy a wiedz臋 ma bardzo du偶膮 tak samo w przypadku mojego przyjaciela nigdy specjalnie du偶o si臋 nie uczy艂 a zawsze potrafi艂 dobra ocen臋 wyci膮gn膮膰 czy to w szkole czy na studiach 馃槂 dodatkowo takie osoby s膮 dosy膰 zabawne 馃槂 to jest moja opinia ka偶dy mo偶e mie膰 inn膮 馃槂
4. Czy Twoim zdaniem, otoczenie ma du偶y wp艂yw na wychowanie cz艂owieka?
-聽G艂贸wnie tak nie bez powodu m贸wi si臋 偶e "kto z kim przystaje takim si臋 staje" My艣l臋 偶e dodatkowo wp艂yw maj膮 na to rodzice nieraz bywa tak 偶e maniery i zachowa wynosi si臋 z domu
5. Co s膮dzisz o polskiej reprezentacji?

-聽Zale偶y w czym w siatk贸wce pi艂ce no偶nej czy pi艂ce halowej 馃槂 je艣li chodzi o siatk臋 to ch艂opaki ca艂kiem dobrze si臋 spisali szkoda 偶e nie uda艂o wyrwa膰 si臋 z艂ota ale srebro te偶 cieszy w pi艂ce no偶nej natomiast ch艂opaki nie pokazali si臋 jak najlepiej mo偶liwe 偶e mieli te偶 ma艂o czasu na przygotowanie si臋 napewno by艂o dla nich wielkim zaskoczeniem te偶 zmiana trenera tu偶 przed samym Euro my艣l臋 偶e Sousa jeszcze poka偶e swoje mo偶liwo艣ci wi臋c nie mam co go odrazu skre艣la膰 馃槢 W ostatnich 2 meczach z Hiszpania czy Szwecja lepiej to wygl膮da艂o ale niestety kilka g艂upich b艂臋d贸w wykluczy艂o ich z dalszej gry wed艂ug mnie powinien zagra膰 troch臋 inaczej tj czterema obro艅cami z ty艂u tr贸jka w 艣rodku i tr贸jka z przodu.
6. Czym kierujesz si臋 w 偶yciu sercem czy rozumem?
-聽Zdecydowanie rozumem w obecnych czasach nie da si臋 do ko艅ca kierowa膰 sercem.
7.聽Dlaczego tak wielu ludzi daje sob膮 manipulowa膰 i woli si臋 podporz膮dkowa膰 innym, ni偶 by膰 sob膮?
-聽Wiele os贸b trafia na z艂e towarzystwo my艣l臋 偶e to ma du偶y wp艂yw na to kto艣 kto da si臋 zmanipulowa膰 nie chce by膰 gorszy od swoich koleg贸w/kole偶anek i powoli zaczyna si臋 robi膰 to co swoi koledzy/kole偶anki
I p贸藕niej osoba kt贸ra zosta艂a zmanipulowana 艂yka wszytko jak pelikan co powie ekipa聽 :kappa:

O sieci:聽

1. Czy uwa偶asz, 偶e Csowicze to jedna z lepszych sieci? Inna ni偶 wszystkie? Dlaczego tak/nie. Swoj膮 wypowied藕 rozwi艅.
-聽Oczywi艣cie 偶e tak by艂em na wielu sieciach ale tak dobrze nie by艂o mi jak tu fajna zgrana ekipa z kt贸r膮 mo偶na porozmawia膰 na lajcie i si臋 po艣mia膰 馃槂 W sumie dzi臋ki tej sieci pozna艂em wielu fajnych ludzi z kt贸rymi teraz mam dobry kontakt 馃槆 fajna sprawa pozna膰 nowe osoby w realu z kt贸rymi tak naprawd臋 na codzien si臋 gada nie tylko na tematy sieciowe 馃槂
2. Oby jak najd艂u偶ej.聽Dlaczego tak du偶o ludzi uwielbia dramy? Odpowied藕 Twoim okiem.聽
-聽Bo zazwyczaj bywaj膮 艣mieszne i pokazuj膮 jak co poniekt贸rzy s膮 oderwani od rzeczywisto艣ci ze swoimi "problemami" xD
3. Jak oceniasz forum pod wzgl臋dem ludzi przebywaj膮cych tutaj?

- Na og贸艂 ludzie s膮 w porz膮dku 聽aczkolwiek zawsze si臋 znajdzie taka osoba lub grupka os贸b, kt贸ra zniszczy dobr膮 atmosfer臋 na forum takimi lud藕mi gardz臋 wychodz臋 z za艂o偶enia 偶e skoro wymagasz szacunku od kogo艣 to sam szanuj t膮 osob臋 nie odwalaj g艂upot niekt贸rym tego niestety brakuje 馃檪 Wrog贸w raczej nie mam na forum albo o tym nie wiem xD aczkolwiek na mojej czarnej li艣cie s膮 dwie osoby nie wchodz臋 im w drog臋 i narazie one nie wchodz膮 mi wi臋c jest git 馃槂
4. Gdyby艣聽mia艂 stworzy膰 swoje forum jak ono by wygl膮da艂o? Nazwa? kolor? Dzia艂y? Mo偶e jakie艣 sugestie dla tutejszych w艂a艣cicieli?
-聽Mia艂em kiedy艣 swoje forum w zasadzie by艂em jego wsp贸艂w艂a艣cicielem kiedy艣 to sie nazywa艂o fastfrag.pl - szybciej celniej mocniej! Gdybym mia艂 teraz zrobi膰 forum to napewno bym postawi艂 na prostot臋 nie lubi臋 jaki艣 extra bajer贸w kolorystycznie bym da艂 niebieski b膮d藕 zielony co do sugestii ju偶 kiedy艣 m贸wi艂em o tym rumcajsowi 偶e na forum wola艂bym taka prostot臋 przede wszystkim 偶eby nie by艂o oczoje*ne 馃槂 sugerowa艂em nawet kiedy艣 o tym aby 聽zorganizowa膰 to tak 聽偶eby nie by艂o tyle scrollowania nie lubi臋 tego nie wiem jak wy xD 聽Z obydwoma w艂a艣cicielami jestem w kontakcie wiec zawsze b臋d臋 m贸g艂 tam im co艣 doradzi膰 p贸ki co nic narazie nie przychodzi mi do g艂owy 馃槂 co do rozstawienia to jest praktycznie tak samo jak by艂o kiedy艣 u mnie
A styl csowiczow najbardziej podoba艂 mi si臋 z 2016 roku 馃槂

5. Co s膮dzisz o tym aby zrobi膰 dzia艂 dotycz膮ce nudesk贸w i itp? ;>聽

- 呕eby kto艣 mia艂 czym si臋 jeszcze pochwali膰 to jeszcze mo偶e xD tak czy siak mi to tam bez r贸偶nicy wystarczaj膮co nudesow naogladam si臋 w robicie xD Je艣li b臋d膮 ch臋tni to czemu nie 馃槂
6. Kt贸ry komunikator g艂osowy jest dla Ciebie lepszy? Ts, Skype, Discord? A mo偶e jaki艣 inny?

-聽Korzystam najcz臋艣ciej z TS'a poniewa偶 naj艂atwiej mi si臋 go obs艂uguje aczkolwiek dzisiaj wbi艂em na Discorda p贸藕niej na jaki艣 kana艂 max 3 po czym zacz臋艂o mi co艣 dzwoni膰 i widzia艂em swoj膮 mord臋 wi臋c jak 聽szybko wszed艂em tak szybko wyszed艂em xD kto艣 chyba musi si膮艣膰 przy mnie i pokaza膰 mi jak to funkcjonuje xD
7.聽聽Co twierdzisz o serwerach znajduj膮cych si臋 na sieci? Chcia艂by艣 jaki艣 wyr贸偶ni膰 za aktywno艣膰? Zaproponowa膰 inny mod?
-聽Og贸lnie to serwery s膮 spoczko aczkolwiek brakuje mi tu zombie moda takiego klasycznego 馃槂 A co do aktywno艣ci to chcia艂bym wyr贸偶ni膰 Jailbreak聽kaczorka i polkesa zrobili bardzo dobr膮 robot臋 i dzi臋ki temu mamy jednego z lepszych JB w Polsce 馃槂

Chcesz znale藕膰聽si臋 w Oczku? Jeden warunek! Wywiad z Tob膮 musi by膰! Masz pytania, kt贸re mo偶na u偶y膰 w oczku? Zapraszam do kontaktu pw.聽

Lubisz redakcje? Pisz prac臋, sk艂adaj podanko!
Masz pomys艂 na jej ulepszenie? Zapraszam pv.

Odno艣nik do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

No i to mi si臋 podoba. D艂ugie, wyczerpuj膮ce komentarze. To mo偶na przeczyta膰. Dobra robota聽

Cytat

2. Oby jak najd艂u偶ej.聽Dlaczego tak du偶o ludzi uwielbia dramy? Odpowied藕 Twoim okiem.聽

O to nawi膮zanie do mojej osoby <3

Cytat

3. Jak oceniasz forum pod wzgl臋dem ludzi przebywaj膮cych tutaj?

- Na og贸艂 ludzie s膮 w porz膮dku 聽aczkolwiek zawsze si臋 znajdzie taka osoba lub grupka os贸b, kt贸ra zniszczy dobr膮 atmosfer臋 na forum takimi lud藕mi gardz臋 wychodz臋 z za艂o偶enia 偶e skoro wymagasz szacunku od kogo艣 to sam szanuj t膮 osob臋 nie odwalaj g艂upot niekt贸rym tego niestety brakuje馃檪Wrog贸w raczej nie mam na forum albo o tym nie wiem xD aczkolwiek na mojej czarnej li艣cie s膮 dwie osoby nie wchodz臋 im w drog臋 i narazie one nie wchodz膮 mi wi臋c jest git馃槂

O i znowu ja!

Cytat

5. Co s膮dzisz o tym aby zrobi膰 dzia艂 dotycz膮ce nudesk贸w i itp? ;>聽

- 呕eby kto艣 mia艂 czym si臋 jeszcze pochwali膰 to jeszcze mo偶e xD tak czy siak mi to tam bez r贸偶nicy wystarczaj膮co nudesow naogladam si臋 w robicie xD Je艣li b臋d膮 ch臋tni to czemu nie馃槂

Znowu nawi膮zanie do mnie :kappa:

Cytat

A co do aktywno艣ci to chcia艂bym wyr贸偶ni膰 Jailbreak聽kaczorka i polkesa zrobili bardzo dobr膮 robot臋 i dzi臋ki temu mamy jednego z lepszych JB w Polsce馃槂

A naszego DD2 #3 nie wyr贸偶nisz?! Skandal!聽

@ LewyBrzeG聽 chyba musimy i艣膰 na piwo, powyja艣nia膰 par臋 spraw聽聽:kekw:

@ misiek223Mister聽do Ciebie te偶, kumpel :kappa:

Edytowane przez Boski Z Polski

Pozdrawiam fan贸w,

Boski Z Polski

Odno艣nik do komentarza

Bardzo fajna praca i oczywi艣cie sam pomys艂 na co艣 takiego te偶 jak najbardziej na +, sporo ciekawych rzeczy mo偶na si臋 dowiedzie膰 o naszym Kubusiu!聽:pepeserduszko:

piekne.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

sygna.png.578a8aac197e6986e32fb654f07a6899.png

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

chodnikowy wilk

Odno艣nik do komentarza

Pff ja my艣la艂em 偶e tu Lewandowski b臋dzie odpowiada艂 na pytania a to tylko [email protected] ... Ale si臋 zawiod艂em ... A praca na poziomie, wyczerpuj膮ca, kt贸ra czyta si臋 z przyjemno艣ci膮 :)

ORNreJm.png
Odno艣nik do komentarza

W dniu 9.07.2021 o 21:46, Boski Z Polski napisa艂:

O to nawi膮zanie do mojej osoby <3

Cholibka a my艣la艂em, 偶e do mojej :kappa:

Fajny pomys艂, 艂adna praca, w ko艅cu co艣 nowego.聽

Przyjemnie si臋 czyta艂o. +

image.png

b_350_20_5a6c3e_383f2d_d2e1b5_2e3226.png

spacer.png

Precyzja odpowiedzi zale偶y od precyzji zadanego pytania.

Odno艣nik do komentarza

Ciekawy pomys艂 oraz realizacja :D Lewego znam ju偶 d艂uuugo, ale i tak uda艂o Ci si臋 wyssa膰 z niego kilka informacji, o kt贸rych nie wiedzia艂am :D Oby wi臋cej takich prac!!

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

91.224.117.91:27450

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odno艣nik do komentarza

Go艣膰 Pan Truskawa

Bardzo mi si臋 podoba ten rodzaj wywiadu. Odwali艂a艣 du偶o dobrej roboty. Leci plusik聽聽:plusjeden2:

Odno艣nik do komentarza

Ca艂kiem spoczko nam to wysz艂o :D @ Boski Z Polskijak ja abstynent jestem xD Og贸lnie to dzi臋ki fuksi za po艣wi臋cony czas <3 @ Sysia ;*to i tak jeszcze nie wszystko :D

ZNAJDZIESZ MNIE TUTAJ :D

AppropriateGregariousIndianringneckparakb_350_20_ffad41_e98100_000000_591f11.pngFocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odno艣nik do komentarza

• Go艣膰 usuna艂 z polecanych temat
  • Go艣膰 zablokowa艂 ten temat
Go艣膰
Ten temat zosta艂 zamkni臋ty. Brak mo偶liwo艣ci dodania odpowiedzi.
 Udost臋pnij

• Dodaj now膮 pozycj臋...

Powiadomienie o plikach cookie