Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga Skropion Pietrek90 (Ofiara losu)


OxyMen2

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 9:40 

Nick użytkownika:  @ Skorpion

Dowody:received_508970677096281.thumb.jpeg.3ea9a8f28683f5850b6623d41b19aa1b.jpegreceived_1540818516249249.thumb.jpeg.25f55638473a7539afbdfee1de7f87b4.jpeg

Świadkowie:  @ .WERKA.  @ .:Szwagier:.   @ Maryjan  @ waski_rs

 Kto chce niech się dopisze 🤠😁. Może znajdą się osoby  jeszcze 🤠

Uzasadnienie: No to tak @ Maryjan  Napisał ci żebyś ogarnął się na serwerze wobec naszych adminów na pw. A ty beszczelenie zacząłeś wyzywać chłopaka robisz z  siebie ofiarę losu. 

 

Piszesz do ludzi przepraszasz ich po tym ich blokujesz mówisz że nie chcesz z nimi kontaktu a sam prowokujesz i robisz z siebie niewiniątko aby pokazać że masz kolegów/koleżanki. 

 

Każesz od*********ć  się od ciebie , okey my to zrobiliśmy ale jak zacząłeś wyzywać adminów, pisać skargi na nich a właściciel serwera zwrócić uwagę ci w wiadomości prywatnej to ty robisz z siebie debila czy z nas? 

 

Zachowujesz się jak ofiarą losu , która nic nie zrobiła robisz z siebie 5 letnie dziecko . A takich osób nam nie potrzeba na serwerze i myślę że na forum też i każdy podzieli te moje zdanie. 

 

Nie będziesz mi obrażał adminów /kobiet / współwłaścicieli  serwera bo na to nie pozwolę 

 

Takie samo sytuacja była   do Pani @ .WERKA.  zachowanie  nierównkważony psychicznie byłeś. Jeśli Pani chciałaby się wypowiedzieć i dac dowody to proszę w odpowiedzi .  👎

Pamiętaj karma wraca. 

Dzięki za przeczytanie.

Miłego dnia. 

Pozdrawiam OxyMen2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak dla mnie to cos tutaj poszło nie tak. Zaczęło sie od tego, że gadaliśmy na TS-ie i Piotrkowi nie pasowało, że puszaczmy bindy i ogólnie byly robione "heheszki". Uciszał ludzi bo, on gra. Mówiło mu się to wejdz niżej czy wycisz albo wyjdź w ogóle i wtedy z chłopa wyszedl demon zmienianie nicków, blokowanie na fb, kasowanie ze steam, wyzwiska wszystkich i pisanie ze sie żegna. W pewnym momencie bałem się, że chłop sobie cos zrobi bo treść tej wiadomosci byla delikatnie niepokojącą, ale to inna osoba musi sie zgodzic na wstawienie SS bez zgody tej osoby ich nie wstawię. Moim skromnym zdaniem przypadkiem tego czlowieka powinien zająć sie jakis specjalista. Pozdrawiam, zawsze ten sam Maryjan 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Skorpion napisał:

Haha zablokowałem was bo chce od was się od ciąć bo robi się dobra afera a mam dość waszego zachowania bo wy też przeginacie sprawy prywatne wyciągacie na forum oczernić mnie na forum jaki ja jestem xd po tym co teraz dobrze ze zablokowałem bo chce się od was uwolnić nie zablokowałem was że spina tylko chce odejść a co do werki czy innej kobiety nie obrażałem i nie wyżywałem czy inne brudy po prostu zablokowałem bo ja z wami nie chce po takim czymś przebywać mam do tego prawo i nie chce z wami  już współpracować ty oxymen jesteś mocny bo masz właściciela I kozaczysz a jak chciałeś kasę na serwer to milutki itp a teraz pokazujesz jaki jesteś  nie chce mieć z wami styczność żadnej robicie temat że by głośno było ja usunolem wasz serwer  nawet kanał gdzie siedzieci po tym jak mi zepsuliście nerwy i bardziej jestem nerwowy to po przez nerwy spiny nie dajecie sobie nic powiedzieć świeci nikt nie jest  specjalista mi nie jest potrzeba  i nie chcę dalej dyskutować jak do mnie stosujecie agresywnie na serwerze bany gangi za nic to jaki mam być miły  ile kasy wam pomogłem z serwerem roskrecic  jak bym wiedział to bym tak nie wkładał serce wasz serwer na zakończenie jak wy do mnie i władza adminów czy Maćka to tak samo wszystkich zablokowałem bo mam do tego prawo i moje fb ja decyduje kto na nim jest I jak mają być spiny czy aferę każdego dnia to ja dziękuję za takie towarzystwo...

I nikogo nie obrażałem tak przeklinam bo takie nerwy mam przez nerwowa atmosferę tyle ode mnie żegnam dd2 #3 na zawsze 

Weź gościu wyjdź z nory to pogadamy. 

Zachowanie wobec użytkowników jakie ty masz chodzi nam głównie gardzisz nimi. Zachowujesz się jak niedorozwój. 

 

Ranga to nie wszystko bo nawet bez rangi bym na ciebie skargę napisał. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Skorpion napisał:

Haha zablokowałem was bo chce od was się od ciąć bo robi się dobra afera a mam dość waszego zachowania bo wy też przeginacie sprawy prywatne wyciągacie na forum oczernić mnie na forum jaki ja jestem xd po tym co teraz dobrze ze zablokowałem bo chce się od was uwolnić nie zablokowałem was że spina tylko chce odejść a co do werki czy innej kobiety nie obrażałem i nie wyżywałem czy inne brudy po prostu zablokowałem bo ja z wami nie chce po takim czymś przebywać mam do tego prawo i nie chce z wami  już współpracować ty oxymen jesteś mocny bo masz właściciela I kozaczysz a jak chciałeś kasę na serwer to milutki itp a teraz pokazujesz jaki jesteś  nie chce mieć z wami styczność żadnej robicie temat że by głośno było ja usunolem wasz serwer  nawet kanał gdzie siedzieci po tym jak mi zepsuliście nerwy i bardziej jestem nerwowy to po przez nerwy spiny nie dajecie sobie nic powiedzieć świeci nikt nie jest  specjalista mi nie jest potrzeba  i nie chcę dalej dyskutować jak do mnie stosujecie agresywnie na serwerze bany gangi za nic to jaki mam być miły  ile kasy wam pomogłem z serwerem roskrecic  jak bym wiedział to bym tak nie wkładał serce wasz serwer na zakończenie jak wy do mnie i władza adminów czy Maćka to tak samo wszystkich zablokowałem bo mam do tego prawo i moje fb ja decyduje kto na nim jest I jak mają być spiny czy aferę każdego dnia to ja dziękuję za takie towarzystwo...

I nikogo nie obrażałem tak przeklinam bo takie nerwy mam przez nerwowa atmosferę tyle ode mnie żegnam dd2 #3 na zawsze 


 

Cytat

czlowieku ja Ci grzecznie na forum napisalem wiadomosc "ledwo Cie znalazlem co chwila nick zmieniasz :D:D" zebys troche pomyslal bo bierzesz wszystko do siebie z nikim niema takich dziwnych rozmow jak z toba ja nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie sie wypowiedziec :3  widze, ze zycie nic Cie nie uczy i nie wyciagasz wnioskow. Niedawno byla podobna sytuacja ze prules sie do chlopakow bo "podbieraja Ci dziewczyny" kazdy ma prawo rozmawiac z kim chce i kiedy chce, a jezeli Tobie sie nie podoba wyjdz i nie rob niepotrzebnych dram, naprawde ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_przyjeta.png

@ Skorpion  jest to nie Twoja pierwsza sytuacja w której mieszasz, a potem zgrywasz poszkodowanego i jesteś w stanie zrobić wszystko by się tak stało, patrząc na to w ten sposób że w poprzednich takowych sytuacjach byłeś ostrzegany i upominany ale takie zachowania u Ciebie występują nadal nakładam na Ciebie karę 5 warnów i albo w końcu się otrząśniesz i zaczniesz zachowywać przyzwoicie albo skończysz z banem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie