Skocz do zawartości

Zablokowane #964 Pytanie na dziś


Borowik

Rekomendowane odpowiedzi

Zarówno jak i @ RudaWrednaBaba , @ empi^(   I @ Mrs.Fuksiara  wykonują  swoją pracę wyśmienicie 

Na temat dzokera się nie będę wypowiadać  :kappa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość zablokował i odblokował ten temat

Skoro już tak robicie wszystko pode mnie to napiszę coś krótkiego. 

 

Pytania dnia:

Zauważyłem, że im więcej użytkownik musi napisać lub wymyślać to jest mniej wyświetleń oraz odpowiedzi. 
960 pytanie - 6 odpowiedzi / 27 wyświetleń - Trzeba wymyślić 
961 pytanie - 4 odpowiedzi / 35 wyświetleń - Trzeba się zastanowić nad rzeczą, która w sumie nie jest ważna i w sumie wypadałoby coś dopisać

951 pytanie - 3 odpowiedzi / 52 wyświetleń - Na pewno każdy pamięta nazwy szczytów xD 
Oczywiście znajdą się takie wyjątki, gdzie zrobią wyświetlenia, ale jest ich bardzo niewiele w porównaniu do ilości "słabych pytań".


963 pytanie - 11 odpowiedzi / 78 wyświetleń -  Normalne pytanie, gdzie nie trzeba specjalnie wymyślać

958 pytanie - 8 odpowiedzi / 29 wyświetleń - Odpowiedź TAK/NIE
957 pytanie - 9 odpowiedzi / 35 wyświetleń - Z reguły ludzie wiedzą czy dana rzecz może się im spodobać.

 

Rozumiem, że to prawie tysiąc pytań i może się staracie żeby się specjalnie nie powtarzały, ale chyba lepiej robić proste pytanie, gdzie nie trzeba się specjalnie rozpisywać. Ewentualnie poruszać ciężkie tematy, które każdy uwielbia. 
W ogóle nie rozumiem czemu nie oznaczacie ludzi? Tak to powiadomienia im mogą przychodzić i może wyświetleń byłoby  > 100. 

 

Urodziny CSowiczów:

Większość tych postów to sztuczne nabijanie statystyk. Ludzie i tak składają życzenia osobie, którą znają ewentualnie jest grupka osób co sobie reputacje nabija. Ja osobiście zrobiłbym tak, że życzenia dostają tylko osoby z rangami powyżej kobiety i użytkownika.

 

Pod ostrzałem:

Pierwszy raz spotykam się z taką formą "zabawy". Na innych sieciach redaktor pisze do wybranych użytkowników i zadaje im pytanie na temat wybranej osoby. Jakoś ten ogólny format mi bardziej odpowiada ponieważ w zabawie bierze udział kilka osób, a obecnie tylko dwie osoby (redaktor + wybrana osoba)

 

Wywiady:
Wywiady są słabe. Redaktor powinien wyszukiwać osób na czasie i prosić się o wywiad, a nie robić "Zgłoś się do wywiadu" i przeprowadzać wywiad z każdym użytkownikiem.
Pytanie też powinny być spersonizowane pod osobę, a nie brane z notatnika o nazwie "pytania do wywiadów".   

 

Brakuje mi zabawy typu "Poszukiwana/Poszukiwany", która na sieciach robi wyniki. Ostatnio @ jokerek23  próbował coś takiego zrobić, ale jak każdy wie, spierdolił to niemiłosiernie :kekw:

 

Reszta rzeczy mnie nie interesuje bo artykułów nie oceniam ponieważ twórca musiał coś robić, a akurat to doceniam.
Ogólnie wydaje mi się, że za mało reklamujecie waszą pracę i przez to nie ma wyświetleń. Tu jakieś oznaczenie, tu coś na chatboxie i może wyświetlenie pójdą do góry. 

 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak na razie żadnych zastrzeżeń :) 

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie