Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Podanie] KuNDel


SKASUJ KONTOPLS

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: KuNDel --- Na TeamSpeaku znany jestem pod nickiem ♫ E 
Wiek: 19
Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Jestem KuNDelek wsm tak każdy co siedzi na ts raczej mnie kojarzy miły zabawny wygadany, zawsze uśmiechnięty i pomocny w różnych sprawach nie tylko związanych z Teamspeakiem a także z CounterStrike :).  Zainteresowany wspólną grą z użytkownikami. Liczę na wasze wsparcie gdyż w swoim CV byłem raz adminem na Ts3 i nie posiadam wyrafinowanej wiedzy ale licze na waszą pomoc :) 
Jak się o nas dowiedziałeś: Przez użytkownika @ .:TR@kToR:.  który mnie zaprosił, oraz miłych duszyczkach @ Layla_  @ BlonDas @ ZOUZA @ Redcross @ ventus @ mjk @ pruudiTS3  i wiele wiele innych którzy dobrze i przyjaźnie mnie przyjęli :) :* 
Co byś wprowadził w życie serwera?: Po 1 by rangi i uprawnienia były posortowane. Po 2 więcej konkursów by zintegrować użytkowników.  
Twoje doświadczenie: Raz byłem Adminem na Teamspeak 3,  Wtedy byłem od dawania rang nowym użytkownikom, pilnowania porządku na serverze a także zgłaszania ewentualnych błędów czy podawać ewentualne propozycje co można wprowadzić :) 
Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?] Tak, kiedyś to się nazywało  DobreWafle teraz już nie siedzę więc możliwe że nazwa została zmieniona. 
Zapoznałeś się z regulaminem?:Tak 
Ile możesz poświęcić czasu?: Wsm ciągle siedze :) 
Posiadasz mikrofon?: Owszem i fajowy głos tak bynajmniej słyszałem :* 
Przeszedłeś mutację głosu?: No wiadomo :) 

Edytowane przez KuNDel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

+aktywny

+dobrze napisane podanko

+posiada mikrofon xd

 

 

                                                                                                        tło.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami siedzę na TS, zazwyczaj słuchając muzyki, zazwyczaj widzę że Kundel jest aktywny :) Doświadczenie ma, więc co tu dużo więcej mówić ? Na TAK

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_przyjete.png

Zgłoś się do mnie lub do @ polkes @ Kaczorekk w celu odebrania rangi [NA]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie