Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [UBTeam] OxyMen2 v2 (może teraz się uda)😓


OxyMen2

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

 

 

 

Znajomość ortografii ✔ 

Konto na forum, które zostało zarejestrowane co najmniej miesiąc temu ✔ 

Posiadane 60 postów

Umiejętność czytania ze zrozumieniem ✔ 

Znajomość regulaminu ✔ 

Minimum 16 lat ✔ 

Brak ostrzeżeń na forum ( Moge odrobić przelewem). ✔  

Platforma Steam bez bana na na AC/BL itp. ✔ 

Doświadczenie w ocenie screenshotów i rozpisywaniu demek. ✔ 

 

 

 

Obowiązki:

 

 

 

Moderowanie tematów ✔

Poprawianie treści tematu oraz jego tytułu ✔ 

Być często aktywnym na forum ✔

Pomagać użytkownikom ✔ 

Opiekować się działem "Strefa banów" ✔

 

 

 

 

 

 

 

Nick: 

OxyMen2

 

Imię:

 Mam na imię Krystian.

 

 

Wiek:

 20 lat.

 

 

Steam ID:

STEAM_0:0:420743830 

 

 

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:

 

Od 2-5 H dziennie. 

 

 

Opisz siebie:

Mam na imię Krystian, mam 20 lat.

 

Mieszkam województwie Lubelskim.

 

Pracuje w szpitalu na dystrybucyj dla zainteresowanych mogę wytłumaczyć (dostarczanie jedzonka na odziały szpitalne).

 

Może bardziej się rozpiszę o swojej przygodzie z grami, tak więc praktycznie pół swojego życia poświęciłem CS-owi, zaczynając od gry dla zabawy,poza tym uwielbiam chodzić na imprezy, spotykać się ze znajomymi, słuchać muzyki i oglądać dobre filmy i seriale.

 

Kocham spać, żartować.

 

 

Dlaczego akurat Ty?:

 

Dość dawno temu pełniłem funkcję UBT. Mam bardzo spore doświadczenie i staż w grze, potrafię bez problemów rozpisać demko i zawsze staram się podjąć słuszną decyzję (na każdej płaszczyźnie) i myślę, że to jest najważniejsze.

 

Staram się być jak najbardziej aktywny oraz bardzo się angażuję.

 

Staram się robić wszystko najlepiej, jak potrafię, pokazywać z dobrej strony oraz postępować zgodnie z zasadami.

 

A także pomoc UBT.

 

 

Czy miałeś styczność z Amxbans?:

 Mam bardzo duże doświadczenie, z bansem.

 

 

Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?:

 

Myśle , że takie 6/10.

 

Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?:

 

 

MultiHack- Jest to program, w którym są zawarte różne wspomagacze, takie jak AIM, WH, SH oraz inne.tt

 

(WH)- Ten cheat służy do widzenia przez ściany.

 

Takie tam. 

 

 

Kontakt :

GG/STEAM/TS3/FORUM/DISCORD/MESS

 

 

 @ empi^( zejdź na ziemię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • OxyMen2 zmienił tytuł na [UBTeam] OxyMen2 v2 (może teraz się uda)😓
Napisano (edytowane)

Ja oczywiście dalej jestem na nie.

Wydaje Mi się, że jesteś idiotą do kwadratu, jeżeli nikt się nie zorientuje, że skopiowałeś swoje poprzednie podanie.

oxy v1.PNGoxy v2.PNG

Wydaje Mi się, że Ty w ogóle nie próbujesz zmienić o Sobie opinii, tylko brniesz dalej w to wszystko. Aktywności na forum również nie masz jakieś bardzo dużej, na przykład bardzo mało widać Cię na CzatBoxie, a mianowicie prawie w ogóle nic tam nie piszesz.

Weź w końcu dorośnij i zacznij zachowywać się jak na Twój wiek przystało, ponieważ Twoje afery nie wzięły się znikąd. Podobno miałeś mieć tutaj czystą kartotekę i wszystko nawet szło w dobrą stronę, ale widać dalej Twoje parcie na rangi, a nawet zero starań, jeżeli chodzi o napisanie nawet tego podania. Jest to kopia 1:1, tylko zmieniłeś kolor czcionki dla niepoznaki.
Wracając jeszcze do sytuacji z wczoraj, kiedy wbiłeś "zbulwersowany" na kanał, ponieważ nie zgodziłeś się z Moją opinią, gdzie napisałem prawdę o Tobie. Jakbyś się zmienił to byś przyjął to na klatę, a zacząłeś Mnie wyzywać, a także grozić. Świadkami tej sytuacji są niektóre osoby, które w tym momencie siedziały na kanale.

Otrząśnij się człowieku.

Pozdrawiam. ;)

Edytowane przez empi^(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem neutralny.

+ kolejna para rąk

+ kontakt z bansem

+/- umiejętności 

 

 

Postanowiłem napisać pod podaniem tylko dlatego żeby się odnieść do pewnych komentarzy.

W dniu 9.07.2021 o 22:39, empi^( napisał:

Wydaje Mi się, że Ty w ogóle nie próbujesz zmienić o Sobie opinii, tylko brniesz dalej w to wszystko

Wydaje mi się, że @ OxyMen2  zmienił się trochę i unika dram w większym stopniu. W sumie dlaczego miałby się zmieniać? On kandyduje na moderatora czy na UBT?  Znam/znałem wiele osób, które mają gorsze opinie niż ja czy @ OxyMen2 i jakoś pełniły różne funkcje, od redaktora po J@. 

 

 

W dniu 9.07.2021 o 22:39, empi^( napisał:

Aktywności na forum również nie masz jakieś bardzo dużej, na przykład bardzo mało widać Cię na CzatBoxie, a mianowicie prawie w ogóle nic tam nie piszesz.

@ SkeR dostał moderatora, gdzie ani nie miał wpisów na ChatBoxie ani aktywności. On dostał moderatora, a z tego co zauważyłem to administracja stosuje zasadę "aktywność można  nadrobić".

@ .:TR@kToR:. jest opiekunem UBT i nie grzeszy aktywnością na ChatBoxie i nikt do niego o to pretensji nie ma ponieważ on zajmuje się banami, a nie forum.

 

Powiem Ci tak @ empi^(.
Nowa sieć = czysta karta, a wszyscy atakują @ OxyMen2 głównie za to co było na poprzednich/poprzedniej sieci. 

Najlepsze jest to, że @ OxyMen2 w ogóle na Ciebie nie najeżdżał (do wczoraj), a Ty zwyzywałeś go od idiotów itd:. Trochę słabo. 

 

Ja jestem za tym żeby otrzymał jakiś test i wtedy można by było zweryfikować jego umiejętności, ale wszystko zależy od @ .:TR@kToR:.

 

Co do wyglądu podania. Ludzie, przypomnę. TO JEST PODANIE NA UBT, A NIE NA REDAKTORA CZY MODERATORA! On nie ma władać słowem, tylko ma się zajmować banami. Jeśli tego nie rozumiecie to polecam zmienić hobby z cs'a na dziennikarstwo. :D 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuje swoje zdanie z poprzedniego podania - https://prnt.sc/1a8m4lg

 

Od tamtej pory nie zauważyłem u Ciebie jakichkolwiek chęci, czyli nic się nie zmieniło.

Dodatkowo sądzę, że po prostu nie nadajesz się do rozpisywania demek xd Dajcie mu z dwa dema  i sam się zdyskwalifikuje. Chyba, że da je jakiemuś koledze do rozpisania ;v

 

Od siebie wysłałem Ci dwa według mnie dość ciekawe dema - z czystej ciekawosci. 

 

Dodatkowo obiło mi się o uszy, że straszyłeś ludzi na ts za głosy na nie xD

Gdybyś chciał ja Ci swój adres podam od ręki XD 

 

@ps

 

a jak już masz wene to porozpisuj cziterow od siebie z dasta, bo robienie ssow pare razy tym samym osobom jest bez sensu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru pierdzielić głupot typu za mało aktywny lub wiek na +  " Co ma piernik do wiatraka" ..... 

Po całej obserwacji Twoich ocen , stawiam kategoryczne NIE Twojemu podaniu . 

Zero doświadczenia.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzcuone.png

Nie spełniasz wymagań. 
Brak posiadania doświadczenia w rozpiskach demka, a to priorytet.  Rozpoznanie typowego aim'a i perfidnego wh nie oznacza "doświadczenia" i pchanie się na daną range. Podanie zostaje odrzucone.

Edytowane przez .:TR@kToR:.

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie